Party Stories
Tomasz Kammel, szczepienie
Facebook
Newsy

Tomasz Kammel pokazał zdjęcie ze szczepienia i... zalała go fala hejtu! "Dlaczego igła jest zasłonięta?"

Tomasz Kammel na swoich mediach społecznościowych pokazał dziś zdjęcie ze szczepienia, które opatrzył osobistym komentarzem i... wywołał burzę!

Tomasz Kammel (rocznik 1971 - w lipcu kończy 50 lat) pokazał dziś zdjęcie ze szczepienia. Jeden z najbardziej znanych prowadzących TVP napisał, że przyjął dawkę Pfizera. Choć według specjalistów i władz jak najszybsze wyszczepienie jak największej liczby Polaków pozwoli powstrzymać pandemię koronawirusa, zabijającą w naszym kraju po kilkaset osób dziennie, pod facebookowym postem Kammela zalała afala hejtu. Skąd aż tyle agresywnych i dosadnych komentarzy? Zobaczcie.

Zobacz też: Co z komuniami i weselami w maju? Jest niepokojący komentarz doradcy premiera ds. COVID-19! 

Oto najprzystojniejsi polscy kawalerowie. Oni nie myślą o ślubie!

Tomasz Kammel się zaszczepił, hejt pod zdjeciem

Jak dziś ogłoszono, do 10 maja wszyscy dorośli Polacy mają dostać skierowania na szczepienia. Wtedy będą mogli zapisać się na przyjęcie pierwszej dawki. Ci, którzy zarejestrowali się wcześniej, mogli zapisywać się na swój termin już od jakiegoś czasu. Wygląda na to, że z tej możliwości skorzystał też Tomasz Kammel. Na swoich mediach społecznościowych pokazał dziś zdjęcie ze szczepienia, które opatrzył osobistym komentarzem.

Dla mamy, dla ojca, dla przyjaciół, dla siebie, dla wszystkich i dla Kasi, naszej przekochanej garderobianej z @pytanienasniadanie , która zmarła na #covid - zaszczepiłem się.

Mimo takiego wyznania, prowadzący TVP na duże wsparcie obserwatorów jednak nie może specjalnie liczyć. Choć pod zdjęciem pojawiło się kilka głosów osób, które też czekają na swoją dawkę, komentarze zdominowali antyszczepionkowcy. Jedni zastanawiali się dlaczego na fotografii nie widać igły, inni pytają co wstrzyknięto gwiazdorowi. Oto kilka takich głosów (tych najbardziej agresywnych nie zamiescimy):

Dlaczego igła jest zasłonięta???

Powiedz tylko czym Cie zaszczepili.Solą fizjologiczną czy witaminkami.Prawda i tak wyplynie

Zaszczepiles się solą fiziologiczna i jeszcze wzioles kupę kasy nie wszyscy to łykają nie pozdrawiam

A dlaczego ta igla tak zaslonieta? O pewnie jej nie ma

Pojawiły się też pytania czy to już czas na rocznik Kammela.

Zobaczcie cały wpis.

Dla mamy, dla ojca, dla przyjaciół, dla siebie, dla wszystkich i dla Kasi, naszej przekochanej garderobianej z @...

Opublikowany przez Tomasza Kammla Poniedziałek, 19 kwietnia 2021

 

Co myślicie o tej fotce? Wy też czekacie na swoje szczepienie? A może już się zaszczepiliście?

Tomasz Kammel na schodach w budynku TVP

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Newsy
Kammel na zakręcie
W ciągu tygodnia stracił wszystko: pracę w telewizji, gwiazdorską pozycję i świetne honorarium. Została mu tylko miłość narzeczonej Katarzyny Niezgody. Czy Tomasz Kammel zdoła wrócić na szczyt i do serc widzów?

Niedzielny wieczór dwa tygodnie temu. Trzeci odcinek „Tańca z gwiazdami”. Prowadzący Piotr Gąsowski odczytuje, kto tym razem odpadł z show. Na wyrok publiczności czekają Tomasz Kammel i Jacek Kawalec. Kammel jest spięty, wyraźnie zdenerwowany. Wie, że te wyniki przesądzą nie tylko o jego udziale w „Tańcu z gwiazdami”, ale zaważą na całej jego karierze. W końcu padają słowa: „Z programu odpadł Tomasz Kammel”. Prezenter dziękuje widzom za ostatnie 10 lat, bo jak mówi: „Nie wiem kiedy i czy w ogóle pojawię się jeszcze w telewizji”. Smutny finał jednej z najbardziej błyskotliwych karier telewizyjnych. Ulubieniec i wychowanek TVP żegna się z karierą na antenie TVN. Żegna się z widzami, którzy zagłosowali, że nie chcą go oglądać, i tak naprawdę przesądzili o tym, że Kammel zniknie z naszych ekranów. Chyba tylko narzeczona Tomasza Katarzyna Niezgoda, wiceprezes banku BPH, nie była załamana tą sytuacją. Stwierdziła, że przynajmniej będą mieli teraz więcej czasu dla siebie...   Kammel na lodzie Jeszcze dwa miesiące temu Kammel był najbardziej rozrywanym prezenterem telewizyjnym. Najpierw miał być filarem programu „Taniec na lodzie” w telewizyjnej Dwójce. TVP liczyła, że Kammel odciągnie widzów od konkurencyjnych taneczno-muzycznych show w Polsacie i TVN. W końcu przez 10 lat prezenter zdołał sobie zaskarbić ich sympatię, prowadząc m.in. „Randkę w ciemno”, „Teleexpress”, a także wiele festiwali i telewizyjnych koncertów. Jeszcze w czasie wakacji prezenter chwalił się, że świetnie jeździ na łyżwach. Kiedy jednak wszyscy czekali na jego piruety na lodowisku, on regularnie chodził na próby „Tańca z gwiazdami” w konkurencyjnej TVN. W końcu paparazzi przyłapali Kammela na treningu w szkole tańca. Rzeczniczka TVP Aneta Wrona nie mogła...

Tomasz Kammel - wywiad w Party
Newsy
Tomasz Kammel był w Zakopanem, jednak nie poprowadził "Sylwestra Marzeń" TVP! Dlaczego?

Tomasz Kammel przez wiele lat był głównym prowadzącym imprezę sylwestrową, organizowaną przez TVP. W tym roku mimo że był w Zakopanem, to nie pojawił się na zakopiańskiej scenie! Dla wielu osób było to spore zaskoczenie! Dlaczego najbardziej popularny prezenter Telewizji Polskiej nie znalazł się w gronie prezenterów tego wieczoru?  Zobacz także:  TVP miażdży konkurencję oglądalnością Sylwestra?! Jacek Kurski ogłasza "wspaniałe zwycięstwo "Sylwester Marzeń" TVP po raz kolejny okazał się być bezkonkurencyjny w stosunku do innych stacji! To właśnie ta sylwestrowa impreza przyciągnęła przed ekrany telewizorów największą publiczność, o czym dumnie poinformował Jacek Kurski za pośrednictwem mediów społecznościowych. Od wielu lat Tomasz Kammel był głównym prowadzącym na tej imprezie, ale tym razem dziennikarz nie pojawił się na zakopiańskiej scenie! Pogłoski o jego nieobecności podczas "Sylwestra Marzeń" pojawiły się już w październiku o czym poinformował portal Plejada.  Tomek na pewno nie poprowadzi Sylwestra w TVP, rozważa się także wykreślenie go z grafiku "Pytania na śniadanie" - poinformował portal Plejada. Tak też się stało, bowiem w roli prezenterów "Sylwestra Marzeń", pojawili się Marcelina Zawadzka , Rafał Brzozowski, Norbi, Ida Nowakowska oraz Aleksander Sikora. Chociaż Tomasz Kammel nie znalazł się w gronie prowadzących sylwestra organizowanego przez Telewizję Publiczną w Zakopanem, to jednak był tego dnia właśnie w tym mieście!  Okazało się, że Tomasz Kammel poprowadził imprezę gwiazd w jednym z zakopiańskich hoteli. Na sylwestrze wśród gości pojawili się m.in. Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski. Swoim muzycznym występem imprezę uświetnił Andrzej Piaseczny .  Miejmy nadzieję, że...

Tomasz Kammel, portret
East News
Newsy
Tomasz Kammel pokazał zdjęcie z dziewczyną!

Tomasz Kammel od pewnego czasu ma nową miłość! Po zakończeniu związku z Katarzyną Niezgodą, prezenter znalazł szczęście u boku tajemniczej kobiety. Dziennikarz raczej unika rozmów na temat jego życia prywatnego, dlatego też niewiele wiadomo o jego partnerce. Tym razem Kammel zdecydował się jednak pokazać, jak spędza wolny czas ze swoją ukochaną! Prezenter wstawił zdjęcie, na którym obejmuje swoją dziewczynę... Zobacz także:   Tomasz Kammel i Marzena Rogalska odejdą z "Pytania na śniadanie"!? TVP wydało oficjalne oświadczenie Kim jest nowa partnerka Tomasza Kammela? Jakiś czas temu, paparazzi przyłapali dziennikarza podczas spaceru ze swoją nową partnerką.  Para wspólnie spacerowała i wybrała się do restauracji. Zakochanym towarzyszyła również córka kobiety, z którą Tomasz Kammel cały czas rozmawiał. Widać było, że cała trójka miło spędziła czas. Na ten moment o ukochanej Tomasza Kammela wiadomo niewiele. Z pewnością nie jest osobą związaną ze światem show biznesu. Według informacji "Faktu", wybranka dziennikarza jest dyrektorką w dużej firmie. Chociaż dziennikarz w dalszym ciągu nie ujawnia tożsamości swojej partnerki, to jednak zdecydował się pokazać  zdjęcie, na którym widać jak relaksuje się z ukochaną. Na fotografii Tomasz Kammel przytula swoją dziewczynę i odpoczywa razem z nią, oglądając telewizję. Wygląda na to, że prezenter jest naprawdę szczęśliwy i cieszy się z każdej, wspólnie spędzonej chwili. Jak Wam się podoba romantyczne zdjęcie Tomasza Kammela i jego dziewczyny?          Wyświetl ten post na Instagramie.                  ...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner