Małgorzata Kożuchowska
Instagram

Trendy jesień 2020. Małgorzata Kożuchowska nie rozstaje się z tą torebką! To najpopularniejszy model zbliżającego się sezonu

Małgorzata Kożuchowska
Instagram

Małgorzata Kożuchowska to prawdziwa ikona klasy i stylu. Gwiazda doskonale wie co jest modne i co będzie rządzić w nadchodzących miesiącach! Aktorka ostatnio często pokazuje się z kultową torebką, która będzie absolutnym hitem jesieni 2020. Każda kochająca modę i styl kobieta, powinna mieć ją w swojej szafie. Zobaczcie!

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska zdradza po latach wielką tajemnicę "M jak miłość"! Tego nikt się nie spodziewał

Trendy jesień 2020. Małgorzata Kożuchowska już ma hitową torebkę na jesień!

Małgorzata Kożuchowska doskonale wie, jak wyglądać modnie i stylowo! Jej stylizacje zawsze są ogromnym hitem, na których wzorują się wielbicielki gwiazdy. Aktorka zawsze wygląda elegancko i z klasą, doskonale potrafi również łączyć dodatki. Chociaż lato mamy w pełni, a w naszej szafie aktualnie dominują wakacyjne stylizacje, to jednak powoli powinnyśmy zacząć rozglądać się za jesiennymi hitami, które będą królować w najbliższych miesiącach. Warto zainspirować się Małgorzatą Kożuchowską, która już doskonale wie, jaka torebka będzie absolutnym must havem jesienią 2020! 

Gwiazda ostatnio w ogóle się z nią nie rozstaje! Torebka jest niewielka i spełnia funkcję nerki, ale z pewnością pomieści wszystkie niezbędne rzeczy. Jest to kultowy model, w którym już zakochały się tysiące kobiet. Czas najwyższy, abyście pokochały go również wy! 

Małgorzata Kożuchowska
Instagram

Torebka Małgorzaty Kożuchowskiej, z którą gwiazda się nie rozstaje to model Black Noise od MAKO. Możecie ją znaleźć na stronie mako-store.pl w cenie 490 złotych. Kobiety doceniają ją za wygodę w noszeniu oraz za pojemność. Ta z pozoru mała torebka pomieści naprawdę wszystko co chcemy. To idealny wybór dla minimalistek, które cenią sobie wygodę i charakter, a także chcą być modne jesienią 2020!

Małgorzata Kożuchowska
Mat. prasowe

A Wam jak się podoba torebka Małgorzaty Kożuchowskiej? Zdecydujecie się na taki model w nadchodzących miesiącach? My na pewno tak, bo to będzie absolutny hit tej jesieni! 

 

 

Więcej na temat Małgorzata Kożuchowska
Przeładuj

Grzegorz Hyży zniknął z sieci! Co się z nim dzieje? Tłumaczy Agnieszka Hyży!

zobacz 02:15