Party Stories
Prowadzący i uczestnicy Tańca z Gwiazdami
East News
Newsy

Taniec z Gwiazdami 2020: Kolejny odcinek już za nami! Kto odpadł z programu? 

Kolejny odcinek "Tańca z Gwiazdami" już za nami! W najnowszej odsłonie hitu Polsatu jak zwykle nie zabrakło wielkich emocji.

Kolejny odcinek "Tańca z Gwiazdami" już za nami! W najnowszej odsłonie hitu Polsatu jak zwykle nie zabrakło wielkich emocji. Dziś swoje umiejętności taneczne zaprezentowali: Milena Rostkowska-Galant i Jacek Jeschke, Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino, Bogdan Kalus i Lenka Klimentowa, Sylwia Lipka i Rafał Maserak, Edyta Zając i Michał Bartkiewicz, Anna Karwan i Jan Kliment oraz Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska. Niestety, jedna z par musiała pożegnać się z programem. Kto nie będzie już walczył o Kryształową Kulę?

Pamiętacie Anetę Piotrowską z "Tańca z gwiazdami"? Dziś to seksowna brunetka! A jak wyglądają pozostali tancerze?

Która para pożegnała się z programem?

Dziś w "Tańcu z Gwiazdami" motywem przewodnim było wesele. A jak pary poradziły sobie na parkiecie? Kogo najwyżej oceniło jury, a kto dostał najmniej punktów? Najlepsi- według jurorów- byli Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino, którzy zdobyli aż 30 punktów, a najgorzej- według jury- poradzili sobie Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska, którzy otrzymali 19 punktów. 

Tak wyglądała pełna punktacja wszystkich par:

Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska- 19 pkt. 
Edyta Zając i Michał Bartkiewicz- 26 pkt. 
Anna Karwan i Jan Kliment- 28 pkt. 
Sylwia Lipka i Rafał Maserak- 24  pkt. + 2 pkt. 
Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino- 30 pkt. 
Bogdan Kalus i Lenka Klimentowa- 20 pkt. +1 pkt. 
Milena Rostkowska-Galant i Jacek Jeschke- 22 pkt. 

Z kolei za zabawę na najgorszy weselny taniec dodatkowe punkty otrzymali: 1 punkt Bogdan Kalus i 2 punkty Sylwia Lipka. 

Niestety, w kolejnym odcinku "Tańca z Gwiazdami" zabraknie jednej z par. Po podsumowaniu głosów jurorów i widzów okazało się, że z programem musieli pożegnać się Milena Rostkowska-Galant i Jacek Jeschke. 

Zobaczcie ich taniec w dzisiejszym odcinku!

Zobacz także: Julia Wieniawa o ostatnim tańcu: "Im bardziej jesteś koślawa, tym lepiej!"

Kolejny odcinek "Tańca z Gwiazdami" już za nami. Z show odpadli Milena  Rostkowska-Galant i Jacek Jeschke.

Para nie będzie już walczyć o Kryształową Kulę. 

Milena Rostkowska-Galant i Jacek Jeschke
East News

Najwięcej punktów od jury otrzymali Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino.

Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino
East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawie udział w Tańcu z Gwiazdami
EastNews
TV-Show
Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

Julia Wieniawa jest jedną z największych faworytek w najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami"! Gdyby jednak posłuchała rady Weroniki Rosati, przyjaciółki z serialu "Zawsze warto", w ogóle nie wzięłaby udziału w show! Dlaczego? Weronika odradzała udział Julii, ta jednak nie posłuchała, i jak sama zapewnia, w ogóle nie żałuje swojej decyzji! Jak jednak godzinne treningi godzi z innymi swoimi obowiązkami? Zobaczcie! Zobacz także:  Julia Wieniawa szczerze o Nikodemie Rozbickim! "Nie wierzę... jak on to zobaczy!" Weronika Rosati brała udział w dziesiątej edycji show, nadawanej w TVN. Zajęła odległe, 10. miejsce.  Aktorki zaprzyjaźniły się na planie "Zawsze warto".  

Taniec z gwiazdami
East News
Newsy
"Taniec z gwiazdami" 2020: Kto odpadł z programu? Emocjonalny występ Sylwii Madeńskiej i Mikołaja Jędruszczaka!

W ostatnim odcinku " Tańca z gwiazdami " emocji nie brakowało! Tydzień temu z programem musieli pożegnać się  Milena Rostkowska-Galant i Jacek Jeschke , a to oznacza, że zostało już tylko sześć   par, które walczyły o zwycięstwo. Wśród nich Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak, niedawno zakończyli swój związek. Jak poradzili sobie z występem, który tak wiele ich kosztował? Zobaczcie, kto odpadł z programu i stracił szansę na Kryształową Kulę!  Co jeszcze wydarzyło się w "Dancing with the stars"? Tak prezentowała się punktacja w 4. odcinku "Taniec z gwiazdami"! W ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" pojawili się wyjątkowi goście. W pierwszej rundzie uczestnicy zatańczyli bez profesjonalnego tancerza, ale z zaproszoną przez siebie bliską osobą. Sylwia Lipka zachwyciła na parkiecie ze starszym o 6 lat bratem Danielem, ze swoim bratem Marcelem zatańczył też Mikołaj Jędruszczak, a Anna Karwan zdecydowała się na występ z córką Oliwką. Z kolei Julia Wieniawa zaprosiła do duetu swoją mentorkę z dzieciństwa, 75 -letnią p. Teresę.  Parą, która wzbudziła w ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" największe emocje byli Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak. Przed występem poruszyli temat swojego rozstania, które jest dla nich obojga wyjątkowo trudne: Podjęliśmy wspólną decyzję o rozstaniu. Ja nie ukrywam, że ją kocham. Z jednej strony jestem smutny, a z drugiej to daje nadzieję. - powiedział Mikołaj Jędruszczak. A Sylwia Madeńska dodała: To rozstanie pokazało tylko, jakim uczuciem go darzę .  W  drugiej części programu pojawiły się bardzo osobiste dedykacje od uczestników dla bliskich osób. Sylwia Lipka taniec zadedykowała...

Nicole Bogdanowicz odpada z Tańca z Gwiazdami 2020
East News
Newsy
"Taniec z Gwiazdami" 2020. Zaskakujący finał odcinka! Odpadła ulubienica widzów!

Za nami kolejne zmagania uczestników w " Tańcu z Gwiazdami ". W rytm przebojów z największych kasowych polskich filmów, swoje taneczne umiejętności zaprezentowali: Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko, Milena Rostkowska-Galant i Jacek Jeschke, Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino, Bogdan Kalus i Lenka Klimentowa, Sylwia Lipka i Rafał Maserak, Edyta Zając i Michał Bartkiewicz, Anna Karwan i Jan Kliment oraz Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska. Dla jednej z par niestety był to ostatni odcinek na żywo w zmaganiach o Kryształową Kulę. Z kim musieliśmy się pożegnać? Decyzja widzów zaskakuje...  Zobacz także:  Sylwester Wilk zatańczył w "Tańcu z gwiazdami" bez protezy. Iwona Pavlović: "Straciłeś nogę, dziś zyskałeś skrzydła". Taniec z Gwiazdami 2020: Kto opuścił program w 5. odcinku? Dzisiejszy odcinek "Tańca z Gwiazdami był bardzo emocjonujący. Niestety po raz ostatni na parkiecie "Tańca z Gwiazdami", w wyścigu umiejętności po Kryształową Kulę, zobaczyliśmy Nicole Bogdanowicz i Kamila Kuroczko.  Jak rozłożyły się ogólne noty jurorskie? Przygotowaliśmy dla Was małe zestawienie. Najwięcej punktów od jurorów w tym odcinku otrzymali Anna Karwan i Jan Kliment, otrzymując maksymalną ilość punków, a najniższe noty trafiły do Mikołaja Jędruszczaka i Sylwii Madeńskiej, którzy zdobyli jedynie 12 punków. Oto pełna punktacja: Bogdan Kalus i Lenka Klimentowa - 17 punktów.  Sylwia Lipka i Rafał Maserak -  22 punkty. Milena Rostkowska - Galant i Jacek Jeshke - 21 punktów. Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska - 12 punktów punktów. Edyta Zając i Michał Bartkiewicz - 27 punktów. Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino -  28 punktów. Nicole...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner