Party Stories
Uczestnicy Big Brothera nie wiedzą o koronawirusie
Newsy

Uczestnicy niemieckiego "Big Brothera" dowiedzieli się o epidemii koronawirusa! Zrezygnowali z dalszego udziału w reality-show? 

Producenci niemieckiej edycji "Big Brothera" poinformowali uczestników reality-show o epidemii koronawirusa!

Producenci niemieckiej edycji "Big Brothera" poinformowali uczestników reality-show o epidemii koronawirusa! Od kilku dni zagraniczne media informowały, że mieszkańcy domu Wielkiego Brata jako jedni z nielicznych osób na świecie nie wiedzą, jak tragiczna jest sytuacja na całym świecie. Show ruszyło 6 lutego, czyli przed tym, jak koronawirus rozprzestrzenił się po całej Europie. Od tamtej chwili uczestnicy byli odcięci od świeta zewnętrznego i nie wiedzieli, jak bardzo niebezpieczny jest koronawirus i ile osób już zachorowało. Teraz to się zmieniło! W specjalnym wydaniu "Big Brothera" uczestnicy zostali poinformowani o epidemii!

Natalia Kukulska szczerze o nauczaniu zdalnym w dobie pandemii koronawirusa "Moja córka marzy o powrocie do szkoły"

Reakcja uczestników "Big Brothera" na epidemię koronawirusa

W ostatnim odcinku niemieckiej edycji "Big Brothera" uczestnicy zobaczyli specjalny materiał z którego dowiedzieli się o problemie koronawirusa. Uczestnikom pokazano również specjalne filmiki od swoich rodzin.  Początkowo mieszkańcu domu Wielkiego Brata ze spokojem przyjęli informacje o koronawirusie, kiedy jednaj dowiedzieli się o ofiarach śmiertelnych część uczestników nie potrafiła ukryć łez. Niektórzy głośno mówili, że obawiają się o zdrowie swoich bliskich- prowadzący zapewnili jednak, że kontaktowali się z rodzinami uczestników i nikt nie ma problemów ze zdrowiem. Producenci zapewnili uczestników, że pracownicy reality-show zachowuje szczególne środki ostrożności. Najbardziej zmartwiona całą sytuacją była jedna z uczestniczek, której mama cierpiała na chorobę płuc.

Teraz mnie to przestraszyło- mówiła poruszona uczestniczka show. 

Czy ktoś zrezygnował z dalszego udziału w programie? Nie! Uczestnicy zostaną jednak poinformowani jeżeli ktoś z ich bliskich zarazi się koronawirusem.

Zobacz także: Koronawirus w Polsce. Zarażony pracownik w Centrum Zdrowia Dziecka! Czy pacjenci są bezpieczni?

Uczestnicy niemieckiej edycji "Big Brothera" zostali poinformowani o epidemii koronawirusa.

East News

W Polsce odnotowano już 251 zakażeń koronawirusem.

Koronawirus w Polsce. Biedronka zwiększa środki ostrożności
East News

 

 

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
East News
Newsy
Sylwia Lipka i Rafał Maserak o zawieszeniu "Tańca z Gwiazdami" przez koronawirusa

Sytuacja w Polsce jest coraz poważniejsza - do tej pory potwierdzono ponad 90 przypadków zarażenia koronawirusem, dwie osoby zmarły , ok. 2 tys. osób objętych jest kwarantanną. W związku z pogarszającą się sytuacją produkcja "Tańca z Gwiazdami" zdecydowała o zawieszeniu tej edycji. Sylwia Lipka i Rafał Maserak nie ukrywają, że o zawieszeniu "Tańca z Gwiazdami" przez koronawirusa dowiedzieli się w momencie, kiedy ogłosili to Paulina Sykut i Krzysztof Ibisz. Jak zareagowali na tę decyzję? My dowiedzieliśmy się o zawieszeniu "Tańca z Gwiazdami" w tym samym momencie co wszyscy. Z tyłu głowy mieliśmy to, że odcinek może być przełożony o tydzień, maksymalnie o dwa. Ale nikt nie spodziewał się tego, że ta edycja zostanie wycofana z wiosennej ramówki. (...) Ja szanuję to, że taka decyzja została podjęta - powiedział w rozmowie z Party.pl Rafał Maserak. A co na ten temat sądzi Sylwia Lipka? Czy Rafał i Sylwia wezmą udział w tej edycji "Tańca z gwiazdami", która zostanie wznowiona dopiero jesienią? Posłuchajcie! Zobacz także:  Nie żyje lekarz zarażony koronawirusem! "Mówił, że maski się kończyły. Lekarze musie walczyć o życie pacjentów" Sylwia Lipka i Rafał Maserak radzili sobie w "Tańcu z gwiazdami" naprawdę świetnie. Jak zareagowali na decyzję o zawieszeniu tej edycji?

Uczestnicy Big Brothera nie wiedzą o koronawirusie
TV-Show
Uczestnicy "Big Brothera" nie wiedzą o pandemii koronawirusa! Dlaczego producenci nie chcą ich poinformować?
Uczestnicy niemieckiej edycji "Big Brothera" nie wiedzą nic o koronawirusie!

Pandemia koronawirusa opanowała cały świat, ale okazuje się, że są ludzie, którzy nie wiedzą, jak poważna jest sprawa. Wśród nich uczestnicy zagranicznych edycji programu "Big Brother", m.in. niemieckiej! Jak wiadomo, osoby, które dały się zamknąć w domu Wielkiego Brata są odcięte od świata, a więc także od  przepływu informacji. Dlaczego produkcja nie chce im powiedzieć o szerzącej się chorobie? Uczestnicy niemieckiego "Big Brothera" nie wiedzą o koronawirusie Sprawę opisała jedna z niemieckich gazet "Süddeutsche Zeitung", która skontaktowała się z producentami programu. W Niemczech "Big Brother" rozpoczął się 6 lutego, zanim jeszcze koronawirus opanował całą Europę. Uczestnicy zostali przebadani na jego obecność, ale od tamtej pory nie wiedzą, jak rozwinęła się choroba i ile osób jest zakażonych, także w samych Niemczech (a jest to już ponad 5 tysięcy przypadków!). Produkcja nie chce ich informować o pandemii, ale zaznacza, że jeśli ktoś bliski uczestnikom zostanie zakażony, wiadomość ta zostanie im przekazana. Warto dodać, że 6 marca do domu Wielkiego Brata dołączyło czterech nowych uczestników. Producenci zapewniają, że bezpieczeństwo gwiazd show jest dla nich bardzo istotne, dlatego wprowadzono już środki bezpieczeństwa. Nie podano szczegółów, jakie. Podobnie sytuacja wygląda w edycjach brazylijskiej oraz kanadyjskiej. Myślicie, że uczestnicy powinni się o tym dowiedzieć? Koronawirus to temat numer jeden na całym świecie! W Polsce odnotowano już 221 przypadków zachorowań  

Ile osób oglądało pierwszy odcinek nowej edycji programu "Big Brother"?
ONS
TV-Show
"Big Brother" wielkim hitem TVN 7! Ile osób obejrzało pierwszy odcinek?

Ruszyła najnowsza edycja "Big Brothera"! Wczoraj, w niedzielę 17 marca, widzowie zobaczyli pierwszy odcinek powracającego po 11 latach reality-show. Poznaliśmy już wszystkich uczestników programu, którzy zostali zamknięci w luksusowej posiadłości pod Warszawą. Teraz każdy ich ruch będzie rejestrować aż 66 kamer, które zamontowano w domu Wielkiego Brata. Uczestnicy "Big Brothera" przez trzy miesiące będą walczyć o nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych. Kto wygra? Tego dowiemy się dopiero w połowie czerwca. Teraz pojawia się pytanie, czy powracające po latach reality-show wciąż przyciąga widzów przed telewizory. Ile osób oglądało pierwszy odcinek programu? Wyniki oglądalności mogą zaskakiwać! "Big Brother" hitem czy klapą TVN?" Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl premierowy odcinek "Big Brothera", w którym widzowie poznali uczestników najnowszej edycji reality-show, oglądało średnio... 2,23 mln widzów! Okazuje się, że stacja TVN7 w czasie nadawania pierwszego odcinka Wielkiego Brata znajdowała się na drugim miejscu na rynku telewizyjnym- stacja w grupie 4+ przegrała jedynie z Telewizyjną Jedynką, która nadawała w tym czasie serial "Stulecie winnych" oraz "Sanatorium miłości". Sytuacja wyglądała zupełnie inaczej w grupie 16-49, w której stacja TVN7 znalazła się na pozycji lidera.  Wy również oglądaliście premierową odsłonę "Big Brothera"? Jesteście zaskoczeni tak wysokimi wynikami oglądalności reality-show?  Przypominamy, że program możecie oglądać codziennie od poniedziałku do piątku przez godzinę. Wieczorem, o godzinie 23:15 będzie emitowany specjalny odcinek "Big Brother Extra". Stacja TVN7 będzie również pokazywać specjalne wejścia na żywo:  w dni...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner