
Przyjaciele z planu serialu "Rodzinka.pl" pożegnali Halinę Skoczyńską.
Tomasz Karolak i Viola Kołakowska wybrali się na wspólny wypad. Paparazzi udało się uwiecznić narzeczonych w momencie wyjazdu. Oboje w luźnych, sportowych strojach wsiedli do samochodu i pojechali w siną dal.
Najpierw jednak Tomasz Karolak udał się do SPA! Zafundował je swojej... wypasionej bryce. Zobaczcie na kolejnych fotkach :)
Czyżby szykował się na romantyczne wakacje z Violą Kołakowską? Zaledwie miesiąc temu aktor oświadczył się Violi Kołakowskiej na oczach publiczności w Teatrze Imka. Zakochani dopiero teraz znaleźli chwilę, by uczucić ten ważny moment wspólnym wyjazdem? Zobaczcie ich najnowsze zdjęcia!
Zobacz też: Karolak niepewny ślubu z Kołakowską?! "Ślub się odbędzie, no mam nadzieję, że się odbędzie..." Kiedy?
Tomasz Karolak przed Auto Myjnia SPA czeka na samochód
Przyjaciele z planu serialu "Rodzinka.pl" pożegnali Halinę Skoczyńską.
„Zaręczyny na scenie są pretensjonalne, dlatego oświadczę się za kulisami” - powiedział tuż po premierze sztuki „Słownik Ptaszków Polskich” w Teatrze Imka Tomasz Karolak. po czym wręczył speszonej Violi Kołakowskiej kwiaty i pierścionek zaręczynowy. Aktor do tej pory twierdził, że życie na kocią łapę bardzo mu odpowiada. Dlaczego zmienił zdanie? W końcu dotarliśmy się z Violką. Cała nasza czwórka jest teraz bardzo szczęśliwa - mówi nam Karolak. A co ze ślubem? Wróciliśmy do codziennej rutyny i o ślubie na razie nie rozmawiamy – mówi Kołakowska i żartuje, że choć jest szczęśliwa, to czuję też się zdradzona przez... swoją córkę Lenę. Ta bowiem wiedziała o zaręczynach i pomogła tacie utrzymać wszystko w tajemnicy. Cały tekst o zaręczynach Tomasza Karolaka i Violi Kołakowskiej w najnowszym numerze „Flesza”. Tomasz Karolak z rodziną Tomasz Karolak z Violą Kołakowską Tomasz Karolak z Violą Kołakowską i córką
Tomasz Karolak i Viola Kołakowska razem z dziećmi spędzili nad Bałtykiem ostatni miesiąc. To tam modelka świętowała swoje 39. urodziny. Jeździmy nad morze co roku ze względu na jod, który jest ważny dla dzieci. Mamy w Dębkach swoje ukochane miejsca, takie jak rzeczka Piaśnica, nad którą zwykle nie ma tłumu turystów – opowiada „Fleszowi” Viola. Z tej okazji narzeczony Tomek Karolak urządził dla niej przyjęcie w ekskluzywnej restauracji Demeter, w której zaserwowano ulubiony tort Violi. Ale najważniejsze, że tego wieczora Kołakowska dostała od Tomasza wymarzoną torebkę Louisa Vuittona. Jej cena zwala z nóg! Podstawowe modele tej marki kosztują od 5-8 tys. złotych. Ale niespodzianek w te wakacje było więcej. Viola zaczęła śpiewać w chórku w zespole Karolaka Pączki w Tłuszczu! Wystąpili razem na kilku koncertach. A w planach już mają następne! Więcej na ten temat przeczytacie w nowym Fleszu. Zobacz: Jaki prezent na wesele zamiast pieniędzy? Viola Kołakowska na koncercie zespołu "Pączki w Tłuszczu" w Lubomierzu. Tomasz Karolak i Viola Kołakowska bardzo się kochają!