Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
ONS
Newsy

Terentiew w stylu emo

Na Wiktorach wykazała się kreatywną stylizacją

Nina Terentiew jest kobietą elegancką, co po raz kolejny udowodniła podczas gali rozdania Wiktorów. Ubrana w stylową małą czarną i sandałki na koturnie z dumą kroczyła wręczając nagrodę laureatowi. Niby wszystko poprawnie, ale... niektórych mógł zaskoczyć dodatek do kreacji. Różowa apaszka w czachy była mocno ryzykownym "urozmaiceniem" stylizacji jak na tak poważną okazję. Zwłaszcza że jest ona charakterystyczna dla nastoletnich fanek stylu emo, który swego czasu cieszył się w Polsce ogromną popularnością.

Trendy przemijają, ale tylko po to by mogły powrócić. Nina Terentiew jest tego najlepszym przykładem ;-)
 
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Paulina Sykut boi się Niny Terentiew?
ONS
Newsy
Ciężarna Paulina Sykut przyznaje, że... boi się Niny Terentiew! Dlaczego?
Ciężarna Paulina Sykut przyznaje, że... boi się Niny Terentiew! Dlaczego?

Paulina Sykut boi się Niny Terentiew ! Ciężarna gwiazda Polsatu nie ukrywa, że pomimo ogromnej sympatii jaką darzy dyrektor programową Polsatu, również i ona odczuwa przed nią respekt. Piękna pogodynka, która już za kilka miesięcy urodzi pierwsze dziecko, w rozmowie z "Faktem" zdradziła, jaka jest Nina Terentiew. Paulina Sykut przyznała, że współpracownicy odczuwają przed nią lęk - dlaczego? Zobacz także: Jak ciężarna Paulina Sykut radzi sobie w pracy? "Mąż przyniósł mi leżak...". Dobry pomysł? Pani Nina jest przemiłą i fantastyczną osobą. Jeśli ktoś może z panią dyrektor współpracować, to jest wielki zaszczyt. Wszyscy, ja też, czują przed nią respekt i trochę się jej boją. Ale to wynika z szacunku  - przyznała Paulina Sykut. Jesteście zaskoczeni, że jedna z największych gwiazd Polsatu odczuwa strach przed Niną Terentiew , a na dodatek głośno o tym mówi? Czyżby ciężarna Paulina Sykut obawiała się o swoją pozycję w stacji? Zobacz także:  Skuteczna praca zespołowa – porady dla przywódców grup​   Paulina Sykut boi się Niny Terentiew. Pogodynka o relacjach z Terentiew.

"Taniec z Gwiazdami" znika z anteny
Newsy
Wiemy, co zastąpi "Taniec z Gwiazdami"! Polsat szykuje nowy taneczny program
Kiedy go zobaczymy?

  Nowy program zastąpi "Taniec z Gwiazdami" ! Zaledwie wczoraj media informowały, że jesienią nie zobaczymy nowej edycji tanecznego show Polsatu. "TzG" wróci na antenę Polsatu dopiero za rok - pojawiły się więc pytania, co po wakacjach zastąpi wielki hit prowadzony przez Paulinę Sykut i Krzysztofa Ibisza? Okazuje się, że stacja szykuje nowy projekt! Jak informuje portal wirtualnemedia.pl Polsat chce pokazać nowe taneczne show.   Zobacz także:  „Po tym, co zobaczyłam...’’. Nina Terentiew  wspiera  Beatę Tadlę!    Nowy program zastąpi "Taniec z Gwiazdami" Portal wirtualnemedia.pl informuje, że nowy program taneczny zastąpi "Taniec z Gwiazdami". Nowe show pojawi się na antenie Polsatu najprawdopodobniej już jesienią 2018 roku.  Myślimy o innym projekcie tanecznym, który byłby emitowany na zmianę z „Tańcem z Gwiazdami” - przyznała Nina Terentiew, dyrektor programowa Polsatu. - Pierwszą edycję nowego tanecznego show chcemy pokazać już jesienią tego roku, ale ostatecznie jeszcze nie podjęliśmy decyzji. Wciąż nie wiadomo, jaki konkretnie program zastąpi "TzG". Portal twierdzi jednak, że prawdopodobnie będzie to polska licencja zagranicznego formatu.  Jasteście ciekawi jaki będzie nowy program? Myślicie, że nowe show przebije popularnością hitowy "Taniec z Gwiazdami"?   Zobacz także:  Nina Terentiew: „Nie  miałam pojęcia, że sukces kawałek po kawałku odbiera życie’’   Nowy program zastąpi "Taniec z gwiazdami".   Nina Terentiew zdradziła plany Polsatu.  

Nina Terentiew na diecie
Akpa
Newsy
Nina Terentiew przeszła na nową dietę. Zdradziła czym się obecnie zajada
Zmotywowało ją zdjęcie w stroju kąpielowym

Nie ma chyba wątpliwości, że Nina Terentiew to najpotężniejsza kobieta w polskim przemyśle telewizyjnym. Dyrektor programowa Polsatu doskonale zna rynek, wyczuwa trendy i potrafi nawet przechwycić hitowy format od konkurencyjnej stacji. Czasami miewa wątpliwości, ale jej ostateczne decyzje niemal zawsze obliczone są na sukces. Przypomnijmy: Terentiew długo nie chciała dać szansy "TTBZ". Przekonał ją jeden próbny występ Terentiew rzadko udziela wywiadów, w których podejmuje tematy inne niż zawodowe. Ale jeśli już to robi, wyłania się obraz zdecydowanej i silnej kobiety, borykającej się czasami z codziennymi problemami. W najnowszej rozmowie z magazynem "Twój Styl", Nina zdradziła, że przeszła niedawno na kolejną dietę. Motywacją do takiej decyzji była fotka z wakacji w stroju kąpielowym, podczas których dyrektor mogła pochwalić się szczuplejszą figurą. Jej nowe menu brzmi bardzo smakowicie.   Teraz jestem na kolejnej diecie. Zmotywowało mnie do niej zdjęcie z wakacji na Wyspach Kanaryjskich, na którym stoję w pareo i kostiumie. Wyglądam na "20 lat chudszą", choć to nie było aż tak dawno. Przynoszę więc obiady do pracy,a moje dziewczyny robią wielkie oczy. Grillowany łosoś, gotowane na parze brokuły, szparagi - wyznaje w "Twoim Stylu" Terentiew. Skusilibyście się na taką dietę? Zobacz: Moro dzięki "TzG" zostanie największą gwiazdą Polsatu? Jest komentarz Terentiew Lista gwiazd nowej edycji "Tańca z Gwiazdami":

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner