Tomasz Lis w szpitalu

Tomasz Lis podziękował lekarzom za uratowanie życia! Ten wpis chwyta za serce

Tomasz Lis w szpitalu

Tomasz Lis przed niespełna dwoma tygodniami trafił do szpitala. Dziennikarz nagle źle się poczuł w drodze na wywiad z sędzią Pawłem Juszczyszynem. Początkowo sytuacja wydawała się być bardzo poważna, jednak na szczęście redaktor naczelny "Newsweeka" już wyszedł ze szpitala. Tomasz Lis starał się na bieżąco informować swoich fanów o stanie swojego zdrowia, za pośrednictwem Twittera. Tym razem dziennikarz postanowił także podziękować lekarzom, którzy uratowali jego życie! 

Zobacz także: Tomasz Lis po raz pierwszy o swoich problemach zdrowotnych! Opublikował ważny wpis!

Tomasz Lis podziękował lekarzom za uratowanie jego życia

Dzięki profesjonalnej opiece medycznej, dziennikarzowi w miarę szybko udało się dojść do siebie, a tegoroczne święta Bożego Narodzenia, Tomasz Lis spędzi na szczęście w domu. Prezenter podziękował za pośrednictwem Twittera wszystkim lekarzom, którzy zadbali o niego i jak sam przyznaje, uratowali jego życie! 

Szczególne serdeczne życzenia świąteczne składam lekarzom z oddziału neurologii Specjalistycznego szpitala wojewódzkiego w Olsztynie, którzy 13 dni temu uratowali mi życie i pracownikom tego oddziału, którzy następne, trudne dni, uczynili nie tylko znośnymi, ale i sympatycznymi - napisał na swoim Twitterze Tomasz Lis. 

Dziennikarza czeka jednak długa rekonwalescencja. W trakcie gali wręczenia nagrody „Newsweeka” im. Teresy Torańskiej został odczytany SMS od Tomasza Lisa, w którym przyznał, że będzie walczył o jak najszybszy powrót do sił.

Czasem złowrogi podmuch niespodziewanie i dosłownie zwala nas z nóg i w kilka sekund demoluje nam życie. Coś takiego przytrafiło mi się we wtorek pod Olsztynem. W takich sytuacjach najważniejsze jest to jak na nie reagujemy. [...] Przede mną długa i żmudna rehabilitacja. Jestem totalnie zdeterminowany by zrobić absolutnie wszystko co trzeba by wrócić do zdrowia, pełni sił, pełnej sprawności i do was, tak szybko jak się da – cytuje słowa dziennikarza Wprost.

Mamy nadzieję, że Tomasz Lis szybko powróci do pełnego zdrowia! Trzymamy za to mocno kciuki i życzymy mu wszystkiego dobrego z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia! 

 

 

Tomasz Lis trafił do szpitala 13 dni temu. 

Tomasz Lis
East News

 

Więcej na temat Tomasz Lis
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51