Małgorzata Rozenek z Heniem
Instagram

Takiej Małgorzaty Rozenek dawno nie widzieliśmy, ale to Henio skradł całą uwagę!

Małgorzata Rozenek z Heniem
Instagram

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan są dumnymi rodzicami, a ich synek Henio skończył niedawno pół roczku! Gwiazda, która bardzo chętnie dzieli się z obserwatorami kadrami ze swojego codziennego życia, a także urokami macierzyństwa, tym razem zaprezentowała się w wydaniu, w jakim bardzo dawno jej nie widzieliśmy. Na nagraniu towarzyszył jej również najmłodszy synek i jak się okazuje, to właśnie on po raz kolejny skradł całe show.

Zobacz także: Małgorzata i Radosław Majdan już znaleźli nowy dom? To spektakularna willa! 

Małgorzata Rozenek pokazała uroczy filmik z Heniem

Małgorzata Rozenek, którą nawet w domowym zaciszu nie raz widzieliśmy w dopracowanych stylizacjach, tym razem postanowiła pokazać się od zupełnie innej strony, a na Instagramie gwiazdy ukazało się nagranie, na którym występuje wraz z sześciomiesięcznym Heniem. Bez makijażu, wystylizowanych włosów i szpilek, ale za to w piżamie, uśmiechu na twarzy i z synkiem na rękach.

Bo raz w pełnym make up’ie na sesji zdjęciowej a raz bez make up’u w domu i w piżamie. I tu i tu #realmomlife, całusy 

Trzeba przyznać, że w takim wydaniu Małgorzaty Rozenek dawno nie widzieliśmy, i choć fani obsypali swoją ulubioną gwiazdę wieloma komplementami, to Henio skradł całą uwagę. Co on tam wyprawiał!

- Jaki słodziak rozbrykany

- Wyjątkowe ładne dziecko. Jak malowane

- Trzymasz Radzia na rękach!

- Uwielbiam jego uśmiech

- Henio, jak on szybko rośnie

... komentarzom na temat Henryka nie ma końca! Rozbrykany malec podskakuje na rękach swojej mamy w rytm lecącej muzyki i nie przestaje szeroko się uśmiechać do pozostałych członków rodziny. Jego ostatnia minka szczególnie przypadła fanom Małgorzaty Rozenek do gustu. Nie mamy pojęcia, co takiego mógł zobaczyć mały Henio, ale z pewnością wywołało to w nim niemały szok! Same zobaczcie, czyż nie jest słodki?

Małgorzata Rozenek bardzo chętnie publikuje zdjęcia małego Henia, i całe szczęście! Maleńki chłopczyk jest bardzo uroczy.

Małgorzata Rozenek całuje dziecko
Instagram

Internauci nie mają wątpliwości, że Henio to cały tata!

Radosław Majdan z Heniem na kolonach
Instagram

 

Więcej na temat Magłorzata Rozenek
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48