Katarzyna Cichopek spędza urlop nad polskim morzem. Jak wiadomo pogoda nad Bałtykiem jest kapryśna, dlatego niedawno widzieliśmy aktorkę w bikini, a teraz pozuje na plaży w ciepłym dresie. Gwiazda "M jak miłość" zdecydowała się na najmodniejszy kolor w tym sezonie i postawiła na komplet w kolorze fioletowym. Zestaw, który ma na sobie Katarzyna Cichopek kosztuje 600 zł, ale podobne zestawy w dużo niższej cenie kupicie w sieciówkach! Wybraliśmy dla Was kilka propozycji już od 118 zł!

Reklama

Katarzyna Cichopek postawiła na total look w kolorze liliowym!

Aktorka stara się wyglądać stylowo nawet podczas spaceru nad morzem, dlatego zdecydowała się na modny dres w fioletowym kolorze. Katarzyna Cichopek zdecydowała się na markę Le Desir i wybrała zestaw Emily Violet, który kosztuje 600 zł. To idealna propozycja na chłodne dni, a z białymi sneakersami wygląda obłędnie!

Sami spójrzcie!

Zobacz także: Katarzyna Cichopek w seksownym stroju kąpielowym. Na letniej wyprzedaży znajdziesz podobne od 59 zł!

Instagram

Katarzyna Cichopek prezentuje się świetnie w liliowym dresie. Taki zestaw z powodzeniem można wykorzystać na spacer, szybkie zakupy czy leniwy dzień w domowym zaciszu. Dres w podobnym stylu kupicie w Reserved za 118 zł. Każdy z elementów jest dostępny i kosztuje po 59 zł.

Zobacz także
Mat. prasowe

Fioletowy dres znajdziemy też w Mosquito za 279 zł.

Mat. prasowe

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama