Sara z Rolnika w bikini
Instagram

Uczestniczka „Rolnika” chwali się ciałem w bikini. Pokazała gorące zdjęcia z wakacji!

Sara z Rolnika w bikini
Instagram

 

Sara Szewczyk była jedną z uczestniczek w 4. edycji programu „Rolnik szuka żony”. Jednak rolnik, o którego serce walczyła dziewczyna, ostatecznie nie wybrał żadnej ze swoich kandydatek. Po programie Szewczyk zaprzyjaźniła się z Emilią Pawłowską (również uczestniczką "Rolnika"), a swoje wspólne zdjęcia publikują w mediach społecznościowych. Jak widać program łączy ludzi. Można znaleźć nie tylko przyszłego męża, ale też przyjaciela. 

Przygotowujesz się na gorące i zagraniczne wakacje? Black Friday promocje to dokonała okazja, aby kupić nowy strój kąpielowy!

Seksowne zdjęcia Sary...

 

Kandydatka na żonę rolnika coraz aktywniej działa na Instagramie. Ostatnio zaskoczyła internautów, publikując swoje zdjęcia z wakacji. Na każdym z nich możemy zobaczyć Sarę w bikini. Wydawałoby się, że kobieta nie ma kompleksów, a jednak pod jednym ze zdjęć napisała:

 

Czy jestem idealna? Nikt nie jest na moje szczęście. Ja też nie jestem Ale właśnie te mankamenty, dają mi chęć do działania I pracy nad sobą. Każdy dzień powinien być szansą, która w pełni wykorzystamy aby być najlepszą wersją samych siebie.

 

Zobacz: Podteksty seksualne w "Rolnik szuka żony"?! Widzowie oburzeni scenami w programie! "Wstyd i hańba"

 

Sara nie znalazła miłości w programie, ale zdobyła popularność i nową przyjaciółkę.  Udział w "Rolniku" procentuje!

 

 

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43