Top model
East News

"Top Model": Na co zostaną przekazane pieniądze z głosowania SMS na Dominica? Produkcja zabrała głos!

Top model
East News

To był niezwykle emocjonujący finał 9. edycji programu "Top Model". W atmosferze skandalu na dzień przed decydującym starciem, z show został wykluczony Dominic D'Angelica. Na jaw wyszły bowiem szokujące informacje na temat jego kryminalnej przeszłości. Internauci zaczęli dopytywać, w jaki sposób produkcja programu chce spożytkować pieniądze z głosowania SMS na Dominica, które rozpoczęło się jeszcze przed wybuchem afery. Na oficjalnym Instagramie "Top Model", pojawił się komentarz produkcji w tej sprawie. 

Zobacz także: "Top Model": Wykluczony z programu Dominic pogratulował Mikołajowi zwycięstwa! "Jestem taki dumny"

"Top Model": Na co zostaną przekazane pieniądze z głosowania SMS na Dominica?

Takiego zakończenia 9. edycji programu "Top Model" chyba nie spodziewał się nikt. W decydującym starciu miały zmierzyć się aż cztery osoby - Patrycja, Weronika, Mikołaj i Dominic. Ostatecznie w wielkim finale zobaczyliśmy tylko trójkę uczestników. Wszystko przez aferę, która wybuchła na zaledwie dzień przed ostatnim odcinkiem programu. 

Jak wynika z  dokumentów dostępnych na oficjalnych stronach rządowych kalifornijskiego hrabstwa Amador, Dominic D'Angelica w 2011 roku został skazany za uprawianie seksu oralnego z osobą nieletnią, poniżej 16. roku życia, sam mając wtedy 22 lata. Ta informacja wywołała prawdziwą medialną burzę, a wielu fanów show domagało się natychmiastowego usunięcia Dominica z programu. Kilka godzin po ujawnieniu szokujących informacji na temat przeszłości mężczyzny, stacja TVN podjęła decyzję o wykluczeniu go z finału show.

Jednak głosy na finalistów można było oddawać już od 18 listopada, czyli tydzień przed wielkim finałem "Top Model". Ze względu na to, że cała afera wybuchła zaledwie na dzień przed finałem, na konto Dominica przez cały tydzień wpływały głosy. Fani show zaczęli dopytywać, co stanie się z pieniędzmi z głosowania SMS na wykluczonego uczestnika. Produkcja programu "Top Model" zamieściła w tej sprawie komentarz, na oficjalnym Instagramie programu. 

Środki zgromadzone podczas głosowania SMS na Dominica D'Angelica zostaną w całości przekazane na akcję społeczną #TVNpomagajmysobie. Celem tej inicjatywy jest wsparcie osób najbardziej potrzebujących w czasie pandemii. Dzięki akcji wybrane restauracje z całej Polski otrzymają zamówienia na ciepłe posiłki, które w okresie przedświątecznym i świątecznym dostarczą najuboższym - czytamy w komentarzu produkcji "Top Model". 

Dobra decyzja?

Top model
East News

Pieniądze z głosowania SMS na Dominica, zostaną przekazane na cel charytatywny. 

Top model
Instagram/Top Model

 

Więcej na temat Top Model
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzesiek Bardowscy zdradzili nam, ile wydali już na budowę domu! Oszałamiająca kwota

zobacz 02:44