Serial "Echo serca"
Instagram
Newsy

TVP przerwała pracę na planie popularnego serialu! "Z żalem się z Wami żegnamy"

TVP przerwała pracę na planie popularnego serialu! "Z żalem się z Wami żegnamy"

To już koniec "Echa serca"?! Gwiazdy hitowego serialu TVP opublikowały w sieci niepokojące wpisy, w których żegnają się z widzami i przyznają, że zaledwie kilka dni po powrocie na plan dowiedzieli się, że stacja zawiesza nagrania. Czy to oznacza, że produkcja już nie wróci na antenę?

Aktorzy "Echa serca" nie ukrywają żalu. Zobaczcie, co napisali w sieci!

Pamiętacie Wojtusia z "Rodziny zastępczej"? "Urosłem i straciłem włosy" - mówi. Spójrzcie na jego klatę!

Gwiazdy "Echa serca" komentują decyzję TVP

Serial medyczny "Echo serca" miał swoją premierę w styczniu 2019 roku. Do tej pory widzowie mogli zobaczyć dwa całe sezonu produkcji i część trzeciej serii. Ze względu na pandemię koronawirusa prace na planie "Echa serca" zostały przerwane kilka miesięcy temu. W czerwcu gwiazdy serialu rozpoczęły nagrania pozostałych odcinków trzeciego sezonu, jednak ich praca nie trwała zbyt długo. Jak infomują Antoni Pawlicki i Przemysław Sadowski, TVP zawiesiła prace nad serialem!

Z przykrością was informuję, że nie będzie kontynuacji naszego serialu. W czerwcu powróciliśmy na plan podobnie jak wiele polskich seriali w tzw. zaostrzonym rygorze sanitarnym. Co za radość, po trzech miesiącach bez pracy! Niestety dwa dni później dowiedzieliśmy się, że TVP "zawiesza zdjęcia do odwołania"(???) co w praktyce oznacza zakończenie serialu. Nie wiemy czym podyktowana jest decyzja producenta, czyli TVP, bo przecież nasz serial był liderem oglądalności w swoim paśmie! Może ktoś w TVP stwierdził, że skoro teraz Polski widz nie ma szans na spotkanie z Polskimi aktorami w teatrze, to pewnie lepiej żeby nie oglądał ich również telewizji i za 2 mld dotacji, które TVP dostała z naszych podatków kupiła dwa rosyjskie seriale... no cóż.. Z żalem się z Wami żegnam i dziękuję, że przez te 2,5 sezonu byliście z nami!!!- napisał Antoni Królikowski. 

Podobny wpis opublikował w sieci również Przemysław Sadowski. 

Jak przypomina portal wirtualnemedia.pl, premierowe odcinki trzeciego sezonu "Echa serca" oglądało średnio 1,36 mln widzów. Czy serial jeszcze kiedyś wróci na antenę? TVP do tej pory nie skomentowała zamieszania wokół produkcji.

Zobacz także: Polacy wciąż kochają seriale medyczne! "Echo serca" czy "Diagnoza" - który z nich był popularniejszy?

Antoni Pawlicki skomentował zamieszanie wokół serialu "Echo serca".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Drodzy widzowie @echosercatvp .. dziś, we wtorek wieczorem zwykle byście zasiadali do oglądania kolejnego odcinka naszego serialu... ale niestety nie usiądziecie, ani dziś ani już prawdopodobnie nigdy😢😢 Z przykrością was informuję, że nie będzie kontynuacji naszego serialu. W czerwcu powróciliśmy na plan podobnie jak wiele polskich seriali w tzw. zaostrzonym rygorze sanitarnym. Co za radość, po trzech miesiącach bez pracy! Niestety dwa dni później dowiedzieliśmy się, że TVP "zawiesza zdjęcia do odwołania"(???) co w praktyce oznacza zakończenie serialu. Nie wiemy czym podyktowana jest decyzja producenta, czyli TVP, bo przecież nasz serial był liderem oglądalności w swoim paśmie! Może ktoś w TVP stwierdził, że skoro teraz Polski widz nie ma szans na spotkanie z Polskimi aktorami w teatrze, to pewnie lepiej żeby nie oglądał ich również telewizji i za 2 mld dotacji, które TVP dostała z naszych podatków kupiła dwa rosyjskie seriale... no cóż.. Z żalem się z Wami żegnam i dziękuję, że przez te 2,5 sezonu byliście z nami!!! Chcieliśmy dostarczyć Wam wzruszeń, emocji, rozrywki, czasem stawiać trudne pytania starając się łączyć ludzi w całej Polsce! Bardzo również dziękuję całej ekipie za fantastyczną atmosferę i bezgraniczne oddanie, dzięki czemu Echo Serca zyskało ponad 1,5 mln fanów!!!! #praca #serial #koniec #szkoda #aktor #aktorka #surgery #prawdziwy #szpital @atm_grupa @przemyslaw.sadowski

Post udostępniony przez Antoni Pawlicki (@antek_pawlicki)

Informacje o zawieszeniu pracy na planie serialu potwierdził Przemysław Sadowski.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wracamy do pracy? Otóż nie! Drodzy widzowie @echosercatvp! Z przykrością was informujemy, że nie będzie kontynuacji (wszystko na to wskazuje) naszego serialu. W czerwcu powróciliśmy na plan podobnie jak wiele polskich seriali w tzw. zaostrzonym rygorze sanitarnym. Co za radość, po trzech miesiącach bez pracy! Niestety dwa dni później dowiedzieliśmy się, że TVP "zawiesza zdjęcia do odwołania"(???) co w praktyce oznacza zakończenie serialu. Nie wiemy czym podyktowana jest decyzja producenta, czyli TVP, bo przecież nasz serial miał świetną oglądalność i byliśmy liderem w swoim paśmie! Może ktoś w TVP stwierdził, że skoro teraz Polski widz nie ma szans na spotkanie z Polskimi aktorami w teatrze, to pewnie lepiej żeby nie oglądał ich również telewizji;-) Zgodnie z hasłem BĄDŹMY RAZEM TVP w trudnym czasie epidemii pozbawia pracy całą ekipę czyli ponad ponad setka osób! A za dotacje, które TVP dostała z naszych podatków, kupuje się dwa rosyjskie seriale! Wspaniała postawa... Dziękujemy ci TVP! Z żalem się z Wami żegnamy i dziękujemy że przez te 2,5 sezonu byliście z nami!!! Chcieliśmy dostarczyć Wam wzruszeń, emocji, rozrywki, czasem stawiać trudne pytania starając się łączyć ludzi w całej Polsce. Jak mówi klasyk - i komu to przeszkadzało?... Bardzo również dziękujemy całej ekipie za fantastyczną atmosferę i bezgraniczne oddanie, dzięki czemu Echo Serca zyskało ponad 1,5 mln fanów!!!! #echosercatvp #echoserca #TVP #atmgrupa @atm_grupa @antek_pawlicki @dereszowska

Post udostępniony przez Przemysław Sadowski (@przemyslaw.sadowski)

Paulina Holtz przytula Kaję Paschalską
East News
Newsy
Jak na przestrzeni lat zmienili się aktorzy z serialu "Klan"? Spójrzcie na to nagranie!
Dokładnie 23 lata temu Telewizyjna Jedynka wyemitowała pierwszy, pilotażowy odcinek "Klanu"!

Dokładnie 23 lata temu Telewizyjna Jedynka wyemitowała pierwszy, pilotażowy odcinek "Klanu" . Trudno w to uwierzyć, ale od tamtej chwili minęły już 23 lata! W tym czasie  aktorzy występujący w serialu bardzo się zmienili. Niektóre gwiazdy, takie jak Agnieszka Kaczorowska czy Kaja Paschalska dorastały na oczach widzów- z małych dziewczynek wyrosły na piękne kobiety. Z okazji rocznicy premiery "Klanu" przygotowaliśmy nagranie z metamorfozami gwiazd hitu TVP!  Zobaczcie, jak na przestrzeli lat zmieniły się gwiazdy "Klanu"! Kto przeszedł największą metamorfozę?  Zobacz także:   Myślisz, że znasz dobrze polskie seriale? Ten test to rozstrzygnie! Rozpoznaj je po... czołówce "Klan" miał swoją premierę 16 czerwca 1997 roku. 

Oglądalność serialu Echo Serca
Seriale
Polacy wciąż kochają seriale medyczne! "Echo serca" czy "Diagnoza" - który z nich był popularniejszy?
Polacy wciąż kochają seriale medyczne! "Echo serca" czy "Diagnoza" - który z nich był popularniejszy?

Są wyniki oglądalności dwóch popularnych seriali medycznych - "Diagnozy" w TVN oraz "Echo serca" w TVP 1! Oba były nadawane praktycznie w tym samym czasie - we wtorki pod 21:30. Który z nich wygrał? Okazuje się, że różnica jest minimalna! Serial „Echo serca” gromadził średnio 1,45 mln widzów - podają wirtualnemedia.pl. Pierwszy, styczniowy odcinek, obejrzało ponad 2,095 mln widzów. TVP 1 w paśmie zajęła drugie miejsce w rynku (zaraz po TVP 2). Serial mógł zarobić dla TVP ok. 4,2 mln złotych. Na razie TVP nie komunikuje, czy powstanie drugi sezon. W pierwszym grali m.in. Kamilla Baar, Przemysław Sadowski, Antoni Pawlicki, Cezary Żak czy Zbigniew Zamachowski. Średnia oglądalność czwartego sezonu „Diagnozy”  wyniosła 1,42 mln widzów. Dla porównania - pierwszą serię serialu oglądało 2,24 mln. Produkcja z Mają Ostaszewską, Adamem Woronowiczem czy Danutą Stenką zarobiła dla TVN ok. 21,84 mln złotych. Serial nie będzie jednak kontynuowany.    A Wy który serial oglądaliście?  

Oglądalność serialu Echo Serca
Seriale
Do obsady serialu "Echo serca" dołączy wielka gwiazda! Będzie rywalką Kamilli Baar! Kiedy nowe odcinki?
Do obsady serialu "Echo serca" dołączy wielka gwiazda! Będzie rywalką Kamilli Baar! Kiedy nowe odcinki?

10 września na antenie TVP 1 rozpocznie się emisja drugiego sezonu „Echo serca”. Serial będzie pokazywany we wtorki o godzinie 21:40 - informują wirtualnemedia.pl.  Do obsady dołączy wielka gwiazda! Zobaczcie! Będzie drugi sezon "Echo serca"! A mowa o Annie Dereszowskiej! Choć gwiazdę widzieliśmy już pod koniec pierwszego sezonu, jej wątek w najnowszym znacznie się rozrośnie! Okazuje się, że w drugiej serii jej bohaterka, Agnieszka, będzie rywalizować z Magdaleną Borską (w tej roli Baar).  W „Echo serca” zobaczymy aktorów z 1. serii: Przemka Sadowskiego, Antoniego Pawlickiego, Julię Pogrebińską, Macieja Mikołajczyka, Lucynę Malec, Zbigniewa Zamachowskiego czy Dorotę Segdę. Pierwszy sezon „Echo serca” gromadził średnio 1,45 mln widzów. Czekacie na drugi? Anna Dereszowska w kolejnym serialu!  

Nasze akcje
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner