Top model
Mat. prasowe
Newsy

"Top Model": Czy ktoś zastąpi Dominica w finale programu? Fani liczą na powrót uwielbianego uczestnika! Czy jest na to szansa?

"Top Model": Czy ktoś zastąpi Dominica w finale programu? Fani liczą na powrót uwielbianego uczestnika! Czy jest na to szansa?

To będzie jeden z najbardziej zaskakujących finałów "Top Model" w historii całego programu. W atmosferze skandalu na dzień przed finałem, z show został wykluczony Dominic D'Angelica. Jak wynika z medialnych doniesień, Dominic w 2011 roku miał dopuścić się przestępstwa seksualnego. Ze względu na pojawienie się informacji na temat niechlubnej przeszłości uczestnika show, stacja TVN podjęła decyzję o usunięciu go z finału "Top Model". 

W związku z informacjami o przeszłości Dominica D’Angelica, który okazał się skazany w Stanach Zjednoczonych za przestępstwo seksualne, został on usunięty z finału Top Model. Ubolewamy, że taki uczestnik trafił do programu. W tej chwili sprawdzamy okoliczności, w jakich do tego doszło. Jeśli okaże się, że w procesie rekrutacji tego uczestnika nie zachowano należytej staranności, zostaną wyciągnięte konsekwencje - informuje Marcin Barcz, Dyrektor Pionu Komunikacji Korporacyjnej TVN Grupa Discovery 

Fani programu na bieżąco komentują całą sytuację i zastanawiają się, czy w takim razie ktoś zastąpi Dominica w finale. Z komentarzy, które pojawiają się na oficjalnym Instagramie "Top Model" wynika, że widzowie bardzo liczą na powrót jednego z uczestników, który odpadł tuż przed finałem. 

Zobacz także: Brat Dominika z „Top Model” zabrał głos w jego sprawie: „Nie macie o niczym pojęcia”

Kim jest Dominic z "Top Model"? Jego ojciec został zamordowany, ojczym przedawkował leki!

"Top model": Czy ktoś zastąpi Dominica w finale programu? 

Dominic D'Angelica był ulubieńcem widzów "Top Model". Fani show pokochali go za jego pozytywne podejście do życia, uśmiech i życzliwość - fantastycznie radził sobie również we wszystkich sesjach zdjęciowych. Dominic był uznawany za faworyta do głównej wygranej - jurorzy byli oczarowani nim od samego początku. Niestety informacja, która właśnie obiegła media, zmieniła wszystko. 

Jak wynika z  dokumentów dostępnych na oficjalnych stronach rządowych kalifornijskiego hrabstwa Amador, mężczyzna w 2011 roku został skazany za uprawianie seksu oralnego z osobą nieletnią, poniżej 16. roku życia, sam mając wtedy 22 lata. Z tego też względu stacja TVN podjęła decyzję o usunięciu uczestnika z finału show. Teraz zaś pojawiły się pytania od widzów, czy jest szansa, aby ktoś wszedł do finału na miejsce Dominica. 

Widzowie mają już swojego faworyta, który mógłby zastąpić Dominica. Chcą, aby wrócił Mariusz Jakubowski!

- Niech Mariusz wróci na jego miejsce!

- MARIUSZ WRACAJ

- Teraz przywróćcie Mariusza

- Mariusz, czekamy na ciebie w finale

- Jestem za przywróceniem Mariusza 🙌 - piszą fani show pod postem na oficjalnym instagramowym profilu programu "Top Model" 

Wszystko wskazuje jednak na to, że finał po prostu odbędzie się bez Dominica i nikt nie wróci na jego miejsce. Finał ma się odbyć już jutro, 25 listopada, a z tym wydarzeniem wiąże się przecież wiele przygotowań. Jak co roku, zwycięzca "Top Model" trafia na okładkę "Glamour", a jest ona przygotowywana  z dużym wyprzedzeniem. Dodatkowo, już od zeszłego tygodnia widzowie mogli głosować na swoich faworytów za pośrednictwem SMS, dlatego wejście do finału któregoś z uczestników na ostatnią chwilę, z miejsca oznaczałoby nierówne szanse. 

Wygląda więc na to, że w wielkim finale zobaczymy trójkę uczestników - Patrycję, Weronikę i Mikołaja. 

Widzowie liczą na powrót Mariusza, ale wygląda na to, że nie będzie to możliwe. 

 

Zobacz także
Dominic z Top Model skazany za przestępstwa seksualne?

„Top Model”: Finalista show Dominic D'Angelica był skazany za seks z nieletnią?! 

Dominic z "Top Model" w finale show

PILNE! Dominic usunięty z "Top Model"! Stacja TVN wydała oświadczenie!

 

Mariusz Jakubowski odrzucił propozycję udziału w finale "Top Model"?
Mat. prasowe
Newsy
Mariusz Jakubowski wróci jako finalista "Top Model"? Nowy wpis uczestnika wywołał poruszenie
Mariusz Jakubowski wróci jako finalista "Top Model"? Nowy wpis uczestnika wywołał poruszenie

Mariusz Jakubowski dostał propozycję zastąpienia Dominica D'Angelica w finale " Top Model" ? Niedługo po tym jak zapadła decyzja o dyskwalifikacji finalisty skazanego za przestępstwo seksualne, internauci mieli nadzieję na powrót Mariusza do show. Wielu sympatyków przystojnego modela uważa, że należała mu się druga szansa na wygraną. Czy faktycznie otrzymał taką propozycję? Jego nowy wpis wywołał sporo spekulacji!  Zobacz także:  Dominic D'Angelica usunięty z "Top Model". Były uczestnik show wydał oświadczenie! "Nie jestem przestępcą ani oprawcą" Mariusz Jakubowski odrzucił propozycję powrotu do finału "Top Model"?  To będzie zdecydowanie jeden z bardziej emocjonujących finałów "Top Model". Niestety zwieńczenie 9. edycji show odbędzie się w atmosferze skandalu. Po tym, jak dzień przed finałem do mediów przedostała się informacja o kryminalnej przeszłości Dominica D'Angelica, twórcy show zdecydowali o usunięciu go z programu: W związku z informacjami o przeszłości Dominica D’Angelica, który okazał się skazany w Stanach Zjednoczonych za przestępstwo seksualne, został on usunięty z finału Top Model. Ubolewamy, że taki uczestnik trafił do programu Załamany Dominic D'Angelica wydał oświadczenie, w którym podkreślił, że nigdy nie został uznany za winnego.    Oświadczył, że w przeszłości przebywał w areszcie ale nie w związku z oskarżeniem o wykorzystywanie seksualne. Nie odniósł się jednak bezpośrednio do zarzutów dotyczących seksu z nieletnią poniżej 16. roku życia.  W związku z dyskwalifikacją jednego z czterech finalistów "Top Model 9", widzowie zaczęli apelować do telewizji TVN, by  zaprosiła dodatkowa osobę jako czwartego...

Dominic z "Top Model" w finale show
mat. prasowe
Newsy
PILNE! Dominic usunięty z "Top Model"! Stacja TVN wydała oświadczenie!
Dominic oskarżony i skazany za seks z nieletnią, usunięty z finału Top Model! Top Model bez udziału Dominica!

Kiedy tuż przed finałowym odcinkiem „ Top Model ” media obiegła skandaliczna informacja, o niechlubnej przeszłości Dominica D’Angelica, który miał być przestępcą seksualnym, w internecie aż zawrzało, a wszyscy czekali na oficjalne oświadczenie stacji. Teraz TVN zabrał głos w sprawie. Jak się okazuje, na kilkanaście godzin przed finałem, mężczyzna został usunięty z programu.  Zobacz także:  Dominic z "Top Model" skazany za seks z nieletnią?! Piróg zachwyca się uczestnikiem oraz komentuje plotki!  Dominic D'Angelica usunięty z "Top Model". TVN wydało oświadczenie Jak wynika z  dokumentów dostępnych na oficjalnych stronach rządowych kalifornijskiego hrabstwa Amador, mężczyzna w  2011 roku został skazany za uprawianie seksu oralnego z osobą nieletnią, poniżej 16. roku życia, sam mając wtedy 22 lata. Kiedy skandaliczna sprawa ujrzała światło dzienne, w mediach społecznościowych zarówno "Top Model" jak i samego uczestnika, natychmiast pojawiły się komentarze, w których internauci domagali się wyjaśnień oraz usunięcia Dominica D'Angelica z programu. Teraz  TVN Grupa Discovery wydała oficjalne oświadczenie w sprawie finalisty "Top Model". W związku z informacjami o przeszłości Dominica D’Angelica, który okazał się skazany w Stanach Zjednoczonych za przestępstwo seksualne, został on usunięty z finału Top Model. Ubolewamy, że taki uczestnik trafił do programu. W tej chwili sprawdzamy okoliczności, w jakich do tego doszło. Jeśli okaże się, że w procesie rekrutacji tego uczestnika nie zachowano należytej staranności, zostaną wyciągnięte konsekwencje -informuje Marcin Barcz, Dyrektor Pionu Komunikacji Korporacyjnej TVN Grupa Discovery Dominic D'Angelica został usunięty z finału programu "Top...

Top model
East News
Newsy
"Top Model": Na co zostaną przekazane pieniądze z głosowania SMS na Dominica? Produkcja zabrała głos!
"Top Model": Na co zostaną przekazane pieniądze z głosowania SMS na Dominica? Produkcja zabrała głos!

To był niezwykle emocjonujący finał 9. edycji programu "Top Model" . W atmosferze skandalu na dzień przed decydującym starciem, z show został wykluczony Dominic D'Angelica. Na jaw wyszły bowiem szokujące informacje na temat jego kryminalnej przeszłości. Internauci zaczęli dopytywać, w jaki sposób produkcja programu chce spożytkować pieniądze z głosowania SMS na Dominica, które rozpoczęło się jeszcze przed wybuchem afery. Na oficjalnym Instagramie "Top Model", pojawił się komentarz produkcji w tej sprawie.  Zobacz także:  "Top Model": Wykluczony z programu Dominic pogratulował Mikołajowi zwycięstwa! "Jestem taki dumny" "Top Model": Na co zostaną przekazane pieniądze z głosowania SMS na Dominica? Takiego zakończenia 9. edycji programu "Top Model" chyba nie spodziewał się nikt. W decydującym starciu miały zmierzyć się aż cztery osoby - Patrycja, Weronika, Mikołaj i Dominic. Ostatecznie w wielkim finale zobaczyliśmy tylko trójkę uczestników. Wszystko przez aferę, która wybuchła na zaledwie dzień przed ostatnim odcinkiem programu.  Jak wynika z  dokumentów dostępnych na oficjalnych stronach rządowych kalifornijskiego hrabstwa Amador, Dominic D'Angelica w  2011 roku został skazany za uprawianie seksu oralnego z osobą nieletnią, poniżej 16. roku życia, sam mając wtedy 22 lata. Ta informacja wywołała prawdziwą medialną burzę, a wielu fanów show domagało się natychmiastowego usunięcia Dominica z programu. Kilka godzin po ujawnieniu szokujących informacji na temat przeszłości mężczyzny, stacja TVN podjęła decyzję o wykluczeniu go z finału show. Jednak głosy na finalistów można było oddawać już od 18 listopada, czyli tydzień przed wielkim finałem "Top Model". Ze względu na to, że cała afera...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner