Krystyna i Agnieszka z "Rolnik szuka żony"
Instagram/Krystyna z "Rolnik szuka żony"

Uczestnik "Rolnik szuka żony" komentuje ślub Krystyny i jej partnerki! "One poniosą tego konsekwencje"

Krystyna i Agnieszka z "Rolnik szuka żony"
Instagram/Krystyna z "Rolnik szuka żony"

Adam Kraśko skomentował ślub Krystyny i jej partnerki, Agnieszki! Uczestnik pierwszej edycji programu "Rolnik szuka żony" ostrzegł zakochaną parę przed konsekwencjami decyzji o zalegalizowaniu swojego związku. Co według Adama może się wydarzyć po ich ślubie? Adam Kraśko w rozmowie z mediami zdradził, jaki ma stosunek do związków osób tej samej płci! 

Adam Kraśko ostrzega Krystynę 

Krystyna była jedną z kandydatek Roberta z drugiej edycji show "Rolnik szuka żony". Jak już wiemy, rolnik ostetecznie odrzucił względy Krystyny i wybrał Agnieszkę, z którą do dziś tworzy szczęśliwy związek. Jakiś czas po programie okazało się, że Krystyna spotyka się z kobietą! 

Kobiety zawsze wydawały mi się atrakcyjne. Natomiast już pod koniec ubiegłego roku zauważyłam pewną zmianę i potrzebę. Uświadomiłam sobie, że akurat takiej relacji poszukuję i jestem w stanie zbudować związek z kobietą- mówiła w 2016 roku w rozmowie z "Faktem".

Kilka miesięcy temu Krystyna ogłosiła, że zamierza poślubić swoją partnerkę Agnieszkę. Była uczestniczka "Rolnik szuka żony" rozpoczęła przygotowania do uroczystości, która odbyła się wczoraj w Szkocji! Jak ślub Krystyny i Agnieszki skomentował Adam Kraśko?

To jest ich życie, ich decyzje i to one poniosą tego konsekwencje. Na pewno spadnie na nie hejt, będą dziwne, niestosowne komentarze pod wspólnymi zdjęciami- ocenił w rozmowie z "Faktem". (...) Jeśli są ze sobą szczęśliwe, to jak najbardziej im kibicuję. Staram się być człowiekiem tolerancyjnym, chociaż dla mnie wartości rodzinne są wartościami nadrzędnymi i wolę taką rodzinę tzw. starego modelu, czyli mężczyzna, kobieta i dzieci- dodał rolnik.

Zobaczcie zdjęcie Krystyny i Agnieszki zrobione tuż po ślubie!

Zobacz także: Krystyna z "Rolnik szuka żony" schudła aż 13 kg! To efekty przygotowań do ślubu

Krystyna i Agnieszka wzięły ślub.

Adam Kraśko był uczestnikiem 1. edycji "Rolnik szuka żony".

Adam Kraśko na premierze filmu "Zenek"
East News

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13