"Top Model"
East News
Newsy

Wypadek w "Top Model"! Czy kontuzja wykluczy jedną z modelek?! Dziś odpadła faworytka! 

Wypadek w "Top Model"! Czy kontuzja wykluczy jedną z modelek?! Dziś odpadła faworytka! 

Niestety dzisiejszy odcinek "Top Model" zakończył przygodę Gracji Kalibabki w programie. Jej obecność w show była szeroko komentowana już od castingów, na których pojawiła się wraz z bratem. Okazało się, że są dziećmi słynnego przestępcy matrymonialnego o pseudonimie "Tulipan". Jak Gracja poradziła sobie w dzisiejszym odcinku. Czy werdykt jurorów był słuszny?

Dziś nie zabrakło również dramatów. Nieszczęśliwy wypadek, który wydarzył się tuż po wysłuchaniu opinii na panelu jurorskim może zaważyć o dalszej karierze Mai Siwik w programie. Co się stało?!

Zobacz także: "Top Model 9": Mamy całą nagą sesję uczestników! Zobaczcie, jak poradzili sobie z wyzwaniem

Krzysztof Ibisz zdradził nam, jak poznał żonę! Nie wiedział, że wystąpiła w "Top Model"

Gracja Kalibabka odpadła z "Top Model". Maja Siwik doznała kontuzji 

Obecność Jacka i Gracji Kalibabka, dzieci słynnego oszusta matrymonialnego Jerzego Kalibabki, była szeroko komentowana już od momentu, w którym pojawili się na castingach. Ostatecznie do domu modelek udało się dostać jedynie Gracji. Aspirującej modelce nie udało się jednak zyskać największej sympatii kolegów. Podczas początkowych odcinków pozostali uczestnicy uważali, że Gracja za bardzo gra na siebie i dąży po trupach do celu. Podczas jednego z zadań upomniał ją nawet Michał Piróg, zauważając, że nie chciała zaangażować się w pomoc koleżance, pracując z nią w duecie. Z kolei internauci krytykowali córkę Tulipana, wypominając jej, że chce wypromować się na historii ojca, chociaż na castingach wspominała, że nie chciałaby być tylko kojarzona z racji tego, czyją jest córką. 

Gracja podczas swojej przygody w "Top Model" udowodniła, że potrafi pracować przed aparatem. W dzisiejszym odcinku oceniano jednak nie zdjęcie a materiał filmowy. Uczestnicy musieli idealnie zaprezentować się w modowym filmie sportowym. Początkowo zadanie wydawało się być stworzone dla Gracji: 

Ja uprawiałam sport wyczynowo tak poważnie od 12 roku życia. Bardzo ciężko trenowałam i myślę, że to mnie trochę wzmocniło. 

Gracja przyznała, że skończyła trenować lekkoatletykę dwa lata temu, ponieważ doznała kontuzji. Niestety film modelki nie do końca spodobał się jurorom, którzy jednogłośnie stwierdzili, że była na nim zbyt seksowna, a nie taki był cel zadania: 

- Jesteś piękną dziewczyną ale na tym filmie chciałaś być zbyt sexy - powiedziała Kasia Dąbrowska naczelna magazynu "Glamour"  
- Tak bardzo chciałaś pokazać wszystko, że nie pokazałaś nic - dodał Dawid Woliński 
- Na tym filmie było widać, że przejmujesz się, żeby ładnie wyjść - posumował Michał Piróg

Gracja z pokorą przyjęła opinię jurorów: 

Wydaje mi się, że tak bardzo się starałam, że po prostu nie wyszło. 

Niestety to ona okazała się być dziś najsłabszym ogniwem i musiała pożegnać się z programem. Zgadzacie się z tym werdyktem? 

Dzisiejszy odcinek nie był również szczęśliwy dla Mai Siwik. Co prawda w odcinku poszło jej bardzo dobrze, jednak po wysłuchaniu opinii jurorskich uległa kontuzji. O jej dalszym udziale w programie zadecydowała opinia ekspertów medycznych. Na szczęście wypadek okazał się nie być poważny. 

Zobacz także: W "Top Model 9" uczestnicy boją się Gracji Kalibabki. "Ona jest przerażająca" Czym ich tak przeraziła?!

Gracja Kalibabka odpadła z programu "Top Model". Faktycznie jej film był najsłabszy? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn)

Gracja Kalibabka od początku budziła duże zainteresowanie w "Top Model 9". Czy słusznie odpadła przez dzisiejsze zadanie? 

Gracja Kalibabka w nagiej sesji
Mat. prasowe

Maja Siwik uległa kontuzji po wysłuchaniu opinii na panelu jurorskim. Na szczęście jej kontuzja okazała się nie być na tyle poważna, aby  musiała zrezygnować z udziału w "Top Model". 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn)

Zobacz także
Agnieszka z "Top model"

"Top Model": Agnieszka pożegnała się z programem. Fani oburzeni: "Chcieli żebyś odpadła!"

Michał Piróg o Magdzie Karwackiej

Z "Top Model" do "Love Island": Michał Piróg szczerze o Magdzie Karwackiej: "Miłości tam na pewno nie szuka"

 

Michał Piróg o Magdzie Karwackiej
Mat. prasowe
Newsy
Z "Top Model" do "Love Island": Michał Piróg szczerze o Magdzie Karwackiej: "Miłości tam na pewno nie szuka"
Z "Top Model" do "Love Island": Michał Piróg szczerze o Magdzie Karwackiej: "Miłości tam na pewno nie szuka"

Serca męskiej części uczestników " Love Island" zabiły mocniej, gdy w programie pojawiła się Magda Karwacka. Długowłosa piękność w stroju anioła zawróciła w głowie niemal każdemu uczestnikowi, jednak to Igor stworzył z nią relację, która zaprowadziła ich aż do wielkiego finału. Ostatecznie zajęli drugie miejsce. W programie wyznali, że Igor jest zdecydowany na przeprowadzkę do Warszawy, aby być przy ukochanej.  Obecność Magdy Karwackiej, która swoją przygodę w show-biznesem rozpoczęła w programie " Top Model " skomentował Michał Piróg. Gwiazdor TVN w rozmowie z Party.pl, stwierdził:  Ona na pewno nie szuka tam miłości... Co miał na myśli? Zobaczcie nasze wideo, aby dowiedzieć się więcej.  Zobacz także:  W "Love Island" panowie oszaleli na punkcie Magdy! "Ideał kobiety". Dziewczyny mogą czuć się zagrożone?  

"Top Model"
East News
Newsy
Dzieci słynnego "Tulipana" w "Top Model"! Kim są Gracja i Jacek Kalibabka?
Dzieci słynnego oszusta matrymonialnego Jerzego Kalibabki zachwyciły jury "Top Model"!

Nowa edycja " Top Model " już od pierwszego odcinka wzbudza ogromne emocje wśród fanów programu, a wszystko za sprawą uczestników. Po raz pierwszy do kolejnego etapu przeszła modelka plus size , a także okazało się, że wśród uczestników pojawiło się rodzeństwo z niezwykłą historią. Chodzi o Grację i Jacka, dzieci słynnego oszusta matrymonialnego Jerzego Kalibabki. Jury zachwycone rodzeństwem zaprosiło ich do kolejnego etapu! Zobaczcie, jak wyglądają dzieci słynnego "Tulipana"? Dzieci słynnego oszusta matrymonialnego Jerzego Kalibabki zachwyciły jury "Top Model"! Kiedy w programie pojawiło się rodzeństwo o znanym w całej Polsce nazwisku, jurorzy bez problemu skojarzyli go ze słynnym podrywaczem. Szybko okazało się, że Gracja i Jacek są dziećmi Jerzego Kalibabki, o którego miłosnych podbojach powstał nawet serial. "Tulipan" zasłynął jako uwodziciel, który wykorzystywał kobiety i wyłudzał od nich pieniądze. Spędził 15 lat w więzieniu, a jego postać kojarzy się dosyć jednoznacznie:  Kalibabka to był taki podrywacz, przestępca - powiedział na wstępie Marcin Tyszka i usłyszał od Gracji: Dla nas był tatą, kochającym ojcem. Historia życia Gracji i Jacka poruszyła widzów "Top Model". Po pierwszym odcinku Internauci kibicują rodzeństwu i trzymają za nich kciuki, co widać w komentarzach pod ich zdjęciami na Instagramie: Gracjo! Widziałam Cię w TOP MODEL! Niesssamowite wrażenie! Nie wiem, czy kiedykolwiek widziałam TAKIE rodzeństwo! Jestescie niesamowici! Piękni! Mądrzy! Cudowni. Gratuluję przejścia do kolejnego etapu 👍trzymam za was kciuki 👍 Na instagramowych profilach rodzeństwa widać, że Gracja zaistniała już w modelingu i chętnie publikuje sesje zdjęciowe ze swoim udziałem. Z kolei Jacek jest studentem...

Internauci krytykują Grację Kalibabkę za wspominanie ojca w "Top Model"
Instagram
Newsy
"Top Model": Internauci krytykują Grację Kalibabkę za ciągłe wspominanie ojca przestępcy! 
"Top Model": Internauci krytykują Grację Kalibabkę za ciągłe wspominanie ojca przestępcy! 

Gracja i Jacek Kalibabka wzięli udział w castingach do " Top Model ". Mimo tego, że oboje przeszli do kolejnego etapu, tylko Gracja dostała się do domu modeli i modelek. Kiedy Marcin Tyszka podczas castingu nawiązał do słynnego przestępcy Jerzego Kalibabki "Tulipana", okazało się, że jest to ojciec rodzeństwa. Jednogłośnie stwierdzili, że nie chcą być kojarzeni z jego przestępczą przeszłością. Jednak po emisji ostatniego odcinka show, internauci skrytykowali Grację, która przy każdej możliwej okazji wspominała tatę. Zobacz także:  Dzieci słynnego "Tulipana" w "Top Model"! Kim są Gracja i Jacek Kalibabka? Internauci krytykują Grację Kalibabkę z "Top Model"  Jerzy Kalibabka "Tulipan" to przestępca matrymonialny, o którego podbojach powstał serial. "Tulipan" zasłynął jako uwodziciel, który wykorzystywał kobiety i wyłudzał od nich pieniądze. Spędził 15 lat w więzieniu, a jego postać nie kojarzy się zbyt pozytywnie.  Gracja mimo wcześniejszych zapewnień, że chce odciąć się od przeszłości ojca, postanowiła wspominać go na wizji. To jest dla mnie tak ważne, że tutaj jestem i chciałabym, żeby tata tutaj ze mną był. Jest mi naprawdę ciężko Internautom przeszkadzał również sposób bycia modelki i zachowanie podczas sesji zdjęciowej, gdy ingerowała w pracę makijażysty oraz płakała.  - Bardzo niesprawiedliwe, beksa Gracja powinna odpaść, która nie chciała mieć na początku nic wspólnego z ojcem, a teraz udaje, że jej jego brak - Gracja cwana jak ojciec w młodości. Kto zna historię, ten wie XD - Powinna odpaść Gracja, lecz ktoś musi robić dramy... - Ciekawe ile razy jeszcze będzie sie zasłaniała tatą... - Gracja: nie chcę być kojarzona tylko z tatą. Także Gracja: tęsknię za tatą. -...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik