Rafał Szatan Taniec z Gwiazdami odcinek 2
EastNews

Lenka Kliment o odpadnięciu z "Tańca z Gwiazdami". "To boli, bo za szybko skończyła się nasza przygoda"

Rafał Szatan Taniec z Gwiazdami odcinek 2
EastNews

Drugi odcinek "Tańca z Gwiazdami" już za nami. Z programem niespodziewanie pożegnali się Rafał Szatan i Lenka Kliemntova. Para nie zatańczyła najgorzej, jednak otrzymała najmniejszą ilość głosów i musiała opuścić taneczne show. Lenka Klimentova skomentowała odpadnięcie z programu we wpisanie na Instagramie. Czy chciałaby zatańczyć z innym partnerem? Zobaczcie, co napisała. 

Lenka Kliment o "Tańcu z Gwiazdami"

Lenka Kliment i Rafał Szatan zajęli przedostatnie miejsce w "Tańcu z Gwiazdami". Jako pierwsza program opuściła Reni Jusis, która również była zaskoczona decyzją. O kryształową kulę wciąż walczą m.in. Basia Kurdej-Szatan, Magda Bereda, Akop Szostak czy Monika Miller. Gwiazdy muszą teraz ostro trenować, aby i oni za tydzień nie usłyszeli przykrego werdyktu. 

Dwa dni po emisji programu Lenka Kliement napisała w sieci, co myśli o odpadnięciu z show. 

Jest nam bardzo przykro ale na początek powiem żeby was wyprzedzić, że wiem, że są dużo gorsze rzeczy niż odpadnięcie z programu telewizyjnego ale jeżeli jest się człowiekiem emocjonalnym i otwartym to po prostu bardzo się to przeżywa, I tacy właśnie my jesteśmy... bardzo to boli bo wiem że zdecydowanie za szybko skończyła się nasza przygoda z "Tańcem z Gwiazdami" - napisała Lenka. 

Zobacz także: W 1. odcinku Iwona Pavlović doprowadziła Magdę Beredę do płaczu. Teraz komentuje, czy ma szansę wygrać!

I dodała, że cieszy się, że miała możliwość zatańczyć z Rafałem i chciała z nim pokazać wiele ciekawych choreografii. Jednocześnie wyznała, że tancerze nie mają wpływu na to, z kim będzie dane im tańczyć. 

Rafałku, bardzo ci dziękuję za tą piękną przygodę, za każdy dzień spędzony na sali, bo miałeś bardzo trudny okres przygotowując się jednocześnie do "Tańca z gwiazdami" ale też do premiery nowego musicalu ROCK OF AGES, dawałeś świetnie sobie radę i przez ogromny ból kolana i naderwanego mięśnie, dawałeś mi różne pomysły i czułam w tobie wsparcie tak jak partnerka powinna czuć u swojego partnera - czytamy. 

Czy Lenka i Rafał powinni odpaść z programu? Przypominamy, że z werdyktem nie zgodziła się także Basia Kurdej-Szatan.

Rafał i Lenka zajęli przedostatnie miejsce w 10. edycji programu 

Rafał Szatan Taniec z Gwiazdami odcinek 2
EastNews

Cały wpis Lenki:

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zbieram się i zbieram... Wybrałam to zdjęcie do opisu który zaraz napiszę, bo jest najlepszym przykładem tego jak bardzo cieszyliśmy się tym tańcem, jaką oboje mamy energię i jak bardzo się polubiliśmy! ♥️🔥🔥🔥 Jest nam bardzo przykro ale na początek powiem żeby was wyprzedzić że wiem że są dużo gorsze rzeczy niż odpadnięcie z programu telewizyjnego ale jeżeli jest się człowiekiem emocjonalnym i otwartym to po prostu bardzo się to przeżywa, I tacy właśnie my jesteśmy... bardzo to boli bo wiem że zdecydowanie za szybko skończyła się nasza przygoda z @tanieczgwiazdami 😢 Wiecie jak ja się cieszyłam że tańczę z chłopakiem z którym będę mogła pokazać ciekawe choreografie, przede wszystkim taneczne, wykorzystać jego Talent w śpiewaniu graniu na instrumenty, aktorstwo i do tego wszystkiego się bawić. Tancerze w tym programie nie mają wpływu na to z kim tańczą, jaka gwiazda będzie im przydzielona a ja w tej edycji bardzo dziękuję za to że mogłam być twoją partnerką ja i nie zmieniam zdania dlatego że odpadliśmy bo ten program daje nam to co najważniejsze- przyjaźń! ♥️ tego najbardziej cenię I wiem że tak jak obiecywalismy ludziom i sobie nagramy i zatańczymy tango a może nie tylko.. 😉🤷🏽‍♀️ @rafal.szatan_this_is_me Rafałku, bardzo ci dziękuję za tą piękną przygodę za każdy dzień spędzony na sali bo miałeś bardzo trudny okres przygotowując się jednocześnie do tańca z gwiazdami ale też do premiery nowego musicalu ROCK OF AGES, dawałeś świetnie sobie radę i przez ogromny ból kolana i naderwanego mięśnie, dawałeś mi różne pomysły i czułam w tobie wsparcie tak jak partnerka powinna czuć u swojego partnera🙏🏼 Nie ukrywam że czytam niektóre wasze komentarze i wpisy w Internecie(tak naprawdę tak jak prawie każdy w tym programie a nie tylko) I one są niektóre bardzo przykre ale większość daje mi wielką sile i docenienie. Za to wam bardzo wszystkim dziękuję bo w takich momentach to jest potrzebne i bardzo miłe♥️🙏🏼 I tak Podsumowując sobie myślę Rafałku że po prostu dla mnie i dla ludzi wyszedłeś z tego programu jako HERO ♥️ będę za ciebie wszendzie i zawsze trzymać kciuki wspierać cię i bronić... Ty wiesz. 😉😘♥️🔥💪🏼 #czeskiediabelki #friends #paranumer3 #tanieczgwiazdami

Post udostępniony przez Lenka Klimentová (@lenkakliment)

 

Przeładuj

Mikołaj i Sylwia wystąpią w "Tańcu z Gwiazdami"? Mają jeden warunek!

zobacz 01:36