Party Stories
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino oraz Edyta Zając i Michał Bartkiewicz w Tańcu z Gwiazdami
East News
Newsy

Taniec z Gwiazdami: Wielki finał już za nami! Kto wygrał show Polsatu? 

Ostatni odcinek jedenastej edycji "Tańca z Gwiazdami" już za nami! W wielkim finale spotkały się dwie pary: Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino oraz Edyta Zając i Michał Bartkiewicz.

Ostatni odcinek jedenastej edycji "Tańca z Gwiazdami" już za nami! W wielkim finale spotkały się dwie pary: Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino oraz Edyta Zając i Michał Bartkiewicz. Kto zachwycił swoim tańcem,  wygrał najnowszą edycję "Tańca z Gwiazdami" i zdobył Kryształową Kulę? Wiemy! 

"Taniec z Gwiazdami": Oliwia Bieniuk weźmie udział w nowej edycji! Co na to jej tata, Jarosław?

Wielki finał "Tańca z Gwiazdami"

Jedenasta edycja "Tańca z Gwiazdami" przeszła już do historii. Ostatnia seria programu rozpoczęła się wiosną tego roku, jednak przez pandemię koronawirusa show zostało zawieszone już po kilku pierwszych odcinkach. "Taniec z Gwiazdami" wrócił w jesiennej ramówce Polsatu, ale przez coraz większą liczbę przypadków koronawirusa szybko zrezygnowano z udziału publiczności. W ostatnim czasie ze względu na kwarantannę czy pozytywny wynik na koronawirusa z programu zniknęli Bogdan Kalus i Lenka Kliment oraz Jan Klimenta, którzy trafili na kwarantannę. Tydzień później w programie zabrakło Sylwii Lipki i Rafała Maseraka u których wykryto koronawirusa. W związku pandemią koronawirusa producenci zdecydowali, że finał jedenastej edycji odbędzie się wcześniej niż planowano. Początkowo ostatni odcinek mieliśmy zobaczyć 30 października, jednak finał został przyspieszony i już dziś poznaliśmy zwycięzców "Tańca z Gwiazdami". Kto wygrał taneczne show?

Zobaczcie naszą relację z ostatniego odcinka "Tańca z Gwiazdami"!

Wielki finał programu rozpoczął się od występu Kayah i Wiki Gabor, które zaśpiewały wielki hit "Ramię w ramię". Kayah wystąpiła w kreacji, na której pojawił się symbol Strajku Kobiet. 

Jako pierwsi zatańczyli Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino- para zatańczyła do choreografii, którą przygotowali razem z Michałem Malitowskim. Jak ich jive'a ocenili jurorzy?

Jakie to genialne rozpoczęcie finałowej rundy. Pomysł, wykonanie jest absolutnie genialne- mówiła Iwona Pavlović.

To co się wczoraj stało, bardzo mnie poruszyło. Bądźmy razem w imię wolności i godności- apelował Michał Malitowski nawiązując do orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego.

Andrzej Grabowski-  10 pkt.
Iwona Pavlović- 10 pkt.
Michał Malitowski- 10 pkt. 

Druga para finalistów czyli Edyta Zając i Michał Bartkiewicz zatańczyli ogniste tango, a podczas treningów pomagała im Iwona Pavlović. Jak zdaniem jurorów para poradziła sobie na parkiecie?

Muszę przyznać, że świetna choreografia, bardzo trudna- mówił Michał Malitowski. 

Fantastycznie, wykonywaliście to z taką łatwością, z taką lekkością- ocenił Andrzej Grabowski.

Andrzej Grabowski- 10 pkt.
Iwona Pavlović- 10 pkt.
Michał Malitowski- 10 pkt.

Producenci poinformowali, że po pierwszej rundzie, więcej głosów od widzów mieli Julia Wieniawa i Stefano Terrazino. 

W rundzie drugiej pary zatańczyły freestyle. Przed tańcem Julii Wieniawy został wyemitowany krótki filmik w którym Nikodem Rozbicki  życzył jej powodzenia. Aktorka była wyraźnie zaskoczona niespodzianką od producentów. A jak poradziła sobie z kolejnym tańcem?

Było po prostu wspaniale- ocenił Andrzej Grabowski.

Kiedy widzę taki taniec to cieszę się, że jestem częścią tego programu- mówił Michał Malitowski. Jestem pod wielkim wrażeniem.

Absolutnie wyjątkowy, fantastyczny taniec. Brak słów- skomentowała Iwona Pavlović.

Andrzej Grabowski-  10 pkt.
Iwona Pavlović-  10 pkt.
Michał Malitowski-  10 pkt. 

Freestyle zatańczyli również Edyta Zając i Michał Bartkiewicz. Jak ich taniec ocenili jurorzy?

Podoba mi się, jak ładnie reagujesz na muzykę- mówił Michał Malitowski. Bardzo mi się podobało.

Piękny freestyle, piękne wykonanie- oceniła Iwona Pavlović. 

Obojętnie jakim wynikiem zakończy się finał, to Ty tańcz, ponieważ swoim tańcem sprawiasz radość- skomentował Andrzej Grabowski.

Andrzej Grabowski- 10 pkt.
Iwona Pavlović- 10 pkt.
Michał Malitowski-  9 pkt.

W rundzie trzeciej Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino zatańczyli cha-chę. 

Julia widziamy cię w twojej najlepszej odsłonie- mówił Michał Malitowski. Odpięłaś wrotki

Słuchaj Julia, to było fantastyczne- ocenił Andrzej Grabowski.

Jesteś gotowa, żeby wygrać ten program- skomentowała Iwona Pavlović.

Andrzej Grabowski- 10 pkt.
Iwona Pavlović- 10 pkt.
Michał Malitowski- 10 pkt.

Ostatni taniec Edyty Zając i Michała Bartkiewicza to walc wiedeński. 

Dajecie tyle radości, kiedy się was ogląda- mówił Andrzej Grabowski.

Chciałem wam pogratulować, że udało wam się stworzyć parę- ocenił Michał Malitowski. Edytko byłaś naszym kameleonem, bardzo gratuluję. 
 

Andrzej Grabowski-  10 pkt.
Iwona Pavlović- 10 pkt.
Michał Malitowski-  10 pkt.

Po trzeciej rundzie nastąpiło ogłoszenie wyników. Kto wygrał jedenastą edycję "Tańca z Gwiazdami"? Najwięcej głosów od widzów zdobyli   EDYTA ZAJĄC i MICHAŁ BARTKIEWICZ   i to właśnie oni zdobyli Kryształową Kulę! 

Gratulujemy!!!

Zobacz także: Julia Wieniawa tuż przed finałem "Tańca z Gwiazdami" odniosła się do decyzji Trybunału Konstytucyjnego "Program przestaje mieć dla mnie znaczenie"

Wielki finał 11. edycji "Tańca z Gwiazdami" już za nami.

Finaliści 11. edycji Tańca z Gwiazdami
East News

Oni wygrali taneczne show Polsatu! 

Edyta Zając w finale Tańca z Gwiazdami
East News

 

Julia i Dominik z "Love Island" - fani mają wątpliwości
Mat.pras.
Newsy
Julia i Dominik z "Love Island 2" wystąpią w "Tańcu z gwiazdami"?! "My jesteśmy parą, która lubi wyzwania"
Julia i Dominik z "Love Island 2" wystąpią w "Tańcu z gwiazdami"?! "My jesteśmy parą, która lubi wyzwania"

Julia Nowakowska i Dominik Grot to zwycięzcy drugiej edycji programu "Love Island" . Para zdobyła ogromną sympatię widzów, którzy teraz bacznie obserwują ich życie za pośrednictwem Instagrama. Julia i Dominik stają się coraz bardziej popularni i z pewnością jeszcze nie raz o nich usłyszymy.  Zobacz także:   Ada z "Love Island" już znalazła miłość?! To uczestnik pierwszej edycji show!  O tym, jak dużą popularność może przynieść program "Love Island" przekonali się już Sylwia i Mikołaj - zwycięzcy pierwszej edycji show, którzy niedawno występowali w programie "Taniec z gwiazdami" . Czy Julia i Dominik również chcieliby wykorzystać swoje pięć minut i zgodziliby się na występ w najpopularniejszym tanecznym show w Polsce?  My jesteśmy parą, która lubi wyzwania - powiedział w rozmowie z reporterką Party.pl, Dominik.  A co na to Julia? Tego wszystkiego dowiecie się z naszego wideo, które możecie zobaczyć powyżej! 

Półfinaliści 10. edycji "Tańca z Gwiazdami"
East News
Newsy
Półfinał "Tańca z Gwiazdami" już za nami! Kto musiał pożegnać się z programem?
Ogromne emocje w półfinale Tańca z Gwiazdami! Kto pożegnał się z programem?

Półfinał dziesiątej edycji "Tańca z Gwiazdami"  już za nami! W dzisiejszym odcinku tanecznego show Polsatu wystąpiły już tylko trzy pary. O wejście do finału walczyli Damian Kordas i Janja Lesar, Sandra Kubicka i Wojtek Jeschke oraz Basia Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke. Przypominamy, że tydzień temu z "Tańca z Gwiazdami" odpadły aż dwie pary: Monika Miller i Jan Kliment oraz Magda Bereda i Kamil Kuroczko. A kto dziś pożegnał się z show?  Zobaczcie naszą relację z półfinału programu! Kto pożegna się z "Tańcem z Gwiazdami"? Tuż przed półfinałem Basia Kurdej-Szatan opublikowała w sieci zdjęcie z Sandrą Kubicką i Damianem Kordasem. Jak widać, uczestnicy "Tańca z Gwiazdami" cały czas mocno się wspierają!  W takim fajowym gronie być w półfinale @tanieczgwiazdami to czysta przyjemność :)))))))) @sandrakubicka @damiankordas - trzymam za nas wszystkich dziś !!!! Rozwalimy tę scenę !!! 💪💪💪- napisała aktorka.  Niestety, dziś jedna z gwiazd pożegnała się z programem. Kto zajął 3. miejsce w 10. edycji "Tańca z Gwiazdami", a kto będzie walczył w wielkim finale? Zobaczcie naszą relację!  Dzisiejszy odciek został podzielony na trzy rundy. W pierwszej pary wykonają taniec, za który we wcześniejszych odcinkach otrzymali najmniej punktów. W drugiej rundzie uczestnicy zatańczyli z gwiazdami z poprzednich edycji. Po dwóch tańcach dowiedzieliśmy się, która para przeszła do finału! W trzeciej rundzie dwie pary walczyły o przejście do kolejnego odcinka.  Jako pierwsi zatańczyli Sandra Kubicka i Wojciech Jeschke. Para zatańczyła pasodoble! Jak sobie poradzili? Było dobrze, było o wiele lepiej niż poprzednio. Dużo błędów dzisiaj było, ale kształty były o wiele lepsze-...

Taniec z Gwiazdami- finał 8.edycji programu
ONS
Newsy
Za nami finał "Tańca z Gwiazdami"! Która para wygrała Kryształową Kulę?
Ogromne emocje w ostatnim odcinku!

Beata Tadla i Jan Kliment czy Katarzyna Dziurska i Tomasz Barański? Która para wygrała 8. edycję "Tańca z Gwiazdami" ? Za nami ostatni odcinek tanecznego show Polsatu, w którym o Kryształową Kulę  walczyły dwie najlepsze pary. W wielkim finale rywalizowali ze sobą właśnie Katarzyna Dziurska i Beata Tadla. Przypominamy, że tuż przed finałem z programem pożegnał się jeden z najpopularniejszych uczestników- Popek.  Która para zachwyciła i wygrała 8. edycję "Tańca z Gwiazdami"?   Zapraszamy na naszą relację!    Czas na ostateczne wyniki głosowania widzów! Kto wygrał 8. edycję "Tańca z Gwiazdami" i wróci do domu z Kryształową Kulą?  Beata Tadla i Jan Kliment!!!   Gratulujemy!!! Beata Tadla wygrała 8. edycję "Tańca z Gwiazdami" Jak po trzech finałowych tańcach wyglądają wyniki głosowania widzów? Na Kasię Dziurską głosuje 53% osób, a na Beatę Tadlę 47 %.  Głosowanie wciąż trwa!    Czas na ostatni taniec Beaty Tadli i Jana Klimenta.  Program zaczął się dla mnie od wielkiego uderzenia w życiu prywatnym. Chciałam zrezygnować...- przyznała wzruszona Beata Tadla przed swoim występem.  A  freestyle w ich wykonaniu oceni jury?   Znowu piękne, proste opowiadanie. Kiedy w Tańcu z Gwiazdami pojawiła się kobieta która ma wielkie serce, a do tego pomaga jej Janek Kliment to powstaje coś pięknego -ocenił Andrzej Grabowski. Ja będę tęsknić za twoimi występami po tej edycji - dodała Iwona Pavlović. Iwona Pavlović: 10 Andrzej Grabowski: 10 Ola Jordan: 10 Michał Malitowski: 10 Razem: 40 pkt.   Przed nami ostatni taniec finalistów. Katarzyna Dziurska i Tomasz Barański zaprezentują freestyle. Jak ich występ oceni jury?   To było tak ładne, spojrzałam na was i chce mi się płakać. Było super, gratuluję... - mówiła...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner