mężczyzna w czapce z daszkiem
Instagram
Newsy

Brat Dominika z „Top Model” zabrał głos w jego sprawie: „Nie macie o niczym pojęcia”

Kiedy na światło dzienne wyszła afera związana z przeszłością Dominica D'Angelica z "Top Model", całą sprawę postanowił skomentować jego brat.

Kiedy media przekazały informacje na temat Dominika D'Angelica i popełnienia przez niego przestępstwa na tle seksualnym, na oficjalnych kanałach społecznościowych, nie tylko „Top Model” czy samego finalisty programu, ale również na profilu jego brata, natychmiast pojawiły się komentarze internautów, domagających się wyjaśnienia sprawy. Choć TVN wydał już oficjalne oświadczenie a Dominic D'Angelica nie wystąpi w finałowym odcinku „Top Model”, wygląda na to, że temat nie jest jeszcze zamknięty. Głos postanowił zabrać również Stefen- bliźniak, byłego już uczestnika telewizyjnego show.  

Zobacz też: PILNE! Dominic usunięty z "Top Model"! Stacja TVN wydała oświadczenie!

Z "Top Model" do "Love Island": Michał Piróg szczerze o Magdzie Karwackiej: "Miłości tam na pewno nie szuka"

Brat bliźniak Dominika z „Top Model” komentuje oskarżenia. Ma wszystko wyjaśnić?

Skandal, który wybuchł już w poniedziałek wieczorem wokół jednego z finalistów programu „Top Model” okazał się prawdą? Jak donoszą media, Dominic D’Angelica w 2011 roku został skazany za kontakty seksualne z nieletnią poniżej 16. roku życia. Sąd skazał 22-letniego wtedy modela na 60 dni pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata. Choć sam zainteresowany nie odniósł się do sprawy, głos postanowił zabrać jego brat, którego zdaniem oskarżenia są nieprawdziwe. Pod wspólnym zdjęciem dwójki braci zamieszczonym na profilu Stefena D’Angelica pojawił się komentarz dotyczący ostatniej afery. 

Fałszywe wiadomości. On nigdy nie został skazany, to jest nieprawda. Pozwolę mu wytłumaczyć całą historię wszystkim naszym fanom. Wkrótce nagramy live’a i wyjaśnimy te nieprawdziwe oskarżenia. Wiemy, że musicie to usłyszeć od nas. Nic macie o niczym pojęcia. Wszystko wam wytłumaczymy - odpowiedział na zapytania internautów.

Czy po oświadczeniu wydanym przez TVN i przekreślenia szans Dominika w programie bracia nadal postanowią opowiedzieć swoją wersję historii w mediach społecznościowych? Wygląda na to, że przekonamy się o tym już wkrótce. 

Dominic został usunięty z programu "Top Model" po głośnej aferze! 

Dominic z
mat. prasowe

 

Dominic z "Top Model" w finale show
mat. prasowe
Newsy
PILNE! Dominic usunięty z "Top Model"! Stacja TVN wydała oświadczenie!
Dominic oskarżony i skazany za seks z nieletnią, usunięty z finału Top Model! Top Model bez udziału Dominica!

Kiedy tuż przed finałowym odcinkiem „ Top Model ” media obiegła skandaliczna informacja, o niechlubnej przeszłości Dominica D’Angelica, który miał być przestępcą seksualnym, w internecie aż zawrzało, a wszyscy czekali na oficjalne oświadczenie stacji. Teraz TVN zabrał głos w sprawie. Jak się okazuje, na kilkanaście godzin przed finałem, mężczyzna został usunięty z programu.  Zobacz także:  Dominic z "Top Model" skazany za seks z nieletnią?! Piróg zachwyca się uczestnikiem oraz komentuje plotki!  Dominic D'Angelica usunięty z "Top Model". TVN wydało oświadczenie Jak wynika z  dokumentów dostępnych na oficjalnych stronach rządowych kalifornijskiego hrabstwa Amador, mężczyzna w  2011 roku został skazany za uprawianie seksu oralnego z osobą nieletnią, poniżej 16. roku życia, sam mając wtedy 22 lata. Kiedy skandaliczna sprawa ujrzała światło dzienne, w mediach społecznościowych zarówno "Top Model" jak i samego uczestnika, natychmiast pojawiły się komentarze, w których internauci domagali się wyjaśnień oraz usunięcia Dominica D'Angelica z programu. Teraz  TVN Grupa Discovery wydała oficjalne oświadczenie w sprawie finalisty "Top Model". W związku z informacjami o przeszłości Dominica D’Angelica, który okazał się skazany w Stanach Zjednoczonych za przestępstwo seksualne, został on usunięty z finału Top Model. Ubolewamy, że taki uczestnik trafił do programu. W tej chwili sprawdzamy okoliczności, w jakich do tego doszło. Jeśli okaże się, że w procesie rekrutacji tego uczestnika nie zachowano należytej staranności, zostaną wyciągnięte konsekwencje -informuje Marcin Barcz, Dyrektor Pionu Komunikacji Korporacyjnej TVN Grupa Discovery Dominic D'Angelica został usunięty z finału programu "Top...

Dominic D'Angelica usunięty z "Top Model" na InstaStories
Instagram
TV-Show
Usunięty z "Top Model" Dominic D'Angelica przerywa milczenie i zapowiada: „Niedługo wrócę”
Usunięty z "Top Model" Dominic D'Angelica przerywa milczenie i zapowiada: „Niedługo wrócę”

Dominic D’Angelica, usunięty tuż przed finałowym odcinkiem z 9. edycji  "Top Model" , przerywa milczenie. Uczestnik programu zwrócił się do obserwujących jego profil na Instagramie i zaprzeczył oskarżeniom jakoby miał się dopuścić przestępstwa na tle seksualnym.  Przypomnijmy, z ujawnionych przez media dokumentów kalifornijskiego hrabstwa Amador wynika, że uczestnik Top Model w   2011 roku został skazany za uprawianie seksu z osobą nieletnią. Po ukazaniu się tych informacji stacja TVN wydała oświadczenie, w którym ubolewała, że taki uczestnik trafił do "Top Model" i poinformowała, że nie wystapi w finale.  Sam Dominic D'Angelica również opublikował w mediach społecznościowych swoje oświadczenie , w którym napisał m.in. że nigdy nie został uznany za winnego.  Nigdy nie udało mi się dokończyć procesu w 2013 roku, ponieważ dwóch sędziów było chorych i nowy sędzia nie pojawił się na rozprawie. Nie stać mnie było na rozpoczęcie nowego procesu. Z tego powodu byłem zmuszony pójść na układ na wyrok w zawieszeniu. Spędziłem cztery miesiące w areszcie prawie dwa lata później przez naruszenie wyroku w zawieszeniu, kiedy broniłem moją ciocię przed jej agresywnym partnerem.  Byłem w areszcie NIE w związku z oskarżeniem o wykorzystywanie seksualne.  Nie jestem przestępcą ani oprawcą - tłumaczył. Po 1.5 tygodnia milczenia teraz znów postanowił odezwać się do fanów. Co napisał? Zobacz także:  Dominic usunięty z "Top Model"! Stacja TVN wydała oświadczenie! Dominic D'Angelica przerywa milczenie, co mówi na InstaStories? Dominic postanowił znów odnieść się do sprawy. Co mówi? InstaStories zaczął po polsku, od "dobry wieczór". Potem...

Dominico i Dawid Woliński
Instagram
Newsy
Dawid Woliński broni Dominica z "Top Model"?! "Zniszczyć człowieka, jakie to proste!"
Dawid Woliński opublikował wymowny wpis. Czy znany juror "Top Model" broni Dominica? Internauci nie mają wątpliwości.

Dzisiejszy dzień przyniósł nam wiele emocji. Dominic D’Angelica został usunięty z finału programu „Top Model” po tym, jak na jaw wyszły informacje o jego niechlubnej przeszłości. Aspirujący model w 2011 roku, w wieku 22 lat, miał być skazany w Stanach Zjednoczonych za kontakty seksualne z osobą nieletnią poniżej 16 roku życia. Głos w sprawie zabrał już TVN, Michał Piróg czy Stefen - brat Dominica. Wiele wskazuje na to, że na swój własny sposób opinie postanowił wyrazić również jeden z jurorów „Top Mode”, znany projektant Dawid Woliński. Zobacz także:   Dominic z "Top Model" skazany za seks z nieletnią?! Mamy komentarz Michała Piróga! Znał przeszłości modela? Dawid Woliński broni Dominica z „Top Model”? „Zniszczyć człowieka, jakie to proste!” Uśmiechnięty i zawsze pełen pozytywnej energii Dominic D’Angelica był jednym z ulubieńców jurorów „Top Model”, którzy zawsze chwalili go za jego uśmiech i podejście do pracy. Teraz jednak, kiedy niechlubna, skandaliczna przeszłość mężczyzny ujrzała światło dzienne, stacja TVN podjęła bezwzględną decyzję w sprawie uczestnika. Kilka godzin później na profilu Dawida Wolińskiego na Instagramie pojawiło się wymowna relacja. Czy projektant w swoich nawiązywał do Dominica? Zniszczyć człowieka, jakie to proste! - czytamy na opublikowanej relacji.  Obserwatorzy Dawida Wolińskiego nie mieli żadnych wątpliwości. Pod najnowszym postem jurora natychmiast pojawił się komentarz oburzonej internautki: Do czego odnosi się pana najnowsze story? Zniszczyć człowieka? Rzeczywiście niektórym z wielka łatwością przychodzi niszczenie psychiki młodych dziewcząt. Odniosłam wrażenie ze broni pan osoby skazanej za przestępstwa seksualne… Dawid...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner