Krystyna i Agnieszka z "Rolnik szuka żony"
Instagram/Krystyna z "Rolnik szuka żony"
Newsy

Uczestnik "Rolnik szuka żony" komentuje ślub Krystyny i jej partnerki! "One poniosą tego konsekwencje"

Adam Kraśko skomentował ślub Krystyny i jej partnerki, Agnieszki!

Adam Kraśko skomentował ślub Krystyny i jej partnerki, Agnieszki! Uczestnik pierwszej edycji programu "Rolnik szuka żony" ostrzegł zakochaną parę przed konsekwencjami decyzji o zalegalizowaniu swojego związku. Co według Adama może się wydarzyć po ich ślubie? Adam Kraśko w rozmowie z mediami zdradził, jaki ma stosunek do związków osób tej samej płci! 

Rolnik szuka żony: Za tę stylizację poleciały na nią gromy. Paweł: "Mnie też się nie podobało!". A co na to Marta?

Adam Kraśko ostrzega Krystynę 

Krystyna była jedną z kandydatek Roberta z drugiej edycji show "Rolnik szuka żony". Jak już wiemy, rolnik ostetecznie odrzucił względy Krystyny i wybrał Agnieszkę, z którą do dziś tworzy szczęśliwy związek. Jakiś czas po programie okazało się, że Krystyna spotyka się z kobietą! 

Kobiety zawsze wydawały mi się atrakcyjne. Natomiast już pod koniec ubiegłego roku zauważyłam pewną zmianę i potrzebę. Uświadomiłam sobie, że akurat takiej relacji poszukuję i jestem w stanie zbudować związek z kobietą- mówiła w 2016 roku w rozmowie z "Faktem".

Kilka miesięcy temu Krystyna ogłosiła, że zamierza poślubić swoją partnerkę Agnieszkę. Była uczestniczka "Rolnik szuka żony" rozpoczęła przygotowania do uroczystości, która odbyła się wczoraj w Szkocji! Jak ślub Krystyny i Agnieszki skomentował Adam Kraśko?

To jest ich życie, ich decyzje i to one poniosą tego konsekwencje. Na pewno spadnie na nie hejt, będą dziwne, niestosowne komentarze pod wspólnymi zdjęciami- ocenił w rozmowie z "Faktem". (...) Jeśli są ze sobą szczęśliwe, to jak najbardziej im kibicuję. Staram się być człowiekiem tolerancyjnym, chociaż dla mnie wartości rodzinne są wartościami nadrzędnymi i wolę taką rodzinę tzw. starego modelu, czyli mężczyzna, kobieta i dzieci- dodał rolnik.

Zobaczcie zdjęcie Krystyny i Agnieszki zrobione tuż po ślubie!

Zobacz także: Krystyna z "Rolnik szuka żony" schudła aż 13 kg! To efekty przygotowań do ślubu

Krystyna i Agnieszka wzięły ślub.

Adam Kraśko był uczestnikiem 1. edycji "Rolnik szuka żony".

Adam Kraśko na premierze filmu
East News

 

Ania, Jessica i Diana z "Rolnik szuka żony"
Newsy
Uczestniczki z "Rolnik szuka żony" wpadły w oko Adamowi Kraśko. Którą z nich sobie wypatrzył?
Uczestniczki z "Rolnik szuka żony" wpadły w oko Adamowi Kraśko. Którą z nich sobie wypatrzył?

Adam Kraśko to uczestnik pierwszej edycji " Rolnik szuka żony ", jednak to, że nie znalazł miłości w programie to nie znaczy, że nie śledzi kolejnych sezonów! Okazuje się, że rolnik wypatrzył sobie nawet kilka potencjalnych kandydatek na żonę! Która z uczestniczek ostatniej edycji show wpadła mu w oko? Zobaczcie, co zdradził w rozmowie z Party.pl!  Zobacz także:  Adam Kraśko zdradza kulisy "Rolnik szuka żony"! Tego jeszcze nie wiedzieliście! Adam Kraśko z pierwszej edycji "Rolnik szuka żony" nie ukrywa, że wypatrzył już sobie kandydatkę na żonę w późniejszych sezonach!  Adam Kraśko z "Rolnik szuka żony" wciąż szuka miłości. Czy któraś z uczestniczek będzie zainteresowana relacją z rolnikiem?   

Krystyna z "Rolnik szuka żony"
Instagram
Newsy
Krystyna z "Rolnik szuka żony" już po ślubie! Pokazała zdjęcie ze swoją żoną
Krystyna z "Rolnik szuka żony" wzięła ślub ze swoją partnerką!

Krystyna z "Rolnik szuka żony" wzięła ślub ze swoją partnerką! W sieci pojawiło się już ich pierwsze zdjęcie na którym pochwaliły się obrączkami.  W jakiej kreacji Krystyna powiedziała "tak"? Krystyna Kamińska była uczestniczką drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony". Kobieta walczyła wówczas o względy Roberta. Jak już wiemy, rolnik ostatecznie wybrał Agnieszkę- para już od kilku lat tworzy szczęśliwe małżeństwo. Jakiś czas temu okazało się, że Krystyna znalazła swoje szczęście u boku... Agnieszki i to właśnie z nią wzięła dziś ślub! Krystyna pochwaliła się ślubnym zdjęciem Krystyna już kilka miesięcy temu zdradziła, że zamierza poślubić swoją partnerkę. Ostatnio przyznała, że uroczystość odbędzie się w Szkocji.  Jesteśmy bardzo podekscytowane tym wydarzeniem, rodzina tak samo. Cieszymy się, że w tym ważnym dla nas dniu będą razem z nami. Po przysiędze planujemy niedużą uroczystość w gronie najbliższych- mówiła w rozmowie z "Faktem". Teraz okazuje się, że Krystyna i jej partnerka są już po ślubie! W sieci pojawiło się ich romantyczne zdjęcie. Teraz już oficjalnie - Panie Kamińskie 💍💍- napisała na Instagramie.  W jakiej kreacji wystąpiła Krystyna? Zobaczcie sami! Przypominamy, że była uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" już jakiś czas temu zapowiedziała, że ślub weźmie za granicą, a wesele zostanie zorganizowane  w Polsce, w Warszawie.   Gratulujemy! Zobacz także:   Krystyna z "Rolnik szuka żony" schudła aż 13 kg! To efekty przygotowań do ślubu Krystyna z "Rolnik szuka żony" już po ślubie.           Wyświetl ten post na Instagramie.  ...

Będzie kolejny ślub uczestnika "Rolnik szuka żony"?
Facebook
Newsy
Będzie kolejny ślub uczestnika "Rolnik szuka żony"? Jeden z rolników ma nową miłość!
Będzie kolejny ślub uczestnika "Rolnik szuka żony"? Jeden z rolników ma nową miłość!

Adam Kraśko z pierwszej edycji "Rolnik szuka żony" już nie jest sam! Okazuje się, że jeden z najpopularniejszych uczestników wielkiego hitu Telewizji Publicznej od jakiegoś czasu spotyka się z pewną tajemniczą kobietą. O nowej partnerce Adam Kraśko opowiedział w rozmowie z Faktem. Czyżby szykował się kolejny ślub w "Rolnik szuka żony"? ;)   Rolnik szuka żony: Adam Kraśko ma nową miłość? Adam Kraśko w programie "Rolnik szuka żony" niestety nie odnalazł miłości. I chociaż jego dwie kandydatki na żony po jakimś czasie od zakończenia pierwszej edycji programu założyły rodziny, to Adam przez długi czas był samotny. Kraśko stał się telewizyjną gwiazdą - występował m.in. obok znanych gwiazd w programie "Celebrity Splash". Jakiś czas temu Adam Kraśko zaczął walczyć z nadwagą, żeby w przyszłości nie mieć problemów... z płodnością! Teraz odchudzony rolnik w rozmowie z Fakt24.pl przyznał, że znalazł dziewczynę. Czy to ta jedyna? To jest faza początkowa. Co prawda znamy się już dłuższy czas, ale jedno i drugie jest po przejściach. Nie naciskamy na siebie i czekamy na rozwój sytuacji  - przyznał Adam Kraśko. Kto wie, być może już wkrótce usłyszymy o kolejnym ślubie uczestnika "Rolnik szuka żony"! Trzymamy kciuki!   Zobacz także:  Anna i Grzegorz z "Rolnik szuka żony" zostali ambasadorami znanej marki! Wiemy, co będą reklamować!   Adam Kraśko już nie jest sam. Uczestnik pierwszej edycji "Rolnik szuka żony" znalazł dziewczynę.

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner