Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Aleksandra Żuraw o figurze po ciąży. W dniu porodu ważyła 112 kg
Instagram Aleksandra Żuraw
Newsy

"Top Model": Wstrząsające wyznanie Oli Żuraw: "Jestem córką ofiary gwałtu i usiłowania morderstwa"

"Top Model": Wstrząsające wyznanie Oli Żuraw: "Jestem córką ofiary gwałtu i usiłowania morderstwa"

Ola Żuraw z "Top Model" postanowiła wypowiedzieć się w sprawie wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie decyzji o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej. Zdecydowała się na bardzo dramatyczne wyznanie, w którym wyznała, że jest dzieckiem ofiary gwałtu oraz usiłowania morderstwa. Modelka wyznała również, że gdyby nie fakt, że aborcja była wówczas nielegalna to z pewnością nie byłoby jej tutaj dziś. Jednocześnie zaznaczyła, że jest za tym, aby kobiety miały wybór, jednak zaapelowała o szacunek do odmienności poglądów, ponieważ one często pokierowane są dramatycznymi doświadczeniami. Na koniec zwróciła się do mamy. Całe wstrząsający wyznanie Oli Żuraw znajdziecie w tym artykule. 

Zobacz także: Małgorzata Rozenek bardzo ostro o decyzji Trubunału Konstytucyjnego! Gwiazda zwróciła się do polityków: "Jesteście odpowiedzalni za piekło kobiet"

Kim jest Dominic z "Top Model"? Jego ojciec został zamordowany, ojczym przedawkował leki!

Wstrząsające wyznanie Oli Żuraw z "Top Model"

Ola Żuraw z "Top Model" zabrała głos w sprawie protestów po decyzji Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. Wyznała, że jako matka teraz wie, że urodziłaby dziecko, jednak jej poglądy zmieniały się na przestrzeni lat. 

Ja nie chce nikomu mówić co jest słuszne. Szanuję każdą osobę, nawet która ma totalnie inne zdanie ode mnie. Nie jestem za wandalizmem. Nie jestem za wulgaryzmem. Jestem za wyborem, nie każda kobieta musi być bohaterką. Dla jednych może być to bohaterskie zachowanie, dla innych nie ale każda kobieta może zdecydować o tym jak postąpi i będzie żyła do końca życia z taką czy inną decyzją. 

Modelka wyjaśniła również dlaczego ma inne poglądy na temat aborcji: 

To jest podyktowane własnymi doświadczeniami. Po pierwsze w moim bliskim otoczeniu są osoby, których matkom doradzano terminację ciąży z powodu wady płodu, które się na to nie zdecydowały. Te osoby żyją teraz i są cenne w moim życiu i nie wyobrażam sobie go bez nich.

Kolejne argumenty Oli Żuraw były bardzo wstrząsające. Modelka wyznała, że gdyby w czasach kiedy się rodziła aborcja była dozwolona, to z pewnością nie byłoby jej między nami: 

Po drugie ja jestem osobą, która urodziła się w 93. roku i jestem osobą, która dzięki temu, że aborcja w naszym kraju jest nielegalna żyje w tym momencie. Za każdym naszym poglądem idzie własne doświadczenie. 

Ola Żuraw wyznała, że jej mama była ofiarą gwałtu i usiłowania morderstwa:

Jestem córką ofiary bardzo dramatycznego przestępstwa - gwałtu i usiłowania morderstwa. Nigdy o tym nie mówiłam i wątpię, że moja mama będzie pochwalała to, że mówię o tym publicznie ale wy nie wiecie przez jakie piekło my musieliśmy przejść potem. I nie wyobrażam sobie, gdyby moja mama jeszcze np. wtedy była w ciąży, więc widzicie jak życie weryfikuje poglądu. Jesteśmy różni przez to, co przeżywamy. 

No koniec zwróciła się bezpośrednio do mamy: 

Mamo, jeśli to oglądasz to bardzo cię przepraszam ale uważam, że w obecnej sytuacji to też jest pokazanie twojego heroizmu jak wiele przeszłaś i jaką wielką bohaterką dla mnie jesteś. 

Zobacz także: Joanna Koroniewska poroniła sześć razy. Dramatyczne wyznanie aktorki: "Ból był ogromny. Nie mogłam się pozbierać"

Ola Żuraw we wstrząsającym nagraniu wyznała, że jest dzieckiem ofiary gwałtu i usiłowania morderstwa.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Olka Żuraw Matka Łajdaczka (@aleksandrazuraw)

Ola Żuraw zdecydowała się na tak osobiste i bolesne wyznanie, w związku z sytuacją, jaka ma miejsce w Polsce po ogłoszeniu decyzji Trybunału Konstytucyjnego w kwestii zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej.

Chcemy jeszcze raz podkreślić, że Ola Żuraw swoim wyznaniem nie ogłosiła światu, że jest dzieckiem z gwałtu, ale chciała nakreślić dramatyczną historię, jaka w przeszłości spotkała jej najbliższą osobę, czyli ukochaną mamę. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Olka Żuraw Matka Łajdaczka (@aleksandrazuraw)

 

Doda o Agacie i Kindze Dudzie
East News
Newsy
Doda ostro komentuje postawę Kingi i Agaty Dudy w sprawie aborcji! Dawno tak mocno się nie wzburzyła
Doda ostro komentuje postawę Kingi i Agaty Dudy w sprawie aborcji! Dawno tak mocno się nie wzburzyła

Doda wypowiedziała się na temat decyzji Trybunału Konstytucyjnego w związku z zakazem w przypadku  ciężkich i nieodwracalnych wad płodu lub jego nieuleczalnej choroby zagrażającej życiu: Jest mi przykro, bo dobry rząd nie dzieli ludzi i taka decyzja wpłynie na najbiedniejsze osoby. Rząd, który chwalił się tym, że im pomaga i faktycznie tak było, to podjął decyzję, która najbardziej odbije się na najbiedniejszych dziewczynach. To one nie będą miały pieniędzy, żeby dokonać zabiegu, czy dokonać tego w godziwych warunkach. (...) Żniwa będą zbierane wśród najbiedniejszych, bo taka decyzja nie zmieni niczyjego podejścia. - mówiła w wywiadzie z Party.  Podkreślała również, że to nie jest najlepszy moment na podejmowanie tak trudnych decyzji w sprawie decydowania o czymś życiu, szczególnie w czasach pandemii, wiedząc, jak ogromne wywoła to oburzenie wśród społeczeństwa. Obszerną wypowiedź Dody na ten temat możecie zobaczyć tutaj.  Doda zabrała głos także w sprawie niespodziewanego stanowiska Kingi Dudy oraz Agaty Dudy w sprawie zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej. To są pozory. To nie ma o czym gadać. Po co mamy o tym rozmawiać czy to coś zmieni? - powiedziała w rozmowie z Party.pl  Wokalistka odwołała się między innymi do swoich doświadczeń związanych z protestami. Dlaczego zdecydowała się wypowiedzieć aż tak dosadne słowa w kwestii, o które aktualnie walczą tysiące osób w całej Polsce?  Zobaczcie, jak podsumowała Doda wypowiedzi Agaty i Kingi Dudy. Zobacz także:  Agata Duda o zaostrzeniu prawa aborcyjnego: "Czy kobiety muszą być zmuszane do heroizmu? Mam wątpliwości" Doda krótko i dostanie podsumowała wypowiedzi Agaty Dudy i Kingi Dudy w sprawie aborcji. 

Instagram
Newsy
Sylwia Grzeszczak o Strajku Kobiet i aborcji w Polsce. Tak szczera jeszcze nigdy nie była!
Sylwia Grzeszczak o Strajku Kobiet i aborcji w Polsce. Tak szczera jeszcze nigdy nie była!

Sylwia Grzeszczak była jedną z gwiazd podczas finału 11. edycji "Tańca z Gwiazdami". W tym samym czasie Polki wyszły na ulicę, aby protestować przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego. Reporterka Party.pl podczas rozmowy z artystką zapytała, czy Sylwia Grzeszczak wspiera strajk Polek. Okazuje się, że piosenkarka ma jasne poglądy na ten temat i nie podoba jej się to, co dzieje się w kraju: Nie podoba mi się to, co się dzieje! Ta sytuacja jest bardzo trudna, mam nadzieję, że to się wszystko uspokoi i ludzie będą mieć możliwość wyboru - powiedziała szczerze Sylwia Grzeszczak. Obejrzyjcie koniecznie wideo i zobaczcie, co jeszcze powiedziała Sylwia Grzeszczak na temat protestów kobiet? Zamierza się zaangażować? Zobacz także :  Modne fryzury na jesień 2020. Sylwia Grzeszczak w "loose curl" zachwyciła na weselu    

Małgorzata Rozenek z całą rodziną w strojach z "Opowieści Podręcznej"
East News
Newsy
Małgorzata Rozenek z rodziną w przebraniach z "Opowieści Podręcznej". Dosadnie skomentowała, dlaczego usunęła wpis o decyzji TK
Małgorzata Rozenek z rodziną w przebraniach z "Opowieści Podręcznej". Dosadnie skomentowała, dlaczego usunęła wpis o decyzji TK

Małgorzata Rozenek pokazała rodzinne zdjęcie, na którym wraz z synami oraz Radosławem Majdanem pozują w strojach bohaterek filmu "Opowieści Podręcznej" nakręconego na podstawie książki Margaret Atwood. Gwiazda TVN wyznała, że w tym roku nie wyobrażała sobie innych przebrań z okazji Halloween. Jednocześnie skomentowała dlatego usunęła swój kontrowersyjny wpis, w którym odważyła się obrazić aktualnego prezydenta Polski. Do tej pory napisała tylko:  Przyjdzie czas to wyjaśnię. Serio teraz nie mogę 🤷‍♀️ Zatem jaki był powód? Zobaczcie.  Zobacz także:  Małgorzata Rozenek bardzo ostro o decyzji Trubunału Konstytucyjnego! Gwiazda zwróciła się do polityków: "Jesteście odpowiedzalni za piekło kobiet" Małgorzata Rozenek z rodziną w stronach z "Opowieści Podręcznej" na Halloween 2020 Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan co roku świętują Halloween. W tym roku postanowili nawiązać do sytuacji politycznej w kraju i ogromnych protestów, które mają miejsce po ogłoszeniu decyzji Trybunału Konstytucyjnego w sprawie zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej.  Na profilach Majdanów pojawiło się rodzinne zdjęcie w strojach z "Opowieści Podręcznej";  #halloween2020 takie #halloweencostume 🤷‍♀️ Przypadek? Nie sądzę💁‍♀️ Uwielbiamy halloweenowe przebieranki, ale w tym roku nie mieliśmy wątpliwości jakie powinno być tegoroczne przebranie, kwarantanna sprzyja rozmowom z dziećmi o książkach, o filmach, polityce i sprawach społecznych, bo w kraju, w którym chore dzieci przestają interesować rządzących z chwilą narodzenia, a kobiety zmusza się do rodzenia śmiertelnie zniekształconych dzieci skazując i ją i je na niewyobrażalne cierpienie, w kraju tak dotkniętym II Wojną Światową, naziole nazywają...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner