Uczestnicy Big Brothera nie wiedzą o koronawirusie

Uczestnicy niemieckiego "Big Brothera" dowiedzieli się o epidemii koronawirusa! Zrezygnowali z dalszego udziału w reality-show? 

Uczestnicy Big Brothera nie wiedzą o koronawirusie

Producenci niemieckiej edycji "Big Brothera" poinformowali uczestników reality-show o epidemii koronawirusa! Od kilku dni zagraniczne media informowały, że mieszkańcy domu Wielkiego Brata jako jedni z nielicznych osób na świecie nie wiedzą, jak tragiczna jest sytuacja na całym świecie. Show ruszyło 6 lutego, czyli przed tym, jak koronawirus rozprzestrzenił się po całej Europie. Od tamtej chwili uczestnicy byli odcięci od świeta zewnętrznego i nie wiedzieli, jak bardzo niebezpieczny jest koronawirus i ile osób już zachorowało. Teraz to się zmieniło! W specjalnym wydaniu "Big Brothera" uczestnicy zostali poinformowani o epidemii!

Reakcja uczestników "Big Brothera" na epidemię koronawirusa

W ostatnim odcinku niemieckiej edycji "Big Brothera" uczestnicy zobaczyli specjalny materiał z którego dowiedzieli się o problemie koronawirusa. Uczestnikom pokazano również specjalne filmiki od swoich rodzin.  Początkowo mieszkańcu domu Wielkiego Brata ze spokojem przyjęli informacje o koronawirusie, kiedy jednaj dowiedzieli się o ofiarach śmiertelnych część uczestników nie potrafiła ukryć łez. Niektórzy głośno mówili, że obawiają się o zdrowie swoich bliskich- prowadzący zapewnili jednak, że kontaktowali się z rodzinami uczestników i nikt nie ma problemów ze zdrowiem. Producenci zapewnili uczestników, że pracownicy reality-show zachowuje szczególne środki ostrożności. Najbardziej zmartwiona całą sytuacją była jedna z uczestniczek, której mama cierpiała na chorobę płuc.

Teraz mnie to przestraszyło- mówiła poruszona uczestniczka show. 

Czy ktoś zrezygnował z dalszego udziału w programie? Nie! Uczestnicy zostaną jednak poinformowani jeżeli ktoś z ich bliskich zarazi się koronawirusem.

Zobacz także: Koronawirus w Polsce. Zarażony pracownik w Centrum Zdrowia Dziecka! Czy pacjenci są bezpieczni?

Uczestnicy niemieckiej edycji "Big Brothera" zostali poinformowani o epidemii koronawirusa.

East News

W Polsce odnotowano już 251 zakażeń koronawirusem.

Koronawirus w Polsce. Biedronka zwiększa środki ostrożności
East News

 

 

 

 

Więcej na temat Big Brother koronawirus
Przeładuj

Daria Widawska o zarobkach w czasach pandemii! "Był czas zarabiania większych pieniędzy i nie odłożyliśmy"

zobacz 02:08