Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Tomasz Kin dostał pracę w Polsat News
Akpa
Newsy

Wcześniej prowadził "Magiel Towarzyski" z Korwin. Teraz znalazł nową pracę u konkurencji

Jak sobie poradzi?

Dzisiaj to Karolina Korwin Piotrowska jest główną prowadzącą "Magiel Towarzyski", jednak wcześniej towarzyszył jej dziennikarz Tomasz Kin. Po kilku latach wspólnych działań jego przygoda ze stacją dobiegła końca. Zobacz: Kin zwolniony z Magla Towarzyskiego! Co dalej z programem Korwin?

Po zakończeniu współpracy o dziennikarzu nie było za wiele słychać. Teraz jednak znowu będziemy mogli go oglądać, ale w konkurencyjnej stacji. Wczoraj na Facebooku Kin poinformował, że został zatrudniony w Polsat News. Dziennikarz nie ukrywa radości związanej z nowym wyzwaniem i nowymi obowiązkami. Co prawda tematyka programów w konkurencyjnej stacji jest nieco inna, ale jesteśmy pewni, że Tomasz Kin sobie poradzi, a jego osobowość pozwoli mu się tam szybko zadomowić.

Poradzi sobie?

Zobacz: Korwin wielką nieobecną na konferencji TVN Style. Kin pozował z...
 
 

Korwin na konferencji TVN Style:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Tomasz Kin na konferencji TVN Style
ONS
Newsy
Korwin wielką nieobecną na konferencji TVN Style. Kin pozował z...
Wyszło zabawnie?

Dziś w południe w Warszawie miała miejsce prezentacja wiosennej ramówki TVN Style. Pojawiły się na niej największe gwiazdy stacji, które zaprezentowały propozycje programowe na najbliższy sezon. Nie zabrakło nowości i świeżych twarzy. Przypomnijmy: Stylowe gwiazdy na prezentacji wiosennej ramówki TVN Style Na konferencji była jednak jedna wielka nieobecna, mianowicie Karolina Korwin Piotrowska . "Magiel Towarzyski" reprezentował tylko Tomasz Kin , a brak Karoliny był sporym zaskoczeniem i zawodem dla dziennikarzy, którzy liczyli na owocne rozmowy z dziennikarką. Tomasz Kin znalazł jednak sposób, aby mimo wszystko Korwin była z nim obecna. Na ściance pozował z... "Wysokimi Obcasami" z Karoliną na okładce. Pomysłowo! Tak Tomasz Kin "pozował z Korwin" podczas ramówki TVN Style. Zabawne? Zobacz: Korwin skomentowała aferę z Dodą i Szulim: "Przyczyniłam się do stworzyłam potwora!"   Gwiazdy na konferencji wiosennej ramówki TVN Style:

Tomasz Kin zwolniony z Magla Towarzyskiego
Akpa
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Kin zwolniony z Magla Towarzyskiego! Co dalej z programem Korwin?
Zaskakująca decyzja stacji

"Magiel Towarzyski" to od lat najlepszy i najciekawszy program o polskim show-biznesie. Bezkompromisowe opinie Karoliny Korwin Piotrowskiej i Tomasza Kina , znani goście i przede wszystkim brak cenzury to jego największe atuty. Dziennikarze potrafili wyciągnąć z celebrytów nawet najbardziej wstydliwe wyznania. Przypomnijmy: Tatiana zdradziła gorzkie kulisy swojej zagranicznej kariery. Dlaczego nie wyszło? Teraz jednak na fanów "Magla" czekają dość niepokojące wieści. Jak informuje "Fakt", z programu został zwolniony Tomasz Kin. Stacja miała poinformować dziennikarza o swojej decyzji dzisiaj, a jako powód tabloid podaje trudności we współpracy i brak zgody, co do wizji prowadzenia formatu. Po wakacjach program ma prowadzić tylko Karolina Korwin Piotrowska, która póki co nie komentuje decyzji stacji.   Karolina i Tomek przez osiem lat prowadzili razem „Magiel towarzyski”, znają się bardzo dobrze i zgadzają w wielu sprawach, dlatego uznaliśmy, że potrzebujemy nowej energii w programie - wyjaśnia w rozmowie z WirtualneMedia.pl Małgorzata Łupina , zastępca dyrektora programowego TVN ds. kanałów tematycznych. Będziecie tęsknić za Kinem? Zobacz: Korwin o powstawaniu książki: "Wyoutowałam się z życia towarzyskiego" Tomasz Kin i Karolina Korwin Piotrowska na premierze filmu:

Jarosław Kuźniar w różowej Koszuli
Ons
Newsy
Co sądzi Karolina Korwin-Piotrowska o przejściu Jarosława Kuźniara do "Dzien Dobry TVN"?
Co sądzi Karolina Korwin-Piotrowska o przejściu Jarka Kuźniara do DDTVN?

Przejście Jarosława Kuźniara z TVN 24 do Dzień Dobry TVN wciąż budzi sporo emocji. Wszyscy  nadal bacznie obserują,  czy  dziennikarz  poradzi sobie w śniadaniówce? I choć Kuźniar ma na swoim koncie już kilka barwnych wpadek , wyniki mówią same za siebie. Z odcinka na odcinek coraz więcej osób chce oglądać duet Kalczyńska-Kuźniar . Ciekawość? Przypadek? Magazyn "Party" zapytał Karoliny Korwin-Piotrowskiej co sądzi o szansach Jarosława Kużniara na karierę w DD TVN.   "Zastanawianie się, czy dziennikarz z 22-letnim stażem, który kiedyś pracował w kilku radiach, potem przez 9 lat w TVN 24 poradzi sobie w śniadaniówce, jest śmieszne. "- mówi Karolina Korwin-Piotrowska.   Czy Kuźniar sobie poradzi to jedno, ale czy widzowie go pokochają? Ostatnie wyniki oglądalności wskazują, że tak.   Całość do przeczytania w najnowszym numerze "Party".   

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner