Gwiazdy ślub 2019. Która tancerka? Magdalena Soszyńska Magdalena Soszyńska Magdalena Soszyńska
Gwiazdy ślub 2019. Która tancerka?
eastnews/instagram
1/4
Gwiazdy ślub 2019. Która tancerka?
eastnews/instagram

 

Czy szykuje nam się kolejny rok pełen ślubów? Wszystko na to wskazuje! W 2018 roku wiele polskich i zagranicznych gwiazd stanęło na ślubnym kobiercu. Najgłośniej było oczywiście o ślubie Meghan Markle z księciem Harry'm. Ale polskie ceremonie wcale nie odstawały od tych królewskich! I do ołtarza poszły m.in. Dominika Gwit, Agnieszka Kaczorowska czy Joanna Krupa! 

 

Choć mamy dopiero styczeń i w zimowym sezonie mało kto decyzuje się na ślub, to już za kilka miesięcy z pewnością wiele gwiazd ubierze białe suknie i wyjściowe garnitury. Jedną z nich będzie znana tancerka z "Tańca z Gwiazdami". Czy w 2019 roku nazwisko zmieni Magdalena Soszyńska, Anna Głogowska, a może Edyta Herbuś? Odpowiedź na kolejnej stronie! 

 

Zobacz też: W mediach pojawiło się nazwisko kolejnego uczestnika"Tańca z Gwiazdami 9"! Zobaczcie, kto zatańczy w show Polsatu!

2/4
Magdalena Soszyńska
instagram

 

Swoimi planami na Instagramie pochwaliła się... Magdalena Soszyńska. Tancerka, którą poznaliśmy w programie "Taniec z Gwiazdami" w 2019 roku planuje drugi raz stanąć na ślubnym kobiercu. Gwiazda w 2007 roku wyszła za mąż za Pawła Michno, jednego z najlepszych polskich tancerzy jazzowych. Niestety związek pary rozpadł się po 9 latach małżeństwa. Para ma syna Juliana.

 

Za kogo planuje wyjść za mąż Magda?

3/4
Magdalena Soszyńska
instagram

 

Zarówno Magda, jak i Paweł postanowili ułożyć sobie życie u boku innych partnerów. Tancerka związała się z Krzysztofem Hillarem. Para w 2017 roku doczekała się córeczki Amelki. Magda i Krzysiek prowadzą wspólnie bloga "Rodzina z odzysku". To właśnie tam na fanpage'u zdradzili fanom, że planują ślub. 

Mamy plan na ślub! Chcemy wziąć go w tym roku - powiedziała Magdalena Soszyńska.

Będziemy małżeństwem! Byłoby fajnie, gdybyśmy sobie to sformalizowali, bo ja chciałbym się z tobą zezmarszczyć - dodał Krzysztof Hillar.

4/4
Magdalena Soszyńska
instagram

 

Magda zdradziła, że nie planuje wielkiego i hucznego wesela z setką gości. Para nie ma jeszcze wyznaczonej daty, jednak marzy już o podróży poślubnej do... Lizbony! 

 

To będzie mały ślubik, zrobimy na jakimś ogródku - zakończyła Magda. 

 

Magdzie i Krzyśkowi życzymy wszystkiego najlepszego!

Więcej na temat Taniec z Gwiazdami