Trasa koncertowa Dody 2013

Doda rusza w spektakularną trasę koncertową

Trasa koncertowa Dody 2013

Doda wzięła się ostro do pracy. Kilka tygodni temu podpisała kontrakt płytowy z nową wytwórnią i nagrywa płytę z producentami odpowiedzialnymi za ostatni olbrzymi sukces Moniki Brodki. Gwiazda ograniczyła również swoje bywanie na salonach. Zamiast błyszczeć na czerwonych dywanach woli koncerty. Wokalistka grała ostatnio dla Polonii w Niemczech, a tydzień temu zrobiła muzyczne urodzinowe show w Wiedniu.

Artystka nie zapomniała również o polskich fanach. Za pośrednictwem Facebooka poinformowała, że już niebawem rusza w wielką trasę koncertową. Gwiazda zdradziła kilka szczegółów dotyczących jej tournee, które przygotowywane jest z wielkim rozmachem.

- Jestem podexxxcytowana!! Właśnie zaczęliśmy przygotowywania do nowej trasy koncertowej. Wczoraj spotkanie z tancerzami ( ooo tak..dużo dancehall), dziś w teatrze projektujemy nowa scenografię ,od poniedziałku tworzymy nowe wizualizacje.calkowicie nowe show;) can’t wait!!!!!!!!FLY HIGH TOUR - napisała wokalistka.


W ostatnim numerze "Glamour" Doda zapowiedziała, że ten rok będzie dla niej bardzo pracowity i z pewnością przyniesie wiele zmian w jej życiu. Jesteśmy ciekawi, czym tym razem zaskoczy nas artystka. Zobacz: Intymna spowiedź Dody w "Glamour" - najciekawsze fragmenty

Doda na koncercie

Tak wyglądała impreza urodzinowa Dody w Wiedniu:

Więcej na temat Doda
Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00