Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Tomasz Lis w szpitalu
Newsy

Tomasz Lis podziękował lekarzom za uratowanie życia! Ten wpis chwyta za serce

Tomasz Lis podziękował lekarzom za uratowanie życia! Ten wpis chwyta za serce

Tomasz Lis przed niespełna dwoma tygodniami trafił do szpitala. Dziennikarz nagle źle się poczuł w drodze na wywiad z sędzią Pawłem Juszczyszynem. Początkowo sytuacja wydawała się być bardzo poważna, jednak na szczęście redaktor naczelny "Newsweeka" już wyszedł ze szpitala. Tomasz Lis starał się na bieżąco informować swoich fanów o stanie swojego zdrowia, za pośrednictwem Twittera. Tym razem dziennikarz postanowił także podziękować lekarzom, którzy uratowali jego życie! 

Zobacz także: Tomasz Lis po raz pierwszy o swoich problemach zdrowotnych! Opublikował ważny wpis!

Tomasz Lis zdradza, jak zachował się po narodzinach córki. Takiego wyznania się nie spodziewaliśmy!

Tomasz Lis podziękował lekarzom za uratowanie jego życia

Dzięki profesjonalnej opiece medycznej, dziennikarzowi w miarę szybko udało się dojść do siebie, a tegoroczne święta Bożego Narodzenia, Tomasz Lis spędzi na szczęście w domu. Prezenter podziękował za pośrednictwem Twittera wszystkim lekarzom, którzy zadbali o niego i jak sam przyznaje, uratowali jego życie! 

Szczególne serdeczne życzenia świąteczne składam lekarzom z oddziału neurologii Specjalistycznego szpitala wojewódzkiego w Olsztynie, którzy 13 dni temu uratowali mi życie i pracownikom tego oddziału, którzy następne, trudne dni, uczynili nie tylko znośnymi, ale i sympatycznymi - napisał na swoim Twitterze Tomasz Lis. 

Dziennikarza czeka jednak długa rekonwalescencja. W trakcie gali wręczenia nagrody „Newsweeka” im. Teresy Torańskiej został odczytany SMS od Tomasza Lisa, w którym przyznał, że będzie walczył o jak najszybszy powrót do sił.

Czasem złowrogi podmuch niespodziewanie i dosłownie zwala nas z nóg i w kilka sekund demoluje nam życie. Coś takiego przytrafiło mi się we wtorek pod Olsztynem. W takich sytuacjach najważniejsze jest to jak na nie reagujemy. [...] Przede mną długa i żmudna rehabilitacja. Jestem totalnie zdeterminowany by zrobić absolutnie wszystko co trzeba by wrócić do zdrowia, pełni sił, pełnej sprawności i do was, tak szybko jak się da – cytuje słowa dziennikarza Wprost.

Mamy nadzieję, że Tomasz Lis szybko powróci do pełnego zdrowia! Trzymamy za to mocno kciuki i życzymy mu wszystkiego dobrego z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia! 

 

 

Tomasz Lis trafił do szpitala 13 dni temu. 

Tomasz Lis
East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Instagram Iga Lis/EOS
Newsy
Tomasz Lis zdradza, jak zachował się po narodzinach córki. Takiego wyznania się nie spodziewaliśmy!
Tomasz Lis zdradza, jak zachował się po narodzinach córki. Takiego wyznania się nie spodziewaliśmy!

  Tomasz Lis niedawno wydał swoją autobiografię "Historia prywatna". Wiele miejsca w niej poświęcił na wspomnienia dotyczące swojego małżeństwa z Kingą Rusin i czasu, kiedy urodziły się jego córki: Pola i Iga. Dziennikarz zdradza, jak radził sobie w roli ojca już od pierwszych miesięcy życia córki:   Karmienie, przewijanie, myślę, że i dziś poradziłbym sobie z tym bez najmniejszych problemów, bo wprawę miałem niezłą. Tak, to było prawdziwe szczęście. Po pierwsze, bo dziecko. Po drugie, bo w epoce przed urlopami tacierzyńskimi mogłem spędzać z córką długie miesiące niemal non stop. Kilka miesięcy po urodzinach Poli Kinga pojechała na tydzień robić reportaż w Los Angeles. Zostałem sam z małym dzieckiem. To była wielka frajda i wielki stres (...)   Okazuje się, że dziennikarz zdradził w książce naprawdę dużo! A jak wyglądają jego obecne relacje z córkami? Obejrzyjcie wideo i zobaczcie, jakim ojcem jest Tomasz Lis!   Zobacz:  Tomasz Lis w swojej książce zdradza co się działo w jego życiu, kiedy był z Kingą Rusin!   Tomasz Lis i Iga Lis wychodzą z restuaracji Tomasz Lis z córkami Polą i Igą w drodze do restauracji Tomasz Lis z córkami i z nowym psem Tomasz Lis w dniu ślubu z Kingą Rusin

Tomasz Lis, Hanna Lis
Newsy
Hanna Lis i Tomasz Lis rozstali się. Teraz sprzedają dom w Konstancinie. Jak mieszkali? ZDJĘCIA
Hanna Lis i Tomasz Lis rozstali się. Teraz sprzedają dom w Konstancinie. Jak mieszkali? ZDJĘCIA

Ładnie urządzony dom? Kupiłeś nowy dom i planujesz wykupienie atrakcyjnego ubezpieczania? Już teraz wejdź na tę stronę i wykorzystaj kod promocyjny Link 4 .  

Tomasz Lis w szpitalu
Newsy
Tomasz Lis pokazał nowe zdjęcia ze szpitala i zdradził, jak się czuje! 
Tomasz Lis opublikował w sieci swoje nowe zdjęcia ze szpitala! Jak dziś czuje się dziennikarz?

Tomasz Lis opublikował w sieci swoje nowe zdjęcia ze szpitala! Jak dziś czuje się dziennikarz? Na początku grudnia ubiegłego roku w mediach pojawiły się niepokojące doniesienia dotyczące stanu zdrowia Tomasza Lisa. "Super Express" poinformował wówczas, że dziennikarz trafił Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Olsztynie i przebywa na oddziale intensywnej terapii. Po kilku dniach Tomasz Lis w specjalnym oświadczeniu przyznał, że czeka go długa rehabilitacja. Na szczęście już po kilku tygodniach okazało się, że stan zdrowia dziennikarza poprawia się. Teraz okazuje się, że po wyjściu ze szpitala w Olsztynie Tomaszem Lisem zajęli się specjaliści ze szpitala w Warszawie. Zobaczcie, jak podziękował im za pomoc! Tomasz Lis wraca do zdrowia Tomasz Lis opublikował w sieci nowe zdjęcia, na których pozuje z lekarzami, którzy leczyli go w jednym z warszawskich szpitali. Dziennikarz podziękował im za wsparcie i pomoc w walce o zdrowie, a przy okazji zdradził swoim fanom, jak się dziś czuje!  Serdecznie dziękuję lekarzom, rehabilitantom i paniom pielęgniarkom z Oddziału Rehabilitacji IPiN w Warszawie, dzięki którym w życzliwej atmosferze stosunkowo szybko doszedłem do siebie, stanąłem na nogi i niemal wróciłem do dawnej formy- czytamu na Twitterze.  Zobaczcie najnowsze zdjęcia dziennikarza!  My oczywiście cały czas trzymamy kciuki za Pana Tomasza Lisa i życzymy mu dużo zdrowia!  Zobacz także:   Tomasz Lis po raz pierwszy o swoich problemach zdrowotnych! Opublikował ważny wpis! Tomasz Lis pokazał nowe zdjęcia ze szpitala.   Serdecznie dziękuję lekarzom, rehabilitantom i paniom pielęgniarkom z Oddziału Rehabilitacji IPiN w Warszawie, dzięki którym w życzliwej atmosferze stosunkowo szybko doszedłem do siebie, stanąłem na nogi i niemal...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner