Hanna Lis straciła program w TVN Style
Instagram

TVN rezygnuje z programu Hanny Lis! Co na to gwiazda? "Chyba się wszyscy trochę przeliczyliśmy"

Hanna Lis straciła program w TVN Style
Instagram

Hanna Lis straciła program w TVN Style! Mamy złą informację dla fanów dziennikarki - program "Bez planu" znika z ramówki stacji. Okazuje się, że po emisji dwóch sezonów kulinarnego show, władze TVN zdecydowały, że nie wyprodukują już kolejnych odcinków.

O tym, że "Bez planu" znika z TVN Style, w rozmowie z magazynem "Viva!" poinformowała sama Hanna Lis. Fragmenty tej rozmowy opublikował portal viva.pl. Jak Lis skomentowała decyzję stacji?

 

Program "Bez planu" znika z anteny

Współpraca Hanny Lis i TVN rozpoczęła się zaledwie rok temu. Po odejściu z Telewizji Publicznej dziennikarka dostała własny program właśnie w TVN Style. W kulinarnym show "Bez planu" podróżowała po różnych zakątkach świata i smakowała lokalnych przysmaków. Teraz okazuje się, że widzowie nie zobaczą kolejnych edycji programu. Dlaczego?

Hanna Lis przyznaje w magazynie VIVA!, że stacja zrezygnowała z jej programu ponieważ realizacja "Bez planu" była zbyt kosztowna. 

(...) w TVN Style dostałam wolną rękę. Mogłam sobie sama wymyślić program. No to wymyśliłam „Bez planu”. Kuchnia – tak, ale pokazana w szerszym kontekście: kulturowym, historycznym, niekiedy nawet politycznym. Taki był mój plan, ale chyba nie do końca okazał się kompatybilny z planem stacji typowo lifestylowej, w dodatku niewielkiej, a więc niedysponującej dużymi budżetami. A ten program był pieruńsko drogi. (...) Chyba się wszyscy trochę przeliczyliśmy, więc na razie ciąg dalszy nie nastąpi - przyznała Hanna Lis w rozmowie z magazynem "Viva!". 

Całą rozmowę z Hanną Lis znajdziecie w najnowszym numerze magazynu "Viva!", w sprzedaży od 10 sierpnia. Żałujecie, że program "Bez planu" znika z TVN Style?

 

Zobacz także: „Obie lubimy flirtować…”, mówią Hanna Lis i Joanna Przetakiewicz w nowej „VIVIE!”. EKSKLUZYWNE VIDEO

 

Hanna Lis straciła program w TVN Style.

Hanna Lis na urodzinach Vivy
Ons

Więcej na temat Hanna Lis
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36