Agnieszka Dygant pokazała, jak ćwiczy
EastNews
Newsy

Agnieszka Dygant kończy 48 lat. Tego mogliście o niej nie wiedzieć! Jako nastolatka była... punkiem, a jej partner to znany reżyser!

Agnieszka Dygant jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek, jednak nie każdy wie, że jako nastolatka była... punkiem, a także już jako dziecko przyjaźniła się z osobami z pierwszych stron gazet. Poznajcie więcej faktów na jej temat!

Agnieszka Dygant jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Ogromną popularność przyniosła jej rola zwariowanej Frani Maj w serialu "Niania", ale gwiazda ma na swoim koncie występy w wielu innych fantastycznych produkcjach. O swoim życiu prywatnym, Agnieszka Dygant mówi raczej niewiele, ale nam udało się zebrać kilka ciekawostek na jej temat. Zobaczcie, co mogliście przegapić!

Zobacz także: Dziś jest na ustach wszystkich! Zobaczcie metamorfozę Agnieszki Dygant

Agnieszka Dygant ma za sobą operacje plastyczne? Ostro odpowiada: "Mam 50 lat, wyglądam, jak wyglądam"

Tego nie wiedzieliście o Agnieszce Dygant

1. Agnieszka Dygant urodziła się 27 marca 1973 roku w Piasecznie. 

2. Już w szkole podstawowej zauważono jej talent aktorski. Podobno polonistka wysłała Agnieszkę Dygant do ogniska teatralnego, bo świetnie radziła sobie między innymi z recytacją wierszy. W latach 80. uczęszczała do ogniska teatralnego Teatru Ochota, które prowadzone było przez Halinę i Jana Machulskich. Tam też w wieku 13 lat poznała Piotra Adamczyka i Cezarego Pazurę.

3. W 1998 roku ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną im. Leona Schillera w Łodzi.

3. Na dużym ekranie zadebiutowała w 1998 roku w filmie Michała Rosy pt.: "Farba".

4. W 2000 zagrała w nagrodzonym Fryderykiem teledysku zespołu Myslovitz "Dla ciebie".

5. Otrzymała aż dziewięć nominacji do Telekamer w kategorii aktorka, z czego dwukrotnie zwyciężyła. Czterokrotnie była na miejscu drugim.

6. Agnieszka Dygant ma syna Xawerego, który urodził się 13 marca 2010 roku. Chłopiec jest owocem miłości aktorki i reżysera Patricka Yoki. 

7. Jako nastolatka lubiła mroczny styl! Była punkiem i należała do punkowego zespołu "Dekolt".

8. To właśnie Agnieszka Dygant otrzymała propozycję zagrania roli Natalii Boskiej w serialu "Rodzinka.pl"! Aktorka jednak odrzuciła tę ofertę, a angaż otrzymała Małgorzata Kożuchowska.

9. Gwiazda ma o 17 lat młodszą siostrę Natalię. Zobaczcie, czy jest podobna do aktorki! 

A Wy, znaliście te wszystkie ciekawostki z życia Agnieszki Dygant? 

Agnieszka Dygant
Instagram

Zobacz także
agnieszka-dygant

Agnieszka Dygant w nowej roli! Opowiedziała nam swoją wyjątkową historię...

Agnieszka Dygant powiększyła usta?

Agnieszka Dygant wychodzi z "Dzień Dobry TVN" w puchowej kurtce za 2600 złotych

 

ALLONS_910003_dygant026.JPG
ONS
Newsy
Agnieszka Dygant

Prawdziwe imię i nazwisko: Agnieszka Urszula Dygant Data urodzenia: 27 marca 1973 r. Znak zodiaku: Baran Zawód: aktorka Agnieszka Dygant jest najbardziej znana z ról w serialach telewizyjnych "Na dobre i na złe", "Fala zbrodni" i "Niania". W 1998 roku Dygant ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną i Filmową w Łodzi. W tym samym zdobyła również II Nagrodę na XIX Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu za wykonanie piosenki Agnieszki Osieckiej "Sing Sing". Agnieszka Dygant debiutowała w filmie "Farba" Michała Rosy. Popularność przyniosły jej takie seriale, jak: "Na dobre i na złe", "Fala zbrodni" i "Niania". W 2006 i w 2008 roku zdobyła nagrody Telekamery dla najlepszej aktorki. Prywatnie Agnieszka Dygant związana jest z reżyserem i scenarzystą Patrickiem Yoką, z którym ma synka Xaviera.

ALLONS_910003_dygant026.JPG
ONS
Newsy
Wraca Agnieszka Dygant!
To będą pracowite wakacje dla aktorki

Kiedy Agnieszka Dygant urodziła dziecko, udała się na urlop. Od marca ubiegłego roku nie przyjmowała żadnych propozycji, skupiając swoją uwagę wyłącznie na synku Xavierze. Po kilkunastu miesiącach Dygant wraca na plan. - W lipcu wchodzę na plan. O urlopie mogę zapomnieć. - mówi aktorka w "Fakcie". Agnieszka zdecydowała się przyjąć propozycję zagrania w nowym TVN'owskim serialu "Agata", opowiadajacym o środowisku prawników. Jak pisze gazeta, zdjęcia rozpoczynają się już wkrótce i będą trwały aż do końca wakacji. Choć może nie jest to pocieszająca wiadomość dla samej aktorki, z pewnością ucieszy ona wszystkich fanów Agnieszki. Ci jednak będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Serial ma pojawić się na antenie dopiero w przyszłym roku. daks

Agnieszka Paszkowska
Facebook
Newsy
Nie żyje gwiazda "M jak miłość". Kim była Agnieszka Paszkowska? Na co zmarła?
Nie żyje gwiazda "M jak miłość". Kim była Agnieszka Paszkowska? Na co zmarła?

23 listopada 2017 roku zmarła Agnieszka Paszkowska. Była aktorką, a widzowie serialu „M jak miłość” z pewnością kojarzą ją z roli matki Gabrysi. Aktorka zagrała też w wielu popularnych serialach, takich jak: „Plebania”, „Klan”, „Na dobre i na złe” czy „Ojciec Mateusz”. Odeszła po długiej walce z chorobą.   Zobacz:  Nie żyje Pyrkosz. "Miał problemy ze zdrowiem, ale kochał życie" Wspomnienia aktorów i przyjaciół   Na co chorowała Agnieszka Paszkowska?   O śmierci aktorki poinformował portal Filmpolski.pl.    Choć z zawodu nigdy nie zrezygnowała i do końca pojawiała się w epizodach w serialach telewizyjnych, przez ostatnie kilkanaście lat była przede wszystkim dokumentalistką w Pracowni Dokumentacji Teatru Instytutu Teatralnego. Żegnamy Cię Agnieszko, dziękujemy za wszelką pomoc, której nam przez lata udzielałaś - czytamy na profilu facebookowym Filmpolski.pl.   Oficjalnie nie poinformowano o chorobie Agnieszki Paszkowskiej, jednak ze zdjęcia zamieszczonego przez nią na Facebooku można wywnioskować, że aktorka chorowała na raka. Po kilku latach walki z nowotworem zmarła.    Agnieszka Paszkowska była absolwentką warszawskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej i przez wiele lat występowała w Teatrze Rampa. W 1986 roku zagrała główną rolę w telewizyjnym filmie "Słońce w gałęziach”. Później grała przede wszystkim epizody w serialach, ale też dubbingowała filmy. Od kilkunastu lat pracowała w Pracowni Dokumentacji Teatru Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie.   Zobacz:  Zespół paraneoplastyczny, czyli najpopularniejsze symptomy nowotworów   Agnieszka Paszkowska prawdopodobnie zmarła na raka

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner