Strona zawiera treści tylko dla osób dorosłych

Top Model 9 - naga sesja
Mat. prasowe
Newsy

"Top Model 9": Mamy całą nagą sesję uczestników! Zobaczcie, jak poradzili sobie z wyzwaniem

"Top Model 9": Mamy całą nagą sesję uczestników! Zobaczcie, jak poradzili sobie z wyzwaniem

Za uczestnikami "Top Model 9" jedna z najtrudniejszych sesji zdjęciowych. Musieli pokonać swoje lęki i stanąć przed obiektywem zupełnie nago. Zobaczcie efekty zdjeć autorstwa Marcina Tyszki. Kto według was poradził sobie najlepiej z tym zadaniem?

Zgadzacie się z opinią jurorów, że Maja Siwek i Patrycja Sobolewska mają najlepsze zdjęcia? Czy Dominik Bereżański odpadł słusznie? Pełną sesję zdjęciową uczestników znajdziecie poniżej. 

Zobacz także: "Top Model": Internauci krytykują Grację Kalibabkę za ciągłe wspominanie ojca przestępcy!

"Top Model": Najgorsze metamorfozy uczestników! Zobaczcie, jak oszpecono ich w poprzednich edycjach

"Top Model 9": Zdjęcia z nagiej sesji uczestników

Tak w nagiej sesji poradził sobie Dominic D'Angelica. Joanna Krupa komplementowała jego idealnie umięśnione ciało. 

Dominic D'Angelica w nagiej sesji
Mat. prasowe

Karolinę Płocką Marcin Tyszka porównał do młodej Marylin Monroe. Nagie zdjęcie Karoliny wyglądało niczym wyjęte z najpiękniejszych albumów z lat 70. 

Karolina Płocka w nagiej sesji
Mat. prasowe

Łukasz Bogusławski przykuł uwagę Julii Wieniawy. Słowa, którymi opisała ten kadr to tajemnica i delikatność. 

Łukasz Bogusławski w nagiej sesji
Mat. prasowe

Gracja Kalibabka zachwyciła przepiękną figurą. Marcin Tyszka nazwał ją "Ewą z raju". Zgadzacie się? 

Gracja Kalibabka w nagiej sesji
Mat. prasowe

Karolina Kuczyńska obawiała się nagiej sesji. Jest młoda mamą i nie wiedziała czy jej wypada. Powstałe kadry zachwyciły jurorów. 

Karolina Kuczyńska w nagiej sesji
Mat. prasowe

Mariusz Jakubowski na panelu jurorskim był w najsłabszej trójce. Jego zdjęcie było poprawne jednak według jurorów brakowało mu spontaniczności. 

To zdjęcie jest poprawne ale powinno być torpedą - podsumowała Kasia Sokołowska. 

Po tej opinii polały się pierwsze łzy. Faktycznie było tak źle? 

Mariusz Jakubowski w nagiej sesji
Mat. prasowe

Weronika Kaniewska podczas castingów otrzymała złoty bilet. Jednak podczas nagiej sesji zawiodła jurorów.

Mam wrażenie, że my z Joasią dawałyśmy więcej Tobie niż Ty nam. - zauważyła nawet Julia Wieniawa 

Modelka ma okazję się wykazać w kolejnym odcinku. Tymczasem zobaczcie jej zdjęcie: 

Weronika Kaniewska w nagiej sesji
Mat. prasowe

Patrycja Sobolewska zrobiła najlepsze zdjęcie podczas nagiej sesji! To właśnie ona zebrała najlepsze opinie podczas panelu. 

Patrycja Sobolewska.jpg
Mat. prasowe

Mikołaj Śmieszek zachwycił Julię Wieniawę. Dla niej wyglądał jak Adonis! Zgadzacie się? 

Mikołaj Śmieszek w nagiej sesji
Mat. prasowe

Maja Siwek wreszcie pokazała na co ją stać! Jej nagie zdjęcie Marcin Tyszka podsumował słowami: 

Kiedy weszłaś i usiadłaś przy tej scenografii to był taki magiczny moment, że to zdjęcie zrobiło się prawie samo. 

Wow! Sami zobaczcie: 

Maja Siwik w nagiej sesji
Mat. prasowe

Najsłabsze zdjęcie z nagiej sesji "Top Model 9" należało do Dominika Bereżańskiego. Niestety, to on ostatecznie musiał pożegnać się z programem. 

Dominik Bereżański w nagiej sesji
Mat. prasowe

Zdjęcie Agnieszki Skrzeczkowskiej również nie spodobało się jurorom. Zarzucili modelce, że zaprezentowała zbyt sportową sylwetkę a w tej sesji chodziło o delikatność. 

Ernest Morawski jest ulubionym uczestnikiem Joanny Krupy. Czy uda mu się dotrzeć do finału? 

Ernest Morawski w nagiej sesji
Mat. prasowe

 

Joanna Krupa w kombinezonie z Zary
Instagram
Newsy
"Top Model": Znamy półfinałowy skład. Dziś z programem pożegnały się aż dwie osoby!
"Top Model": Znamy półfinałowy skład. Dziś z programem pożegnały się aż dwie osoby!

Jury " Top Model " wyłoniło właśnie półfinałowy skład 9. edycji. W dzisiejszym odcinku z programu odpadło aż dwoje uczestników! Modele i modelki musieli zmierzyć się w aż trzech trudnych konkurencjach. Zobaczcie, co wydarzyło się w 10. odcinku i kto pożegnał się z programem tuż przed wyjazdem na fashion week.  Zobacz także:  "Top Model": Wstrząsające wyznanie Oli Żuraw: "Jestem córką ofiary gwałtu i usiłowania morderstwa" Karolina Płocka i Mariusz Jakubowski odpadają z "Top Model 9" Wielki finał "Top Model" zbliża się wielkimi krokami. W 10. odcinku, tuż przed półfinałowymi zadaniami odpadło aż dwoje uczestników. Modele i modelki musieli zmierzyć w trzech sesjach zdjęciowych.  Pierwszą z nich była sesja komercyjna, w której uczestnicy prezentowali odzież. Najlepiej poradzili sobie Weronika Kaniewska oraz Dominic D'Angelica. Drugim zadaniem było wykonanie artystycznego makijażu przy pomocy profesjonalistów. Tutaj bezkonkurencyjna okazała się być Patrycja Sobolewska. Trzecim zadaniem, ocenianym już na panelu jurorskim, była sesja w muzeum dedykowana magazynowi Vogue. Zdjęcia miały na celu odzwierciedlać to, co widoczne było na muzealnych obrazach.  Ostatecznie decyzją jurorów z programem musieli pożegnać się Karolina Płocka oraz Mariusz Jakubowski.  Oto co Karolina Płocka usłyszała na panelu jurorskim:  - Na obrazie mamy dystyngowaną nieco zblazowaną damę. Ty wyglądasz na przestraszoną. - Filip Niedenthal, redaktor naczelny Vogue Polska  - W takich portretach zazwyczaj zawsze jest coś nieuchwytnego, co przyciąga, że chcesz na ten obraz znowu spojrzeć i tego mi brakuje na tym zdjęciu. Jest za ładnie i za poprawnie. - Kasia Sokołowska  - Miała wyjść młoda dama z różą a ja widzę...

"Top Model"
East News
Newsy
"Top Model 9": Naga sesja uczestników i łzy podczas werdyktu! Jeden z uczestników chciał oddać swoje miejsce!
"Top Model 9": Naga sesja uczestników i łzy podczas werdyktu! Jeden z uczestników chciał oddać swoje miejsce!

Dziś uczestnicy zmierzyli się z jedną z najodważniejszych sesji w " Top Model ". Wszyscy stanęli na wysokości zadania i zapozowali nago przed obiektywem Marcina Tyszki. Z programem musiał pożegnać się jeden z uczestników. Wiadomość o tym, że musi opuścić dom modeli i modelek przyjął bardzo emocjonalnie. Polały się zły! Inny uczestnik gotów był oddać mu swoje miejsce! Czy tak się stało?! Zobacz także:  "Top Model": Internauci krytykują Grację Kalibabkę za ciągłe wspominanie ojca przestępcy! "Top Model 9": Naga sesja uczestników. Kto odpadł?  Dziś uczestników "Top Model" czekały aż 3 sesyjne zadania. Jedną z sesji musieli wykonać w warunkach domowych, drugą w grupach pod okiem zaproszonych gości. Nagrodą za nią była sesja do magazynu Glamour. Uczestnicy mieli za zadanie stworzyć zaangażowaną społecznie okładkę, która pokaże przeciwko czemu się buntują. Zwycięską drużynę poprowadziła aktorka Marianna Kowalewska, w skład której wchodzili:  Wszystkie okładki możecie zobaczyć poniżej:          Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Wrz 30, 2020 o 12:46 PDT W dzisiejszym odcinku odbyła się również naga sesja. Wszyscy uczestnicy podeszli do niej profesjonalnie i bezproblemowo. Za aparatem stanął niezastąpiony Marcin Tyszka. To była zdecydowanie jedna z najprzyjemniejszych sesji w tej edycji, podczas której każdy z uczestników panował nad swoimi emocjami i starał się wypaść jak najlepiej. Gościem specjalnym na planie...

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na spacerze
Newsy
Małgorzata Rozenek adorowana przez uczestnika w "Top Model"! Radosław Majdan musiał interweniować! 
Małgorzata Rozenek adorowana przez uczestnika w "Top Model"! Radosław Majdan musiał interweniować! 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pojawili się dzisiaj gościnnie na panelu jurorskim w " Top Model ". Mieli okazję oceniać efekty rodzinnej sesji uczestników. Podczas oglądania ostatecznych efektów sesji jeden z uczestników adorował gwiazdę TVN, sugerując że powinna zobaczyć jego nagie zdjęcie. Radosław Majdan musiał zareagować!  Zobacz także:  Wypadek w "Top Model"! Czy kontuzja wykluczy jedną z modelek?! Dziś odpadła faworytka! Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w "Top Model Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan przyjęli zaproszenie do "Top Model", gdzie mieli okazję ocenić efekty rodzinnej sesji zdjęciowej uczestników. Podczas robienia zdjęć Weroniki Kaniewskiej i jej mamy, gwiazdę TVN tak bardzo zauroczyła relacja matki z córką, że zwróciła się do męża:  Może jeszcze córeczkę co?  W końcu Małgorzata Rozenek jest mamą trzech chłopców, nic dziwnego, że chciałaby mieć jeszcze córeczkę. Kto wie...  Podczas oceniania uczestników na panelu jurorskim Małgorzata Rozenek weszła w dyskusję z Dominicem D'Angelica. Zachwycona jego zdjęciem mówiła:  - Szczęśliwy i przystojny. Świetnie sobie poradziłeś. Myślę, że twoje spojrzenie, sylwetka i charyzma ci w tym pomogły.  - Powinna Pani zobaczyć moje zdjęcie z nagiej sesji.  - Widziałam je i dlatego to mówię  - Uważaj oni są małżeństwem! - dodała Joanna Krupa  Tak, to mój mąż - wskazała na Radka Małgorzata  Radosław Majdan w tym momencie postanowił zakończyć dyskusję pomiędzy żoną a uczestnikiem:  Dzięki, chłopie  Myślicie, że mógł być troszeczkę zazdrosny?  Zobacz także:  Z "Top Model" do "Love Island": Michał...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner