Serial "Echo serca"
Instagram

TVP przerwała pracę na planie popularnego serialu! "Z żalem się z Wami żegnamy"

Serial "Echo serca"
Instagram

To już koniec "Echa serca"?! Gwiazdy hitowego serialu TVP opublikowały w sieci niepokojące wpisy, w których żegnają się z widzami i przyznają, że zaledwie kilka dni po powrocie na plan dowiedzieli się, że stacja zawiesza nagrania. Czy to oznacza, że produkcja już nie wróci na antenę?

Aktorzy "Echa serca" nie ukrywają żalu. Zobaczcie, co napisali w sieci!

Gwiazdy "Echa serca" komentują decyzję TVP

Serial medyczny "Echo serca" miał swoją premierę w styczniu 2019 roku. Do tej pory widzowie mogli zobaczyć dwa całe sezonu produkcji i część trzeciej serii. Ze względu na pandemię koronawirusa prace na planie "Echa serca" zostały przerwane kilka miesięcy temu. W czerwcu gwiazdy serialu rozpoczęły nagrania pozostałych odcinków trzeciego sezonu, jednak ich praca nie trwała zbyt długo. Jak infomują Antoni Pawlicki i Przemysław Sadowski, TVP zawiesiła prace nad serialem!

Z przykrością was informuję, że nie będzie kontynuacji naszego serialu. W czerwcu powróciliśmy na plan podobnie jak wiele polskich seriali w tzw. zaostrzonym rygorze sanitarnym. Co za radość, po trzech miesiącach bez pracy! Niestety dwa dni później dowiedzieliśmy się, że TVP "zawiesza zdjęcia do odwołania"(???) co w praktyce oznacza zakończenie serialu. Nie wiemy czym podyktowana jest decyzja producenta, czyli TVP, bo przecież nasz serial był liderem oglądalności w swoim paśmie! Może ktoś w TVP stwierdził, że skoro teraz Polski widz nie ma szans na spotkanie z Polskimi aktorami w teatrze, to pewnie lepiej żeby nie oglądał ich również telewizji i za 2 mld dotacji, które TVP dostała z naszych podatków kupiła dwa rosyjskie seriale... no cóż.. Z żalem się z Wami żegnam i dziękuję, że przez te 2,5 sezonu byliście z nami!!!- napisał Antoni Królikowski. 

Podobny wpis opublikował w sieci również Przemysław Sadowski. 

Jak przypomina portal wirtualnemedia.pl, premierowe odcinki trzeciego sezonu "Echa serca" oglądało średnio 1,36 mln widzów. Czy serial jeszcze kiedyś wróci na antenę? TVP do tej pory nie skomentowała zamieszania wokół produkcji.

Zobacz także: Polacy wciąż kochają seriale medyczne! "Echo serca" czy "Diagnoza" - który z nich był popularniejszy?

Antoni Pawlicki skomentował zamieszanie wokół serialu "Echo serca".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Drodzy widzowie @echosercatvp .. dziś, we wtorek wieczorem zwykle byście zasiadali do oglądania kolejnego odcinka naszego serialu... ale niestety nie usiądziecie, ani dziś ani już prawdopodobnie nigdy😢😢 Z przykrością was informuję, że nie będzie kontynuacji naszego serialu. W czerwcu powróciliśmy na plan podobnie jak wiele polskich seriali w tzw. zaostrzonym rygorze sanitarnym. Co za radość, po trzech miesiącach bez pracy! Niestety dwa dni później dowiedzieliśmy się, że TVP "zawiesza zdjęcia do odwołania"(???) co w praktyce oznacza zakończenie serialu. Nie wiemy czym podyktowana jest decyzja producenta, czyli TVP, bo przecież nasz serial był liderem oglądalności w swoim paśmie! Może ktoś w TVP stwierdził, że skoro teraz Polski widz nie ma szans na spotkanie z Polskimi aktorami w teatrze, to pewnie lepiej żeby nie oglądał ich również telewizji i za 2 mld dotacji, które TVP dostała z naszych podatków kupiła dwa rosyjskie seriale... no cóż.. Z żalem się z Wami żegnam i dziękuję, że przez te 2,5 sezonu byliście z nami!!! Chcieliśmy dostarczyć Wam wzruszeń, emocji, rozrywki, czasem stawiać trudne pytania starając się łączyć ludzi w całej Polsce! Bardzo również dziękuję całej ekipie za fantastyczną atmosferę i bezgraniczne oddanie, dzięki czemu Echo Serca zyskało ponad 1,5 mln fanów!!!! #praca #serial #koniec #szkoda #aktor #aktorka #surgery #prawdziwy #szpital @atm_grupa @przemyslaw.sadowski

Post udostępniony przez Antoni Pawlicki (@antek_pawlicki)

Informacje o zawieszeniu pracy na planie serialu potwierdził Przemysław Sadowski.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wracamy do pracy? Otóż nie! Drodzy widzowie @echosercatvp! Z przykrością was informujemy, że nie będzie kontynuacji (wszystko na to wskazuje) naszego serialu. W czerwcu powróciliśmy na plan podobnie jak wiele polskich seriali w tzw. zaostrzonym rygorze sanitarnym. Co za radość, po trzech miesiącach bez pracy! Niestety dwa dni później dowiedzieliśmy się, że TVP "zawiesza zdjęcia do odwołania"(???) co w praktyce oznacza zakończenie serialu. Nie wiemy czym podyktowana jest decyzja producenta, czyli TVP, bo przecież nasz serial miał świetną oglądalność i byliśmy liderem w swoim paśmie! Może ktoś w TVP stwierdził, że skoro teraz Polski widz nie ma szans na spotkanie z Polskimi aktorami w teatrze, to pewnie lepiej żeby nie oglądał ich również telewizji;-) Zgodnie z hasłem BĄDŹMY RAZEM TVP w trudnym czasie epidemii pozbawia pracy całą ekipę czyli ponad ponad setka osób! A za dotacje, które TVP dostała z naszych podatków, kupuje się dwa rosyjskie seriale! Wspaniała postawa... Dziękujemy ci TVP! Z żalem się z Wami żegnamy i dziękujemy że przez te 2,5 sezonu byliście z nami!!! Chcieliśmy dostarczyć Wam wzruszeń, emocji, rozrywki, czasem stawiać trudne pytania starając się łączyć ludzi w całej Polsce. Jak mówi klasyk - i komu to przeszkadzało?... Bardzo również dziękujemy całej ekipie za fantastyczną atmosferę i bezgraniczne oddanie, dzięki czemu Echo Serca zyskało ponad 1,5 mln fanów!!!! #echosercatvp #echoserca #TVP #atmgrupa @atm_grupa @antek_pawlicki @dereszowska

Post udostępniony przez Przemysław Sadowski (@przemyslaw.sadowski)

Więcej na temat polskie seriale
Przeładuj

Czy Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żałuje udziału w programie?

zobacz 01:04