Tomasz Kammel zostanie zwolniony z TVP? Tomasz Kammel zostanie zwolniony z TVP? Jacek Kurski Tomasz Kammel, Barbara Kurdej-Szatan i Antek Królikowski w "Kocham Cię, Polsko"
Tomasz Kammel zostanie zwolniony z TVP?
1/4
Tomasz Kammel zostanie zwolniony z TVP?

 

Tomasz Kammel narobił sobie kłopotów w TVP?! Czy Jacek Kurski wyciągnie konsekwencje wobec prezentera, który zamieścił w sieci mocny wpis, w którym krytykuje reformę sądownictwa prowadzoną przez polityków Prawa i Sprawiedliwości?

Decyzje partii rządzącej wzbudzają ogromne emocje wśród Polaków. Zmiany, jakie w sądownictwie wprowadza PiS, nie podobają się również znanemu prezenterowi TVP, który kilka dni temu ostro skrytykował działania władzy.

Co na portalu społecznościowym napisał Tomasz Kammel i jak na jego wpis zareagował Jacek Kurski, prezes TVP!

 

Zobacz także: Który prezenter zarabia najwięcej? Będziecie zaskoczeni! Bierze... 25 tys. zł za jedną imprezę!

2/4
Tomasz Kammel zostanie zwolniony z TVP?
Instagram

 

Tomasz Kammel kilka dni temu zamieścił w sieci mocny wpis, w którym krytykuje decyzje partii rządzącej. Gwiazdor TVP wypoczywał na wakacjach, ale nie mógł przejść obojętnie wokół wydarzeń w Polsce. 

Czy demokracja jest możliwa jeśli polityka ma bezpośredni wpływ na sąd? Czy może wtedy istnieć trójpodział władzy? Czy bez niezawisłych sądów demokracja może ustąpić miejsca dyktaturze? Historia pokazuje, że może. Ja tego nie chcę, i przez to nie mogę dziś zasnąć mimo urlopu na drugim końcu świata. 
Naprawa sądów, niewątpliwie potrzebna i ważna, nie może odbywać się kosztem utraty demokracji. Nie ryzykujmy tego. Kochani, musimy żyć w wolnym kraju. Nikt w Europie nie wie o tym lepiej niż my, bez względu na sympatie prawe, lewe czy środkowe. #🇵🇱 #🇨🇦 #demokracja #ponadwszystko #magichappens #wakacje- napisała na Facebooku. 

Jak na komentarz prezentera zareagował Jacek Kurski, który zanim został prezesem TVP, był związanym z PiS politykiem? 

3/4
Jacek Kurski
EastNews

 

Jacek Kurski w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl stwierdził, że nie zamierza komentować wpisu prezentera. 

Prezes TVP Jacek Kurski na pytanie Wirtualnemedia.pl o komentarz do wpisu prezentera odpowiedział nam, że „nie widzi tu nawet cienia tematu do wypowiadania się dla prezesa Telewizji Polskiej”- czytamy na portalu. 

4/4
Tomasz Kammel, Barbara Kurdej-Szatan i Antek Królikowski w "Kocham Cię, Polsko"
mat. prasowe

 

Przypominamy, że Tomasza Kammela możemy oglądać m.in. w programach: "Pytanie na Śniadanie", "Kocham Cię Polsko" i w "The Voice of Poland". 

Czy po wpisie w którym krytykuje PiS pozycja prezentera w TVP może być zagrożona? 

Więcej na temat Tomasz Kammel Jacek Kurski