"Top Model"
East News

Wypadek w "Top Model"! Czy kontuzja wykluczy jedną z modelek?! Dziś odpadła faworytka! 

"Top Model"
East News

Niestety dzisiejszy odcinek "Top Model" zakończył przygodę Gracji Kalibabki w programie. Jej obecność w show była szeroko komentowana już od castingów, na których pojawiła się wraz z bratem. Okazało się, że są dziećmi słynnego przestępcy matrymonialnego o pseudonimie "Tulipan". Jak Gracja poradziła sobie w dzisiejszym odcinku. Czy werdykt jurorów był słuszny?

Dziś nie zabrakło również dramatów. Nieszczęśliwy wypadek, który wydarzył się tuż po wysłuchaniu opinii na panelu jurorskim może zaważyć o dalszej karierze Mai Siwik w programie. Co się stało?!

Zobacz także: "Top Model 9": Mamy całą nagą sesję uczestników! Zobaczcie, jak poradzili sobie z wyzwaniem

Gracja Kalibabka odpadła z "Top Model". Maja Siwik doznała kontuzji 

Obecność Jacka i Gracji Kalibabka, dzieci słynnego oszusta matrymonialnego Jerzego Kalibabki, była szeroko komentowana już od momentu, w którym pojawili się na castingach. Ostatecznie do domu modelek udało się dostać jedynie Gracji. Aspirującej modelce nie udało się jednak zyskać największej sympatii kolegów. Podczas początkowych odcinków pozostali uczestnicy uważali, że Gracja za bardzo gra na siebie i dąży po trupach do celu. Podczas jednego z zadań upomniał ją nawet Michał Piróg, zauważając, że nie chciała zaangażować się w pomoc koleżance, pracując z nią w duecie. Z kolei internauci krytykowali córkę Tulipana, wypominając jej, że chce wypromować się na historii ojca, chociaż na castingach wspominała, że nie chciałaby być tylko kojarzona z racji tego, czyją jest córką. 

Gracja podczas swojej przygody w "Top Model" udowodniła, że potrafi pracować przed aparatem. W dzisiejszym odcinku oceniano jednak nie zdjęcie a materiał filmowy. Uczestnicy musieli idealnie zaprezentować się w modowym filmie sportowym. Początkowo zadanie wydawało się być stworzone dla Gracji: 

Ja uprawiałam sport wyczynowo tak poważnie od 12 roku życia. Bardzo ciężko trenowałam i myślę, że to mnie trochę wzmocniło. 

Gracja przyznała, że skończyła trenować lekkoatletykę dwa lata temu, ponieważ doznała kontuzji. Niestety film modelki nie do końca spodobał się jurorom, którzy jednogłośnie stwierdzili, że była na nim zbyt seksowna, a nie taki był cel zadania: 

- Jesteś piękną dziewczyną ale na tym filmie chciałaś być zbyt sexy - powiedziała Kasia Dąbrowska naczelna magazynu "Glamour"  
- Tak bardzo chciałaś pokazać wszystko, że nie pokazałaś nic - dodał Dawid Woliński 
- Na tym filmie było widać, że przejmujesz się, żeby ładnie wyjść - posumował Michał Piróg

Gracja z pokorą przyjęła opinię jurorów: 

Wydaje mi się, że tak bardzo się starałam, że po prostu nie wyszło. 

Niestety to ona okazała się być dziś najsłabszym ogniwem i musiała pożegnać się z programem. Zgadzacie się z tym werdyktem? 

Dzisiejszy odcinek nie był również szczęśliwy dla Mai Siwik. Co prawda w odcinku poszło jej bardzo dobrze, jednak po wysłuchaniu opinii jurorskich uległa kontuzji. O jej dalszym udziale w programie zadecydowała opinia ekspertów medycznych. Na szczęście wypadek okazał się nie być poważny. 

Zobacz także: W "Top Model 9" uczestnicy boją się Gracji Kalibabki. "Ona jest przerażająca" Czym ich tak przeraziła?!

Gracja Kalibabka odpadła z programu "Top Model". Faktycznie jej film był najsłabszy? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn)

Gracja Kalibabka od początku budziła duże zainteresowanie w "Top Model 9". Czy słusznie odpadła przez dzisiejsze zadanie? 

Gracja Kalibabka w nagiej sesji "Top Model 9"
Mat. prasowe

Maja Siwik uległa kontuzji po wysłuchaniu opinii na panelu jurorskim. Na szczęście jej kontuzja okazała się nie być na tyle poważna, aby  musiała zrezygnować z udziału w "Top Model". 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn)

 

Więcej na temat Top Model
Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11