Tomasz Komenda w szarej marynarce
East News

Tomasz Komenda został ojcem. Wiemy, jakie imię wybrał dla syna

Tomasz Komenda w szarej marynarce
East News

Tomasz Komenda i Anna Walter zostali rodzicami. O przyjściu na świat syna pary poinformowali bracia Collins i zdradzili imię chłopca! Pierwsze dziecko Tomasza Komendy przyszło na świat dzisiaj o godzinie 15.03 i rodzice wybrali dla niego imię Filip!

It’s a boy! 🍼
Wczoraj nasz fundacyjny przyjaciel, Tomek Komenda wraz z narzeczoną, zostali rodzicami. Filip przyszedł na świat o godzinie 15:03. Gratulujemy! - czytamy na profilu Fundacji Braci Collins.

Zaskakująca historia Tomasza Komendy

Tomasz Komenda po 18 latach spędzonych w więzieniu wyszedł na wolność i został uniewinniony. Obecnie walczy o wielomilionowe odszkodowanie od państwa i powoli układa sobie życie. Jakiś czas temu zaręczył się ze swoją partnerką Anną Walter, a teraz para powitała na świecie swojego synka, Filipa. Tą szczęśliwą nowiną pochwalił się w mediach społecznościowych jeden z braci Collins. To oni słysząc, że Tomasz Komenda po wyjściu z więzienia ma problem ze znalezieniem pracy zaoferowali mu posadę w swojej fundacji. 

Gratulujemy rodzicom!

It’s a boy! 🍼 Wczoraj nasz fundacyjny przyjaciel, Tomek Komenda wraz z narzeczoną, zostali rodzicami. Filip przyszedł na świat o godzinie 15:03. Gratulujemy!

Opublikowany przez Fundacja Braci Collins Wtorek, 1 grudnia 2020

 

Tomasz Komenda - życie od nowa
EastNews

Tomasz Komenda z narzeczoną na premierze filmu "25 lat niewinności'.

Tomasz Komenda z narzeczoną na premierze filmu "25 lat niewinności'
East News

 

 

Więcej na temat Tomasz Komenda
Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48