Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Taniec z gwiazdami
East News
Newsy

"Taniec z gwiazdami" wrócił po półrocznej przerwie! Z programem pożegnała się pierwsza para

"Taniec z gwiazdami" wrócił po półrocznej przerwie! Z programem pożegnała się pierwsza para

"Taniec z gwiazdami", jeden z najbardziej lubianych przez widzów programów rozrywkowych, wrócił po półrocznej przerwie! Pandemia koronawirusa spowodowała, iż stacja Polsat podjęła decyzję o przeniesieniu show z wiosny na jesień. I ten moment właśnie nadszedł! Co wydarzyło się w pierwszym odcinku tanecznego programu? Niestety, pożegnaliśmy już pierwszą parę. Zobaczcie! 

Zobacz także: Stracił nogę, ale się nie poddaje! Sylwester Wilk nadal będzie walczył o zwycięstwo w "Tańcu z Gwiazdami"

Zapisałaś się na kurs tańca i szukasz odpowiednich butów? Do zakupów może przydać Ci się kod rabatowy Wojas!

"Taniec z Gwiazdami" zawieszony przez koronawirusa! Iwona Pavlović zabrała głos

"Taniec z gwiazdami" wrócił po półrocznej przerwie! Z programem pożegnała się pierwsza para

Na ten moment wszyscy fani tanecznej rywalizacji gwiazd czekali aż pół roku. Ale dzisiaj, 4 września, w końcu wrócił "Taniec z gwiazdami". Do programu powrócili prawie wszyscy - zabrakło jedynie Marcina Bosaka i tancerki Janji Lesar. W show znów możemy zobaczyć także publiczność. 

Gwiazdy w dzisiejszym odcinku opowiadały między innymi o tym, jak spędzały okres kwarantanny oraz czas bez treningów. A jak poradziły sobie na tanecznym parkiecie? Ogromne wrażenie na jurorach zrobiła dzisiaj Anna Karwan, która brawurowo zatańczyła sambę! Ku zaskoczeniu, dzisiaj trochę słów krytyki otrzymała Julia Wieniawa. Najwyraźniej jurorzy oczekują od uzdolnionej aktorki czegoś więcej!

Tak prezentowała się punktacja. 

Sylwia Lipka i Rafał Maserak - 20 punktów.

Bogdan Kalus i Lenka Klimentowa - 13 punktów. 

Anna Karwan i Jan Kliment - 27 punktów. 

Milena Rostkowska - Galant i Jacek Jeshke - 23 punkty.

Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska - 20 punktów.

Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko - 18 punktów.

Edyta Zając i Michał Bartkiewicz - 25 punktów.

Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino - 25 punktów.

Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz - 24 punkty.

Tomasz Oświeciński i Wiktoria Omyła - 13 punktów. 

Po zsumowaniu ocen jurorów z edycji wiosennej i dzisiejszego odcinka, na samym szczycie tabeli znaleźli się Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino z wynikiem 81 punktów. Na samym końcu uplasowali się natomiast Tomasz Oświeciński i Wiktoria Omyła. 

Po dodaniu głosów widzów okazało się, że program muszą opuścić Tomasz Oświeciński i Wiktoria Omyła. 

Taniec z gwiazdami
East News

"Taniec z gwiazdami" wrócił po półrocznej przerwie! 

Taniec z gwiazdami
East News

W dzisiejszym odcinku świetnie poradziła sobie Anna Karwan! 

Taniec z gwiazdami
East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel
Instagram
Newsy
Poznali się w "Tańcu z gwiazdami"! Czy Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel ciągle oglądają program?
Poznali się w "Tańcu z gwiazdami"! Czy Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel ciągle oglądają program?

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poznali się w programie " Taniec z gwiazdami ", gdzie początkowo tworzyli jedynie taneczną parę. Szybko się okazało, że między aktorką i tancerzem narodziło się prawdziwe uczucie, w które nie wszyscy wierzyli. Obecnie Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel są małżeństwem i mają dwójkę dzieci. A czy oglądają z sentymentu nowe edycje tanecznego show? Para zdradziła redaktorce Party.pl czy zdarza im się oglądać "Taniec z gwiazdami"! A co mówi Marcin na temat programu, w którym poznał swoją żonę? Zobacz także:  Kasia Cichopek i Marcin Hakiel coraz częściej pokazują swoje dzieci! Do kogo są podobni Adam i Helenka?    

East News
Newsy
"Taniec z gwiazdami" 2020: Kto pożegnał się z programem? Emocji nie brakowało!
To była zaskakująca decyzja!

"Taniec z gwiazdami"  to nadal jeden z najchętniej oglądanych programów rozrywkowych. W pierwszym odcinku, po przerwie związanej z kwarantanną, z programem musieli pożegnać się Tomasz Oświeciński i Wiktoria Omyła. W 4. odcinku "Tańca z gwiazdami" emocji nie brakowało! Tym razem gwiazdy odsłoniły swoje największe tajemnice! Anna Karwan opowiedziała o swojej dramatycznej przeszłości, Sylwia Lipka poruszyła temat lat szkolnych, których nie wspomina dobrze,  a Julia Wieniawa po raz pierwszy odsłoniła się tak bardzo!  Co jeszcze wydarzyło się w 4. odcinku "Dancing with the stars"? Kto zachwycił jurorów w 4. odcinku "Taniec z gwiazdami"? Gwiazdy w 4. odcinku "Taniec z gwiazdami" opowiadały o swoim domu rodzinnym. Nicole Bogdanowicz zabrała Kamila Kuroczko do swojego rodzinnego domu, gdzie jej mama opowiedziała o ogromnej determinacji, jaką miała jej córka, aby zostać aktorką. Julia Wieniawa wyznała, że wychowała się w dwóch domach. Aktorka zdradziła, że jej planem B, gdyby nie została aktorką, był zawód instruktorki jazdy konnej. Gwiazda serialu "Zawsze warto" dodała, że po raz pierwszy aż tak się otworzyła publicznie i powiedziała: Dzieci z rozbitych małżeństw nie mają lekko. Jak byłam mała nie  było łatwo jeździć od mamy do taty. Mimo dwóch domów, rozbitej rodziny jestem ogromną szczęściarą. Z kolei Mikołaj Jędruszczak zabrał Sylwię Madeńską do swojego rodzinnego domu, gdzie pokazał jej też korty tenisowe, na których stawiał swoje pierwsze kroki z rakietą. Mężczyzna przyznał też, że trzy lata temu odeszła jego mama, co początkowo było dla niego wyjątkowo trudne. Walca, którego zatańczył Mikołaj Jędruszczak zadedykował właśnie swojej mamie.  A jak jurorzy ocenili...

Nicole Bogdanowicz odpada z Tańca z Gwiazdami 2020
East News
Newsy
"Taniec z Gwiazdami" 2020. Zaskakujący finał odcinka! Odpadła ulubienica widzów!
"Taniec z Gwiazdami" 2020. Zaskakujący finał odcinka! Odpadła ulubienica widzów!

Za nami kolejne zmagania uczestników w " Tańcu z Gwiazdami ". W rytm przebojów z największych kasowych polskich filmów, swoje taneczne umiejętności zaprezentowali: Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko, Milena Rostkowska-Galant i Jacek Jeschke, Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino, Bogdan Kalus i Lenka Klimentowa, Sylwia Lipka i Rafał Maserak, Edyta Zając i Michał Bartkiewicz, Anna Karwan i Jan Kliment oraz Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska. Dla jednej z par niestety był to ostatni odcinek na żywo w zmaganiach o Kryształową Kulę. Z kim musieliśmy się pożegnać? Decyzja widzów zaskakuje...  Zobacz także:  Sylwester Wilk zatańczył w "Tańcu z gwiazdami" bez protezy. Iwona Pavlović: "Straciłeś nogę, dziś zyskałeś skrzydła". Taniec z Gwiazdami 2020: Kto opuścił program w 5. odcinku? Dzisiejszy odcinek "Tańca z Gwiazdami był bardzo emocjonujący. Niestety po raz ostatni na parkiecie "Tańca z Gwiazdami", w wyścigu umiejętności po Kryształową Kulę, zobaczyliśmy Nicole Bogdanowicz i Kamila Kuroczko.  Jak rozłożyły się ogólne noty jurorskie? Przygotowaliśmy dla Was małe zestawienie. Najwięcej punktów od jurorów w tym odcinku otrzymali Anna Karwan i Jan Kliment, otrzymując maksymalną ilość punków, a najniższe noty trafiły do Mikołaja Jędruszczaka i Sylwii Madeńskiej, którzy zdobyli jedynie 12 punków. Oto pełna punktacja: Bogdan Kalus i Lenka Klimentowa - 17 punktów.  Sylwia Lipka i Rafał Maserak -  22 punkty. Milena Rostkowska - Galant i Jacek Jeshke - 21 punktów. Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska - 12 punktów punktów. Edyta Zając i Michał Bartkiewicz - 27 punktów. Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino -  28 punktów. Nicole...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner