Michał Malitowski nie wróci do "Tańca z Gwiazdami"?
East News
TV-Show

Kto zastąpił Michała Malitowskiego w "Tańcu z gwiazdami"?

Kto zastąpił Michała Malitowskiego w "Tańcu z gwiazdami"?

Tego się nie spodziewaliśmy! Tuż po tym, jak Michał Malitowski ogłosił, że rezygnuje z dalszego udziału w programie "Taniec z gwiazdami" z powodu kontuzji, wszyscy zastanawiali się, kto zastąpi go w fotelu jurora. Sporo osób chciałoby w nim ponownie zobaczyć Beatę Tyszkiewicz. Jednak aktorka w rozmowie z plejadą.pl stanowczo zaprzeczyła, jakoby miała wrócić do show Polsatu. 

Wiem, że Michał ma kontuzję i nie ma go w jury programu, ale ja nie zastąpiłabym go. Nie widzę powrotu do "Tańca z gwiazdami". Przynajmniej na razie - przyznała w rozmowie ze wspomnianym serwisem. 

Kto więc zastąpił Michała Malitowskiego? W piątkowy wieczór wszystko stało się jasne!

"Taniec z gwiazdami" zniknie z anteny?! Michał Malitowski komentuje

"Taniec z gwiazdami": kto zastąpił Michała Malitowskiego?

Okazuje się, że w drugim odcinku programu "Taniec z gwiazdami" w fotelach jurorów zasiadło tylko trzech sędziów: Andrzej Grabowski, Ola Jordan oraz Iwona Pavlović. Miejsce Michała Malitowskiego wciąż jest puste. Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut ogłosili, że jurora na razie nie zobaczymy w tej edycji. 

Zobacz także
Michał Malitowski

Michał Malitowski wróci do "Tańca z Gwiazdami"? Jest oświadczenie jurora!

Michał Malitowski nie wróci do "Tańca z Gwiazdami"?

Michał Malitowski nie wróci już do "Tańca z gwiazdami"? Jest komentarz Polsatu!

Dlaczego Michał Malitowski musiał zrezygnować z programu "Taniec z gwiazdami"? Okazuje się, że ten ceniony na całym świecie tancerz zmaga się z poważną kontuzją. Choć początkowo wydawało mu się, że zdoła nad nią zapanować, rzeczywistość okazała się być inna.

Doświadczam pierwszej w swoim życiu poważnej kontuzji, okazało się też, że moja rekonwalescencja będzie wymagała dłuższego czasu niż zakładałem - czytamy w oświadczeniu Michała Malitowskiego.

Będziecie za nim tęsknić?

Michał Malitowski pożegnał się z "Tańcem z gwiazdami"

Michał Malitowski
East News

Zobacz także: Szydzili z niej w szkole, długo wstydziła się, że nie widzi… Teraz Joanna Mazur może wygrać „Kryształową Kulę”!

You Can Dance, Rafał „Roofi” Kamiński, Michał Malitowski, Edyta Herbuś
Mat. prasowe
TV-Show
Edyta Herbuś zdradza kulisy show, które zastąpi "Taniec z gwiazdami"!
Edyta Herbuś zdradza kulisy show, które zastąpi "Taniec z gwiazdami"!

  Już jesienią, na antenie Polsatu będziemy mogli zobaczyć nowy program "World of Dance", który zastąpi uwielbiany przez widzów "Taniec z Gwiazdami". W tanecznym show uczestnicy będą rywalizować ze sobą w różnych stylach tanecznych, a ich umiejętności będzie oceniać jury w składzie: Edyta Herbuś, Michał Malitowski i Rafał „Roofi” Kamiński. Zapytaliśmy więc jedyną kobietę w jury, czy to właśnie ona będzie najostrzej oceniała występujących w programie tancerzy. Jaką jurorką będzie Edyta Herbuś? Posłuchajcie, co powiedziała przed naszą kamerą!   Zobacz także:  ZATAŃCZYLI NA WŁASNYM ŚLUBIE UKŁAD Z 'DIRTY DANCING'! CO ZA WIDOWISKO!   Edyta Herbuś będzie oceniać tancerzy w programie "World of Dance".

Michał Malitowski nie wróci do "Tańca z Gwiazdami"?
East News
Newsy
Michał Malitowski znika z "Tańca z Gwiazdami"?! Niepokojący komentarz menadżerki jurora!
Michał Malitowski znika z "Tańca z Gwiazdami"?! Niepokojący komentarz menadżerki jurora!

Pierwszy odcinek dziewiątej edycji "Tańca z Gwiazdami" już za nami. Niestety, w premierowym odcinku show Polsatu zabrakło Michała Malitowskiego. Paulina Sykut już na początku programu przyznała, że juror doznał kontuzji. Wtedy wydawało się jednak, że jest to jednorazowa nieobecność Michała Malitowskiego w "Tańcu z Gwiazdami". Niestety, teraz okazuje się, że kontuzja tancerza jest na tyle poważna, że nie wiadomo, czy w ogóle pojawi się w dziewiątej edycji tanecznego show!  Kto zastąpi Michała Malitowskiego? Michał Malitowski do tej pory nie skomentował swojej nieobecności w pierwszym odcinku "Tańca z Gwiazdami", ale teraz zrobiła to jego menadżerka. Agata Laskowska w rozmowie z "Faktem" przyznała, że wciąż nie wiadomo kiedy i czy w ogóle zobaczymy go w dziewiątej edycji show Polsatu! Michał jest kontuzjowany. Mamy nadzieję, że pojawi się jeszcze w roli jurora w tej edycji jednak niczego nie możemy obiecać. Zdrowie jest najważniejsze- w rozmowie z dziennikiem zdradziła Agata Laskowska.  Według nieoficjalnych doniesień "Faktu" stacja Polsat rozpoczęła już poszukiwania nowego jurora, który zastąpi kontuzjowanego Michała. Kto zasiądzie w jury podczas nieobecności Malitowskiego? Niestety, wciąż nie wiadomo, kto będzie teraz oceniał uczestników dziewiątej edycji "Tańca z Gwiazdami". Miejmy jednak nadzieję, że Michał Malitowski szybko wróci do show Polsatu! Życzymy dużo zdrowia! Wciąż nie wiadomo, kiedy Michała Malitowski wróci do "Tańca z Gwiazdami". Juror doznał kontuzji i nie pojawił się w pierwszym odcinku 9. edycji show. Zobacz także:   To wyglądało naprawdę groźnie! Juror Tańca z gwiazdami miał wypadek na tanecznym parkiecie! Mamy WIDEO

Michał Malitowski
East News
Newsy
Michał Malitowski wróci do "Tańca z Gwiazdami"? Jest oświadczenie jurora!
Michał Malitowski wróci do "Tańca z Gwiazdami"? Jest oświadczenie jurora!

Michał Malitowski po raz pierwszy skomentował swoją nieobecność w pierwszym odcinku "Tańca z Gwiazdami" i zdradził, czy zobaczymy go w kolejnych odsłonach show Polsatu. Niestety, w premierowym odcinku "TzG" okazało się, że Michał Malitowski doznał kontuzji, przez którą nie mógł pojawić się w programie. Później menadżerka jurora zdradziła, że nie wiadomo, czy w ogóle pojawi się w 9. edycji show. Teraz sam tancerz wydał oświadczenie, w którym dziękuje fanom za wsparcie i przyznaje, że nie zobaczymy go w kolejnych odcinkach "Tańca z Gwiazdami"! Michał Malitowski nie będzie jurorem w 9. edycji "Tańca z Gwiazdami" Na  fanpage'u "Tańca z Gwiazdami" na Instagramie pojawiło się oświadczenie Michała Malitowskiego. Juror zdradza w nim, że w najbliższym czasie musi skupić się na swoim zdrowiu. Niestety, Michał Malitowski nie będzie oceniał uczestników 9. edycji "TzG". Doświadczam pierwszej w swoim życiu poważnej kontuzji, okazało się też, że moja rekonwalescencja będzie wymagała dłuższego czasu niż zakładałem. Dlatego proszę przyjąć moje przeprosiny w związku z rezygnacją z zawodowych zobowiązań. Aktualnie muszę skupić się na moim zdrowiu i fizjoterapii- czytamy w oświadczenie jurora.  Michał Malitowski podziękował swoim bliskim i fanom za wsparcie.  Jestem wdzięczny za wszystkie dobre myśli i wsparcie.  Rodzinie, szczególnie Joannie dziękuję za codzienną motywację. Kto zastąpi Michała Malitowskiego w "Tańcu w Gwiazdami"? Przypominamy, że drugi odcinek show Polsatu już jutro, w piątek o godzinie 20:05. Czy zobaczymy w nim nowego jurora? Zobaczcie całe oświadczenie Michała Malitowskiego, a my trzymamy kciuki za jurora "TzG" i życzymy mu dużo zdrowia! Zobacz także:  Beata Tyszkiewicz krytykuje Iwonę Pavlović i staje w obronie Justyny Żyły! Mocne słowa Oświadczenie Michała Malitowskiego.  ...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner