Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Melania Trump
East News
Newsy

To się nie spodoba Trumpowi! Według CNN, nawet Melania namawia go do uznania wyniku wyborów

Pierwsza dama Ameryki Melania Trump radzi mężowi, by zaakceptował przegraną w wyborach - twierdzi, powołując się na źródła - amerykańska stacja CNN. Według telewizji, tym samym przyłączyła się do "coraz większego chóru w najbliższym otoczeniu prezydenta USA", który namawia go mu pogodzenia się z porażką. 

Jednak tuż po informacji na ten temat, pojawił się pierwszy oficjalny komentarz żony Trumpa. Pierwsza dama pisze o „ochronie demokracji”.

Zobacz także: Ostra reakcja Melanii po tym, jak Donald Trump złapał ją za rękę! To wideo jest hitem sieci!

Smutny Donald Trump i ten gest Agaty Dudy! Co o "wpadce" polskiej pierwszej damy mówią za granicą?

Melania Trump radzi mężowi, by zaakceptował wynik wyborów

To pierwsze oficjalne stanowisko Melanii Trump po ogłoszeniu przez media, że zwycięzcą ostatnich wyborów prezydenckich w USA został Joe Biden. I choć prezydentem elektem tytułują już kandydata demokratów nawet media sprzyjające dotąd Trumpowi, sam urzędujący prezydent nie składa ciągle broni. Mówi o oszustwach i domaga się powtórnego liczenia głosów. Po zapowiedziach prawniczych batalii wygląda, że nie zamierza łatwo pogodzić się z przegraną. 

Media już wcześniej informowały, że do uznania wyników wyborów namawia go jeden z najbliższych współpracwników i osobisty zięć - Jared Kushner. Teraz podają, że wspiera go w tym Melania.

W niedzielę pojawił się pierwszy oficjalny komentarz żony Trumpa. 

Amerykanie zasługują na uczciwe wybory. Każdy legalny głos - ale nie nielegalny - powinien zostac policzony. Musimy chronić naszą demokrację w sposób całkowicie przejrzysty - napisała.

Jak więc jest naprawdę?

Po tym jak pod Białym Domem pojawił się samochód od przeprowadzek, niektórzy sugerują, że Melania już się wyprowadza.

 

Pojawiają się też głosy, że po zakończeniu prezydentury małżeństwo Trumpów może się rozpaść. Ale spekulacje na ten temat pojawiały się już dawno. Tak czy inaczej, wygląda na to, że Melania i jej mąż opuszczą wkrótce Biały Dom.

Melania Trump
East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Melania Trump w żółtej sukience
EastNews
Newsy
Melania Trump zaliczyła modową wpadkę? Żółta sukienka nie była najlepszym wyborem...

Melania Trump towarzyszyła swojemu mężowi we Francji podczas szczytu G7. Pierwsza Dama USA zazwyczaj zachwyca swoimi kreacjami, jednak tym razem było zupełnie inaczej. Żona Donalda Trumpa pojawiła się w Biarritz w długiej, rozkloszowanej żółtej sukience projektu Calvina Kleina. Niestety, kreacja z dużym nadrukiem przypominającym mniszka lekarskiego nie spodobała się wszystkim fanom 49-latki. Kwiat był "ostry i agresywny", choć z pewnością nie tak miała być odbierana kreacja Melanii. Zobaczcie, jak Pierwsza Dama wyglądała. Co myślcie o jej sukience?

Donald Trump i Melania Trump tańczą
Eastnews
Newsy
Jest pierwszy oficjalny portret Melanii Trump jako Pierwszej Damy! Graficy z Białego Domu przesadzili z korektą? ZDJĘCIE

Biały Dom opublikował pierwszy oficjalny portret Melanii Trump. Na fotografii widzimy Pierwszą Damę Stanów Zjednoczonych w klasycznej, czarnej marynarce, ze starannie ułożonymi włosami i w naturalnym makijażu. W oczy rzucają się: okazała biżuteria żony Donalda Trumpa i... nadmiar retuszu! Zobacz też:  Kryzys w małżeństwie Trumpów?! "Melania śpi w osobnej sypialni. Jest bardzo nieszczęśliwa" Portret Melanii Trump jako Pierwszej Damy USA Graficy z Białego Domu bardzo się postarali, chyba nawet... za bardzo. Melania Trump jest piękną, dojrzałą i bardzo zadbaną kobietą. Na fotografii jednak jej twarzy wygląda nienaturalnie gładko. Czyżby przesadzono z korektą? A może retuszu dokonano na wyraźne życzenie Melanii Trump? Postać żony prezydenta Stanów Zjednoczonych wzbudza ogromne emocje i nie mniejsze kontrowersje. Ten portret raczej nie pomoże jej w ociepleniu wizerunku. Zobaczcie sami! Polecamy:  Czy Melania Trump celowo naśladuje styl Jackie Kennedy? Pojawił się kolejny dowód… Oto pierwszy oficjalny portret Melanii Trump. Pierwsza Dama Stanów Zjednoczonych wzbudza sporo kontrowersji, a jednocześnie jest ikoną na wielu kobiet.

Melania Trump w czerwonej sukience na Florydzie
Eastnews
Newsy
Zobacz, jak zareagowała Melania Trump, gdy Donald jej dotknął! O jej minie znów mówią wszyscy! WIDEO
Co tym razem zrobiła Melania Trump?

Melania Trump pojawiła się u boku męża, Donalda Trumpa na spotkaniu z wyborcami w Melbourne na Florydzie. To było jedno z jej pierwszych publicznych wyjść jako Pierwsza Dama USA. Melania wygłosiła też pierwsze przemówienie od czasu inauguracji męża na prezydenta USA. Wiele osób zaskoczyło to, jak zaczęła swoje przemówienie, bowiem Melania poprosiła wszystkich o wspólne odmówienie modlitwy "Ojcze nasz". Co było dalej? O jej zachowaniu znów mówi cała Ameryka!   Dziwne zachowanie Melanii Trump na spotkaniu z wyborcami na Florydzie Melania na scenie wystąpiła jako pierwsza. Po zakończeniu modlitwy, którą razem z nią odmówili wyborcy, Pierwsza Dama w swoim przemówieniu zaczęła bronić męża oraz zaznaczyła, że będzie dbać o sprawy kobiet w USA. Mój mąż tworzy wielki kraj bezpieczeństwa i dobrobytu (...) Będę działać na rzecz waszych najlepszych interesów. Jestem zaangażowana w tworzenie i wspieranie inicjatyw bliskich mojemu sercu, które będą miały wpływ na sytuację kobiet i dzieci na całym świecie, powiedziała Melania podczas swojego pierwszego przemówienia od inauguracji.  Tym razem jednak nie wszyscy skupili się na słowach Melanii Trump , a na jej zachowaniu w momencie, gdy mąż przeszedł za jej plecami, a następnie dotknął ją po ramieniu. Melania wzdrygnęła się ze zdenerwowania! To nie pierwszy raz, gdy Amerykanie komentują zachowanie żony Trumpa. Do historii przejdzie sytuacja z inauguracji, gdy Melania uśmiecha się do męża, Donald mówi coś do niej, po czym promienny uśmiech znika z twarzy Melanii.     Polecamy:  Melania Trump wytoczyła proces za nazwanie jej prostytutką. Kwota, której domaga się w ramach odszkodowania, zwala z nóg     Smutna Melania Trump podczas spotkania z wyborcami na Florydzie: O zachowaniu Melanii Trump znów mówi cała Ameryka...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner