Klaudia Halejcio
Instagram
Newsy

Klaudia Halejcio jest w ciąży! Tylko nam zdradziła, czego boi się najbardziej. Każda mama zna ten strach!

Klaudia Halejcio jest w ciąży! Tylko nam zdradziła, czego boi się najbardziej. Każda mama zna ten strach!

Rok 2020, który dla wielu z nas był najgorszym rokiem od wielu lat, dla niej okazał się szczęśliwy. Klaudia Halejcio nie tylko się zakochała, ale także zaszła w ciążę! W rozmowie z magazynem "Party" opowiedziała o tym, jak się czuje w roli przyszłej mamy. Czy bardzo się denerwuje? Zdradziła też, czego boi się najbardziej.

To prawda, spodziewam się dziecka. Zostanę mamą już za kilka miesięcy – potwierdza w rozmowie z „Party” szczęśliwa aktorka.

Jak czuje się Klaudia Halejcio?

W porównaniu z koleżankami, które opowiadały mi o typowych dolegliwościach pierwszego trymestru, czuję się zaskakująco dobrze. Mam nawet więcej energii niż zazwyczaj -  zdradza gwiazda.

Teraz  Klaudia Halejcio przygotowuje się do roli mamy: utonęła w poradnikach i książkach na temat małych dzieci i porodu.

Jestem podekscytowana, ale też, pewnie jak każda przyszła mama, boję się, że sobie nie poradzę. Dlatego chętnie przyjmę każdą wskazówkę i radę – wyjawia ze śmiechem.

Klaudia i jej partner Oskar jeszcze nie wiedzą, czy zostaną rodzicami chłopca, czy dziewczynki. Na razie na zdjęciach brzuszek Halejcio jest naprawdę niewielki.

Klaudia Halejcio kwitnie w ciąży!

Klaudia Halejcio w domu, zdjęcie z Instagrama
Instagram

Więcej na ten temat przeczytacie w nowym magazynie "Party".

Klaudia Halejcio w ciąży na okładce

 

Tomasz Barański, Klaudia Halejcio
ONS
Newsy
Tomasz Barański chce zostać tatą! Co na to Klaudia Halejcio?
Tomasz Barański chce zostać tatą! Co na to Klaudia Halejcio?

Tomasz Barański marzy o dzieciach! Takie życzenia od najbliższych chciał usłyszeć w te święta! Oczywiście oprócz zdrowia, które po walce z nowotworem jest dla niego bardzo ważne. Ale skryte marzenie jest jedno - chciałby wkrótce zostać tatą! Żebym nie musiał się martwić o zdrowie. Coraz częściej też myślę o rodzinie, o dzieciach. Jak mi się urodzi dziewczynka, to zwariuję ze szczęścia. Czuję, że ulegnę jej we wszystkim, że to ona będzie miała nade mną władzę. I już nie mogę się doczekać tego uczucia! - powiedział magazynowi "Party" Tomasz Barański. Ciekawe, co na to wszystko młodsza o 10 lat od niego Klaudia Halejcio? Czy też chciałaby już założyć rodzinę? Święta Klaudii i Tomka są wyjątkowe. Powód? Barański postanowił je urządzić u siebie i zaprosić całe rodziny - swoją i Klaudii Halejcio . Chciałbym po raz pierwszy w życiu być gospodarzem , zaprosić rodziców Klaudii, moje siostry i ich ugościć. Mam nadzieję, że się uda - mówił magazynowi przed świętami.. Mamy nadzieję, że wszystko się udało.   Zobacz: Tomek Barański szczerze o walce z nowotworem... To w szpitalu narodziła się jego wielka miłość! Tomasz Barański i jego dziewczyna Klaudia Halejcio; czy mają już może ślubne plany? Tomasz Barański traktuje Klaudię jak księżniczkę, całuje ją po rękach: Klaudia Halejcio wspierała ukochanego Tomasza Barańskiego w czasie Tańca z Gwiazdami:

Tomasz Barański, Klaudia Halejcio
ONS
Newsy
Tomek Barański szczerze o walce z nowotworem... To w szpitalu narodziła się jego wielka miłość!
Tomek Barański szczerze o walce z nowotworem... To w szpitalu narodziła się jego wielka miłość!

Półtora roku temu  Tomasz Barański dowiedział się, że choruje na nowotwór. Załamał się. Wtedy z pomocą przyszła mu Klaudia Halejcio . To niesamowite! Tancerz zdradził, że ich miłość narodziła się właśnie... w szpitalu. Kiedy Tomek Barański dowiedział się o chorobie? Tomek nie chciał opowiadać o swojej chorobie ani o miłości dla Klaudii. Jednak magazynowi "Party" udało się namówić go na wywiad. Barański zgodził się tylko dlatego, że chce pomóc ludziom w podobnej sytuacji. Dwa lata temu trafił do szpitala z potwornym bólem nerki. Zrobiono mu badania i zdiagnozowano kolkę nerkową .  Po usłyszeniu tej diagnozy wróciłem do normalnego życia, a powinienem był dalej szukać, drążyć, skąd ten ból. I właśnie to b ardzo chciałbym ludziom powiedzieć: żeby niczego nie bagatelizować. Ja wtedy pognałem w życie, nie znalazłem czasu, by o siebie zadbać. Ból powrócił po kilku miesiącach", opowiada Tomek. Wtedy znów trafił do szpitala i tym razem okazało się, że niezbędna jest operacja usunięcia nerk i. Tomek przeżył szok. Był absolutnie załamany.  Najgorsza była niewiedza. Co? Jak? Tyle nowych nazw, terminów. Poza tym miałem już podpisany kontrakt na kolejną edycję „TzG” i musiałem to odwołać. Pamiętam, że dwa dni przed operacją robiłem jeszcze choreografię do jednego z koncertów na Sopot Hit Festival - opowiada. Kto pomógł Barańskiemu w najtrudniejszym czasie? Przy Tomku były: siostry, przyjaciele i oczywiście Klaudia Halejcio, obecnie jego dziewczyna. "Ta moja dziewczyna… ona jest wspaniała. Klaudia zaczęła ze mną być właśnie wtedy, w chorobie. Ona za swoje serce i za odwagę powinna dostać jakąś niesamowitą nagrodę - mówi...

Tomasz Barański, Klaudia Halejcio
ONS
Newsy
Tomasz Barański o Klaudii Halejcio: "Nauczyła mnie rozmawiać i słuchać". Zdradził też, że on w domu sprząta, a ona...
Tomasz Barański o Klaudii Halejcio: "Nauczyła mnie rozmawiać i słuchać". Zdradził też, że on w domu sprząta, a ona...

Tomasz Barański zdradził, jakie cechy u jego dziewczyny Klaudii Halejcio mu się podobają. Ale jest też jedna rzecz, która mu w niej przeszkadza. Jaka? Lubię, jak wszystko jest na swoim miejscu. Bardzo źle czuję się w chaosie. Klaudia robi bałagan tylko wtedy, gdy gdzieś szybko wychodzi. Dzwoni do mnie i mówi ze śmiechem, że w domu wszystko jest „wywrócone do góry kołami”. Ale jak ona wspaniale gotuje i jak to pięknie podaje na talerzu! Jest też coś, za co Tomasz Barański zawsze będzie Klaudii wdzięczy i nie tylko dlatego, że pomagała mu w chorobie. Klaudia nauczyła mnie rozmawiać i słuchać . Staram się brać pod uwagę jej oczekiwania. Wiem, że mogę mieć pewne braki, bo tak naprawdę nie pamiętam, jak wygląda normalna rodzina. Ale na pewno bardzo chcę i bardzo potrzebuję mieć rodzinę. Uwielbiam wracać do swojego domu. Czuję się w nim najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Lubię posprzątać i potem sobie posiedzieć... - mówi Party Tomasz Barański. Zobacz: Tomasz Barański: "Przez rok czekałem w napięciu na wyniki badań, czy nowotwór wrócił". Dlaczego ukrywał chorobę? Tomasz Barański i Klaudia Halejcio na początku związku nie lubili pokazywać się razem. Ale od jakiegoś czasu coraz częściej są widywani na salonach jako para. Tomasz Barański i Klaudia Halejcio na Różach Gali; wyglądali jak idealnie dobrana para: Po odcinku Tańca z Gwiazdami, Tomasz Barański często pędził w objęcia Klaudii Halejcio:  

Nasze akcje
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner