Trendy makijażowe na lato 2020. Dolphin skin to największy trend Instagrama
Instagram

Trendy makijażowe na lato 2020. Dolphin skin to największy wakacyjny hit Instagrama. Ten efekt osiągniesz kosmetykami z Rossmanna

Trendy makijażowe na lato 2020. Dolphin skin to największy trend Instagrama
Instagram

Czy słyszałaś już o najnowszym Instagramowym trendzie "dolphin skin"? Jeśli nie, to czas się z nim zapoznać i polubić na dłużej. Tego lata zapomnij o matowej skórze i postaw na maksymalne rozświetlenie. To właśnie o błysk, rozświetlenie, świeżość i promienność chodzi w makijażowym efekcie "dolphin skin". Co zrobić, by uzyskać ten efekt? To bardzo proste. Wybierz swój ulubiony rozświetlacz - sprawdzi się do tego najlepiej tej w płynnej postaci.

Oto kilka propozycji rozświetlaczy w płynie, dzięki którym uzyskasz piękną taflę i efekt "dolphin skin". Dostępne są one online oraz na przykład w Rossmannie:

Następnie zacznij nakładać wybrany przez ciebie rozświetlacz warstwowo. Na które miejsca? Na te, które najbardziej odbijają światło - będą to kości policzkowe, broda, łuk Kupidyna (małe wgłębienie nad ustami), skronia, czubek nosa. Pamiętaj też o wewnętrznych kącikach oczu - odrobina rozświetlacza w tym miejscu nie dość że optycznie jeszcze bardziej otworzy oko, to w dodatku pogłębi efekt "dophin skin". "Dolphin skin" wygląda najlepiej w połączeniu z efektem "baby brow" - czyli z lekko nastroszonymi brwiami i z mokrymi, soczystymi ustami muśniętymi na przykład błyszczykiem.

Zobacz także: Rossmann wyprzedaje rozświetlacz SinSkin 80 proc. taniej! "Efekt tafli po jednym przeciągnięciu pędzla!"

Efekt "dolphin skin" to jeden z największych makijażowych trendów na Instagramie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez ICONIC LONDON (@iconic.london)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez ASHLEY CASSIDY (@ashbegash)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez ICONIC LONDON (@iconic.london)

Więcej na temat rozświetlający
Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41