Święta już za chwilę, a gwiazdy powoli odkrywają przed nami swoje plany na ten okres. Jedni tak jak Doda spędzają je tradycyjnie w rodzinnym domu, inni z kolei planują coś zupełnie przeciwnego. Swoje plany zdradził również Tomasz Lubert, który już nie może doczekać się tych kilku dni. Zobacz: Doda opowiedziała o świętach, a przy okazji wygadała się o Sylwestrze

Reklama

Wszystkim ten wyjątkowy czas kojarzy się przede wszystkim z zimą i śniegiem, a Tomasz Lubert wraz z żoną Ewą postanowili zmienić tradycję i zafundowali sobie wakacje w ciepłych krajach. W rozmowie z Super Expressem wyznali, że choinka będzie w domu ubrana i że najbliżsi nie muszą martwić się o prezenty, ponieważ o wszystkim już pomyśleli. Szczerze też przyznał, jak oni będą spędzać czas:

W tym roku, żeśmy się troszeczkę wycwanili, bo święta spędzamy w ciepłych krajach. Stwierdziliśmy, że pozbywamy się kłopotów, co komu na prezent. Oczywiście prezenty już mamy przygotowane, choineczkę zostawiamy w domciu, wystrojoną .Tak symaptycznie, bo wszystkim święta kojarzą się z zimą, sankami i Mikołajem, a tam będziemy biegać na golasa.

Zazdrościcie?

Zobacz: Anna Lewandowska ma radę na zgubienie świątecznych kilogramów. Wystarczy tylko...

Zobacz także


Reklama

Żona Luberta chwali się seksownym ciałem:

Reklama
Reklama
Reklama