Tatiana Okupnik

 

Tatiana Okupnik pokazała zdjęcie swojej córki! Piosenkarka i była wokalistka zespołu "Blue Cafe" należy do grona gwiazd, które bardzo chronią swoje życie prywatne. Artystka nie publikuje w sieci zdjęć ze swoimi bliskimi, a o ważnych wydarzeniach w jej życiu media dowiadują się dopiero po jakimś czasie. Tak też było ostatnio, kiedy to dowiedzieliśmy się, że piosenkarka była w drugiej ciąży! Okupnik dopiero po narodzinach syna pochwaliła się, że po raz drugi została mamą. Teraz jednak piosenkarka najwyraźniej postanowiła pochwalić się swoim szczęściem i po raz pierwszy pokazała zdjęcie swojej córeczki Matyldy, która urodziła się w 2016 roku. To już duża dziewczynka!

 

Tatiana Okupnik pokazała, jak bawi się w córką

 

Córeczka Tatiany Okupnik urodziła się w 2016 roku. Jakiś czas po narodzinach piosenkarka zamieściła w sieci zdjęcie małych stópek dziewczynki i od tamtej pory fani nie widzieli nowych fotek Matyldy. Aż do teraz! Gwiazda pokazała, jak wyrosła jej córeczka! 

 

U nas na hasło deszcz lub ulewa jest wymarsz z domu. Najfajniejsza zabawa! Błotko, kałuże, patyki, kalosze;)) No i oczywiście kask, bo przecież w kałuży sie przydaje... - Tatiana Okupnik napisała pod zdjęciem córki. 

 

Zobaczcie zdjęcie córeczki Tatiany Okupnik! 

 

Zobacz także: Złamana kariera czy przemyślane zniknięcie... Dlaczego Tatiana Okupnik odeszła z show-biznesu?

Tatiana Okupnik pokazała zdjęcie córki.

Tatiana Okupnik pokazała zdjęcie córki
Instagram

Piosenkarka po raz pierwszy pokazała zdjęcie dziewczynki.

Tatiana Okupnik została mamą
East News

Więcej na temat Tatiana Okupnik dzieci gwiazd