ONS

Tyszka i Woliński nie dostaną własnego programu

ONS

Wiosną na antenę stacji TVN miał trafić wspólny program Dawida Wolińskiego i Marcina Tyszki. Show miało się nazywać "Woli i Tysio", a jego zamysł był wzorowany na amerykańskim "Simple Life", gdzie Paris Hilton i Nicole Richie sprawdzały, jak żyje się jako szary, zwyczajny człowiek.

Jurorzy "Top Model" nakręcili już nawet odcinek-pilot. Wcielają się w nim w rolę sprzątających stołeczne zoo. Ich program najwyraźniej nie znalazł jednak uznania, bo głośno się mówi, że nie trafi do wiosennej ramówki stacji TVN.

- Podobnych propozycji jest mnóstwo - mówi tygodnikowi "Gwiazdy" informator ze stacji TVN. - W wiosennej ramówce może zwyczajnie nie wystarczyć dla niej miejsca.

Są pogłoski, że panom mogły zaszkodzić krytyczne uwagi, jakie wygłaszali wobec "koleżanki" z programu "Top Model" - Karoliny Korwin-Piotrowskiej. Woliński i Tyszka nie mają ostatnio dobrej prasy, a więc ich program mógłby okazać się klapą. W czasach kryzysu na takie pomyłki stacje telewizyjne zwyczajnie nie mogą sobie pozwolić.

ac

Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27