Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Wielki powrót do "Tańca z Gwiazdami"! Który tancerz znów pojawi się na parkiecie w show Polsatu?
ONS
Newsy

Wielki powrót do "Tańca z Gwiazdami"! Który tancerz znów pojawi się na parkiecie w show Polsatu?

Czekamy na jego powrót!

Kolejna edycja "Tańca z Gwiazdami" już we wrześniu. Treningi przed programem zaczynają się w sierpniu. Kto będzie w nich uczestniczył oprócz gwiazd? Oczywiście tancerze. Jak dowiedziała się Party.pl, do show wraca po kilku edycjach Żora Korolyov! Pamiętacie tego przystojniaka? Żora tańczył w "Tańcu z Gwiazdami" z Kasią Cerekwicką, Isis Gee oraz Agnieszką Cegielską.

 

Żora pochodzi z Ukrainy. Ale Żora to nie tylko tancerz! To także licencjonowany manager FIFA, businessman i dyplomowany choreograf! Do tej pory najwyższe czwarte miejsce, zdobył w parze z Kasią Cerekwicką. Żora ma też na swoim koncie drobne epizody aktorskie, zagrał m.in. w "Niani" z Agnieszką Dygant, w "Ojcu Mateusz" oraz w filmie "Kochaj i tańcz"!

 

Ciekawe, jak Żora poradzi sobie znów w programie?

 

Zobacz też: Jak nauczyć się tańczyć? Porady dla początkujących

 

My nie możemy doczekać się już kolejnej edycji!

Żora Korolyov
ONS

 

Żora to prawdziwy przystojniak!

Żora Korolyov
ONS

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Gwiazdy na prezentacji jesiennej ramówki Polsatu
ONS
Newsy
Sykut, Wachowicz, Krawczyk z Juszczak, Zając i inni na prezentacji jesiennej ramówki Polsatu ZDJĘCIA
Sykut, Wachowicz, Krawczyk z Juszczak, Zając i inni na prezentacji jesiennej ramówki Polsatu ZDJĘCIA

Kto wypadł najlepiej?

Żora Korolyov i Sandra Kubicka
EastNews
Newsy
Żora Korolyov ostro o Sandrze Kubickiej! Najpierw skrytykował jej taniec, teraz pokazał prywatną wiadomość
Żora Korolyov ostro o Sandrze Kubickiej! Najpierw skrytykował jej taniec, teraz pokazał prywatną wiadomość

Kilka dni temu były tancerz "Tańca z Gwiazdami", Żora Korolyov ostro ocenił jubileuszową edycję "Tańca z Gwiazdami". Skrytykował poziom uczestników i tancerzy , nie pozostawiając na nich suchej nitki! Pary i produkcja show nie zgadzają się ze słowami tancerza, w tym m.in. Sandra Kubicka, której to dotyczyła krytyka. Modelka wysłała do Korolyova prywatną wiadomość komentując jego zachowanie. Żora pokazał wszystko w sieci...  Żora pokazał prywatne wiadomości od Sandry Kubickiej  10. edycja "Tańca z Gwiazdami" budzi wielkie emocje. Sporo dzieje się na parkiecie, m.in. Reni Jusis odpadła w pierwszym odcinku programu czy  Magda Bereda popłakała się po występie w garderobie ! W internecie  za to trwa gorąca dyskusja na temat poziomu gwiazd i tancerzy w show. Gorzkie słowa w stronę "Tańca z Gwiazdami" skierował Żora Korolyov, który sam dawniej uczył tańca m.in. Dominikę Gwit w programie. Nie mogę uwierzyć że jurorzy chwalą dwóch amatorów w jednej parze, którzy udawali że tańczą Cha cha cha... Chyba się jednak nie znam na tańcu 🤣🤣🤣 "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" idzie na dno niestety... Niech wygra Krzysztof Ibisz 🏆🥇🎭 - napisał Żora w sieci komentując taniec Sandry Kubickiej i Adama Adamonisa. Modelka odniosła się do słów Żory, po tym jak dodał jeszcze, że wraz z Adamem zatańczyli jak "inwalidzi". Wysyłała mu prywatną wiadomość, która trafiła do sieci.  Człowieku, słuchać Ciebie już się nie da. Mówisz o szacunku do drugiej osoby. W sposób, jaki opisałeś wszystkich nas, nie ma za grosz szacunku, więc nie oczekuj tego wobec siebie, a teraz jedziesz na karcie, że jest jedna wielka dyskryminacja Ciebie. To tak samo możemy powiedzieć o Tobie...

Geje w "Tańcu z Gwiazdami"?! Komentarze tancerzy
TV-Show
Poważne zmiany w "Tańcu z Gwiazdami"?! Chodzi o pary męskie! Jeden z tancerzy: "Raczej bym nie zatańczył z chłopakiem"
Kontrowersyjne zmiany w show Polsatu?

Sensacyjne doniesienia "Faktu"! Dziennik spekuluje, że w nowej edycji "Tańca z Gwiazdami" zatańczy para męska! Jak na to zapatrują się znani tancerzy? Nie są do końca przekonani do tego pomysłu. Jak komentują ewentualne zmiany? Czy w "Tańcu z Gwiazdami" będą pary męskie? Jakiś czas temu w sieci krążyła plotka, że w show wystąpi Jacek Poniedziałek, zdeklarowany gej. Miałby on tańczyć z innym facetem. Aktor szybko zdementował te plotki, jednak według "Faktu" produkcja wciąż zastanawia się nad taką parą. Co na to znani tancerze? Są sceptycznie nastawieni do tego pomysłu: Mam znajomego w słoweńskiej edycji „Tańca z gwiazdami”, który tańczył z mężczyzną. Ale to był gej, więc myślę, że trzeba by było znaleźć tancerza, który też jest gejem. Nie wiem, czy Polska jest na to gotowa. Ja raczej bym nie zatańczył z chłopakiem! – mówi Faktowi Jan Kliment.  Żora Koroliow jest bardziej chętny, ale za większą stawkę niż dotychczas: Jestem tolerancyjny i dla mnie nie byłoby problemu, gdyby mężczyzna tańczył z mężczyzną. Ja sam nie mówię „nie”, choć byłoby to dla mnie duże wyzwanie. Pewnie chciałbym dostać w związku z tym więcej pieniędzy – mówi Żora Koroliow.  Co o tym sądzicie? Czy chcielibyście zobaczyć pary męskie w Tańcu z Gwiazdami? Zobacz:  Jak nauczyć się tańczyć? Porady dla początkujących Żora nie miałby problemu, aby zatańczyć z facetem.  Jan Kliment nie chce tańczyć z facetem. 

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner