Czy Robert Lewandowski został już ojcem? Ciągle czekamy, wraz z tysiącami fanów, na informacje w tej sprawie. Tymczasem jego klub, Bayern Monachium ogłosił właśnie, że tatą został inny znany zawodnik - Thiago Alcantara! Informacja o narodzinach dziecka piłkarza pojawiła się na oficjalnym profilu klubu. Hiszpanowi urodził się syn, który będzie nosił imię Gabriel. W oświadczeniu poinformowano również, że zarówno mama, partnerka piłkarza, Julia Vigas, jak i dziecko czują się dobrze.

Reklama

Gratulujemy Thiago. Jego syn Gabriel przyszedł na świat dziś rano i zarówno maleństwo jak i mama czują się dobrze - czytamy na Facebooku.

Gratulacjom nie było końca! A my wciąż czekamy na narodziny pierwszego dziecka innego zawodnika Bayernu - Roberta Lewandowskiego.

Zobacz też: Robert Lewandowski zdradził jak wychowa dziecko z Anią. Kiedy to mówił, bardzo się wzruszył...

Kiedy Robert Lewandowski zostanie ojcem?

Anna i Robert Lewandowscy oczekują na narodziny swojego pierwszego dziecka. Trenerka jest obecnie w 9. miesiącu ciąży i lada dzień zostanie mamą. Przed media przetoczyły się już spekulacje, że Lewandowscy już zostali rodzicami, jednak okazały się one nieprawdziwe. Ania pokazała na Instagramie zdjęcie z brzuszkiem, czym jednoznacznie dała do zrozumienia, że maluszek jeszcze się nie urodził.

Ciąża Anny Lewandowskiej od początku wzbudzała ogromne zainteresowanie. Lewandowscy nie zdecydowali się oficjalnie podać informacji, czy oczekują syna czy córki. Jednak wszystko wyjaśni się już wkrótce, ponieważ termin porodu zbliża się wielkimi krokami.

Polecamy: To ich czas! Anna i Robert Lewandowscy mają powody do dumy. Para osiągnęła kolejny sukces

Thiago Alcantara został ojcem! Piłkarzowi urodził się syn, który będzie nosił imię Gabriel.

East News

Partnerka piłkarza, Julia Vigas, nawet w zaawansowanej ciąży wspierała ukochanego w czasie meczów.

East News

A my nadal czekamy na pierwsze dziecko państwa Lewandowskich! :)

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama