Tallulah Willis rozebrała się przed kamerą
ONS

Córka Demi Moore ma dysmorfofobię. Swoje ciało pokazała przed kamerą [WIDEO]

Tallulah Willis rozebrała się przed kamerą
ONS

Tallulah Willis to córka popularnych aktorów Demi Moore i Bruce'a Willisa. Dziewczyna jeszcze do niedawna uchodziła za symbol seksu, prezentując swoją szczupłą i nienaganną sylwetkę. Z czasem jednak wszystko się zmieniło - Tallulah zaczęła eksperymentować z fryzurą, znacznie przytyła, a ciało zaczęła chować pod warstwą ubrań. Przyłapana podczas jednego ze spacerów nie wyglądała najlepiej. Przypomnijmy: Córka Demi Moore już tak nie wygląda. Mocno przytyła i zmieniła fryzurę 

Córka hollywoodzkiej pary zdradziła, że eksperymentowanie z wyglądem to skutek dolegliwości z którą się zmaga. Kiedy miała 13 lat lekarze zdiagnozowali u niej dysmorfofobię - rodzaj hipochondrii polegającej na występowaniu lęku związanego z tym jak się wygląda. 
 

Czułam, że jestem brzydka (...) Ubierałam się w sposób, który eksponował moje piersi i pośladki. W ten sposób mogłam zwrócić na siebie uwagę - wyznaje. 
 

Dodała także, że w pewnym momencie jej waga ledwo przekroczyła 40 kilogramów. Chcąc poruszyć problem dysmorfofobii, Willis zdecydowała się wziąć udział w nietypowym projekcie i rozebrała się przed kamerami, opowiadając o swoich wspomnieniach związanych z brakiem akceptacji samej siebie.

Myślicie, że komuś to pomoże w walce z chorobą?

Zobacz: Polskie gwiazdy odkrywają karty - jakie są ich największe kompleksy?

Tallulah Willis zmieniła fryzurę:

Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48