Władze TVP już szykują się do wprowadzenia nauczania zdalnego w Polsce? Według doniesień portalu plejada.pl stacja już planuje rozpoczęcie nagrań nowych programów, które pomogą uczniom jeżeli zostaną wprowadzone kolejne obostrzenia i zostaną zamknięte szkoły. Informator portalu informuje, że pracownicy TVP są pewni, że rząd już niedługo podejmie właśnie taką decyzję!

Reklama

TVP szykuje programy dla uczniów?

W związku z niepokojącymi doniesieniami dotyczącymi pandemii koronawirusa władze w Polsce przywróciły wiele obostrzeń. Od dziś, 10 października, w całej Polsce została wprowadzona żółta strefa (cały czas obowiązują również wprowadzone wcześniej czerwone strefy) w której m.in. wszyscy mają nakaz zasłaniania ust i nosa na świeżym powietrzu. Podczas dzisiejszej konferencji prasowej premier zapowiedział również, że już od 15 października zostanie wprowadzona "godziny dla seniorów" w sklepach, aptekach- od godziny 10:00 do 12:00 tylko seniorzy będą mogli robić zakupy. Mateusz Morawiecki przyznał również w obecnej chwili rząd nie planuje zamykać szkół, a to oznacza, że dzieci będą uczyć się stacjonarnie.

Okazuje się jednak, że TVP już szykuje się do ewentualnego wprowadzenia nauczania zdalnego. Według informatora portalu plejada.pl władze stacji chcą rozpocząć nagrywanie nowych programów edukacyjnych. Dlaczego?

Wszyscy na Woronicza spodziewają się rychłego zamknięcia szkół- zdradził informator portalu.

W pierwszej kolejności mają powstać programy dla starszych uczniów.

Na pierwszy ogień pójdzie specjalny program dla przyszłorocznych maturzystów oraz uczniów liceum i ostatnich klas szkoły podstawowej. Niewykluczone, że pojawi się także materiał z zakresu edukacji wczesnoszkolnej- plejada.pl cytuje swoje źródło.

Myślicie, że dzieci naprawdę wkrótce rozpoczną nauczanie zdalne?

Zobacz także

Zobacz także: Od dziś cała Polska w żółtej i czerwonej strefie. Oto najważniejsze zasady i zmiany. Co z siłowniami i restauracjami?

Według medialnych doniesień TVP szykuje się do wprowadzenia nauczania zdalnego i już planuje nowe programy edukacyjne.

East News

Czy wkrótce rzeczywiście szkoły będą zamykane?

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama