Krzysztof Krawczyk walczy z koronawirusem w szpitalu
EastNews
Newsy

Krzysztof Krawczyk trafił do szpitala! Walczy o życie i prosi o modlitwę: "Nie oczekujcie żadnych wiadomości ode mnie"

Co się dzieje z Krzysztofem Krawczykiem? Artysta trafił do szpitala i walczy z koronawirusem!

Fani Krzysztofa Krawczyka są przerażeni. Na oficjalnym profilu artysty w mediach społecznościowych, właśnie pojawił się bardzo niepokojący wpis. Niestety, okazuje się, że uwielbiany gwiazdor ma koronawirusa, a jego stan jest na tyle poważny, że musiał trafić do szpitala. Jak wynika z wpisu piosenkarza, zachorował mimo przyjęcia szczepionki. Krzysztof Krawczyk zaapelował do swoich fanów o modlitwę. Niestety, nie są to jedyne smutnie doniesienia na temat artysty. 

Co Julia Wieniawa sądzi o ograniczeniach w związku z koronawirusem? Co radzi fanom?

Krzysztof Krawczyk ma koronawirusa

Niepokojące doniesienia na temat zdrowia muzyka pojawiły się w mediach już jakiś czas temu. Ostatnio legenda polskiej estrady była zmuszona zrezygnować z udziału w programie "Szansa na sukces" i choć jako oficjalny powód podano pandemię wygląda na to, że prawda mogła być zupełnie inna. We wtorek 23 marca na oficjalnym profilu artysty na Facebooku pojawiła się wstrząsająca informacja. Jak się okazuje, Krzysztof Krawczyk z powodu zakażenia COVID- 19 trafił do szpitala. 

Kochani! Niestety i mnie dopadł COVID. Jestem w szpitalu. Muszę podjąć walkę, jeszcze jedną w moim życiu walkę! Nie wiem jak będzie z moją Ewą, która jeszcze nie ma wyniku, ale jest na kwarantannie w domu. Milknę. Nie oczekujcie żadnych wiadomości ode mnie. I proszę nie nękajcie moich bliskich. Mogę tylko Was prosić o modlitwę! Nawet szczepienie Pfeizerem nie pomogło. Łączę się w chorobie ze wszystkimi, których ona dopadła, a szczególnie z moim Przyjacielem Andrzejem Piasecznym. Piasek nie dajmy się tej zarazie! Jak poczuję się lepiej zaraz się odezwę! Będzie Was też informował w miarę potrzeby mój menedżer Andrzej Kosmala. Chciałbym jednak swoją walkę stoczyć w spokoju! Trzymajcie się! Niech Was Bóg i zdrowy rozsądek prowadzą! Wasz Krzysztof Krawczyk

Jaki jest stan zdrowia Krzysztofa Krawczyka? Okazuje się, że gwiazdor od wielu miesięcy nie tylko nie pojawiał się publicznie, ale nawet nie udzielał wywiadów. Jak donosi "Życie na gorąco" kontaktu z muzykiem nie mieli również jego najbliżsi przyjaciele oraz syn. Co więcej Krzysztof Junior nie widział się ze swoim ojcem od roku. Te smutne informacje w rozmowie z tygodnikiem potwierdził Krzysztof Cwynar, który uczy go śpiewu. 

Niestety, potwierdzam te smutne informacje. Krzyś bardzo tęskni za ojcem. Boi się o to, że zachorował, a ma tylko jego, bo przecież mama Halina Żytkowiak od 10 lat nie żyje. Chciałby pomóc, jeśli byłaby taka potrzeba. 

W rozmowie z portalem Pomponik, obecna żona piosenkarza, Ewa Krawczyk zaprzeczyła, jakoby jej mąż miał inne problemy zdrowotne, a brak jego aktywności tłumaczyła wysokim ryzykiem zagrożenia. Jak przekazał artysta, o jego zdrowiu będzie informował jego menedżer - Andrzej Kosmala. Fani Krzysztofa Krawczyka życzą mu szybkiego powrotu do zdrowia. 

Zobacz także: Andrzej Piaseczny o objawach COVID-19. "Ataki kaszlu doprowadzały do utraty przytomności". Kiedy przyszedł kryzys?

Krzysztof Krawczyk od miesięcy nie był widziany publicznie. Niestety okazało się, że muzyk z powodu zakażenia koronawirusem trafił do szpitala.

Krzysztof Krawczyk walczy z koronawirusem w szpitalu
EastNews

Artysta zwrócił się do swoich fanów o modlitwę. O stanie jego zdrowia ma informować jego menedżer. 

Krzysztof Krawczyk walczy z koronawirusem w szpitalu
EastNews

Żona muzyka obecnie przebywa na kwarantannie. 

Krzysztof Krawczyk walczy z koronawirusem w szpitalu
EastNews

Zobacz także
Andrzej Piaseczny w czarnej koszuli

Andrzej Piaseczny walczy z koronawirusem i... oszustami! "Udostępniajcie ku przestrodze" - apeluje artysta!

Patrycja Sołtysik Andrzej Sołtysik

Andrzej Sołtysik nie może zobaczyć się z żoną i synem: Patrycja Sołtysik ma koronawirusa! "Niestety, nie przechodzę go łagodnie"

 

Krzysztof Krawczyk nie żyje
Newsy
Krzysztof Krawczyk nie żyje. Wokalista miał 74 lata
Krzysztof Krawczyk nie żyje. Informacje o śmierci wokalisty przekazał jego menadżer, Andrzej Kosmala.

Krzysztof Krawczyk zmarł w wieku 74 lat. Te tragiczne informacje przekazał menadżer Krzysztofa Krawczyka , Andrzej Kosmala, za pośrednictwem Facebooka. Zobacz także:   Krzysztof Krawczyk trafił do szpitala! Walczy o życie i prosi o modlitwę: "Nie oczekujcie żadnych wiadomości ode mnie" Piosenkarz w ostatnich latach zmagał się z wieloma problemami zdrowotnymi. Niedawno informowano, że pomimo przyjęcia szczepionki, piosenkarz zachorował również na koronawirusa i trafił do szpitala. Dwa dni temu pojawiły się jednak informacje, że wokalista opuścił placówkę medyczną. Dziś zaś dowiedzieliśmy się o jego śmierci... Krzysztof Krawczyk nie żyje. Artysta miał 74 lata Krzysztof Krawczyk zmarł w wielkanocny poniedziałek w godzinach popołudniowych. Tragiczną informację przekazał menadżer artysty, Andrzej Kosmala.  Zmarł Krzysztof Krawczyk. R.I.P. - napisał na Facebooku menadżer wokalisty. Krzysztof Krawczyk był jednym z najwybitniejszych polskich wokalistów. Jego przeboje takie jak "Mój przyjacielu", "Bo jesteś Ty", czy "Parostatek", doskonale zna cała Polska.   Artysta od pewnego czasu niestety już nie koncertował - miał problemy zdrowotne, a ostatnio zmagał się także z zakażeniem koronawirusem.   Dwa dni temu, czyli w Wielką Sobotę pojawiła się jednak informacja, że Krzysztof Krawczyk opuścił szpital, do którego trafił na skutek zakażenia koronawirusem.  Kochani! Jestem w domu! Do mojej sypialni wpadają 2 promyki słońca: wiosenny przez okno i Ewunia przez drzwi. Dziękuję za modlitwę i życzenia! Zdrowia wszystkim życzę, nie dajmy się wirusowi! - taki wpis pojawił się dwa dni temu na Facebooku Krzysztofa Krawczyka. Krzysztof Krawczyk miał spędzić święta Wielkanocne w domu. Jak jednak podaje Polsat News,...

Krzysztof Krawczyk nie żyje
EastNews
Newsy
Krzysztof Krawczyk nie żyje. Jakie są przyczyny śmierci artysty? Czy to był koronawirus? Głos zabrała żona, Ewa Krawczyk
Na co zmarł Krzysztof Krawczyk? Przyczyny śmierci Krzysztofa Krawczyka.

Czy przyczyną śmierci Krzysztofa Krawczyka był koronawirus? O śmierci 74-letniego piosenkarza poinformował jego menadżer Andrzej Kosmala. Blisko dwa tygodnie temu Krawczyk trafił do szpitala w wyniku zakażenia koronawirusem. Podkreślał, że zachorował, pomimo że był szczepiony - i to szczepionką Pfizera. Wydawało się, że gwiazdor wraca do zdrowia - dwa dni temu podano, że opuszcza szpital i czuje się dobrze. Co się więc stało, że z dnia na dzień Krawczyk poczuł się gorzej? Żona gwiazdora, Ewa Krawczyk, w rozmowie z Onet.pl wyjaśniła, że przyczyną  śmierci nie był koronawirus. Krzysztof Krawczyk nie żyje. Na co chorował artysta? Krzysztof Krawczyk przyznawał, że cierpi na wiele chorób m.in na arytmię serca. W 2019 roku pojawiła się nawet informacja, że piosenkarz przyjął już ostatnie namaszczenie. Cierpię na różne choroby, w tym dość uciążliwą arytmię serca i już kilka razy prosiłem księży o sakrament namaszczenia chorych. Ludzie często kojarzą ten sakrament z ostatnią drogą, z łożem śmierci. Nie wiedzą, że można o niego poprosić w strapieniu, w sytuacji, gdy jest się chorym, aby Pan nas umocnił, podźwignął z naszej słabości - powiedział jakiś czas temu Krawczyk w rozmowie z Aleteia.org Artysta nie lubił rozmawiać z mediami o swoich chorobach.  Kto tak naprawdę lubi pytania o zdrowie? Szczególnie po siedemdziesiątce. Gdy dziennikarze pytali Ojca Świętego Jana Pawła II, jak u niego ze zdrowiem, odpowiadał: "Nie wiem. Nie czytałem jeszcze dzisiejszych gazet". Chociaż nigdy nie będę świętym, też tak odpowiadam. M am wszystkie powszechne problemy zdrowotne przynależne mojemu wiekowi - powiedział w "Twoim Imperium".  23 marca na Facebooka Krzysztofa Krawczyka pojawiła się informacja o tym, że gwiazdor zaraził się koronawirusem,...

Krzysztof Krawczyk i jego żona Ewa Krawczyk
East News
Newsy
Menedżer Krzysztofa Krawczyka opowiedział o ostatnich chwilach życia artysty. Wstrząsające szczegóły
Krzysztof Krawczyk nie żyje. Menadżer artysty opowiedział o przyczynach jego śmierci.

Krzysztof Krawczyk nie żyje. Te tragiczne informacje przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych Andrzej Kosmala, menedżer wokalisty. Teraz w rozmowie z "Super Expressem" przyjaciel piosenkarza zdradził, co wydarzyło się w wielkanocny poniedziałek. Dlaczego Krzysztof Krawczyk trafił do szpitala? Co było przyczyną śmierci?  Zobacz także:  Krzysztof Krawczyk nie żyje. Ze swoją żoną Ewą Krawczyk ślub brał aż 3 razy. Dlaczego? Krzysztof Krawczyk nie żyje. Menedżer artysty opowiedział o jego ostatnich chwilach Tak trudno w to uwierzyć, ale niestety, Krzysztofa Krawczyka nie ma już wśród nas... Jeszcze dwa dni temu muzyk informował swoich fanów, że pokonał koronawirusa i wyszedł ze szpitala. Cieszył się, że Wielkanoc spędzi z najbliższymi.  Kochani! Jestem w domu! Do mojej sypialni wpadają 2 promyki słońca: wiosenny przez okno i Ewunia przez drzwi. Dziękuję za modlitwę i życzenia! Zdrowia wszystkim życzę, nie dajmy się wirusowi! - pisał Krzysztof Krawczyk. Nikt więc nie spodziewał się, że w wielkanocny poniedziałek dowiemy się o śmierci artysty. Jak poinformował w rozmowie z Super Expressem menedżer artysty Andrzej Kosmala, w sobotę i niedzielę muzyk czuł się dobrze.  Czuł się bardzo dobrze. Razem z żoną cieszyli się wspólnymi świętami, podzielili się jajkiem. Zarówno w sobotę jak i w niedzielę był w dobrej formie   – powiedział w rozmowie z SE menedżer artysty Andrzej Kosmala. Dramat rozegrał się w poniedziałek. Artysta zaczął nagle słabnąć. Żona muzyka od razu wezwała pogotowie.  Krzysztof tracił przytomność. Z minuty na minutę było coraz gorzej. Na koniec nie było z nim kontaktu, był nieświadomy. [...] Z racji tego, że Krzysztof nie miał już koronawirusa, pogotowie zabrało go do szpitala Wojskowej Akademii...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner