Co prawda Marek Kondrat jest jednym z popularniejszych polskich aktorów, jednak podczas oficjalnych wydarzeń raczej na próżno go wypatrywać. Teraz fotoreporterom udał się uchwycić go na zdjęciach i aż trudno w nie uwierzyć. 73-latek bardzo się zmienił.

Reklama

Marek Kondrat jest nie do poznania

18 stycznia odbył się pogrzeb cenionego reżysera - Janusza Majewskiego. Ceremonia zgromadziła nie tylko jego najbliższych, ale i całą plejadę gwiazd, które miały okazję z nim współpracować. Wśród nich pojawił się Marek Kondrat, który zdobył się nawet na krótkie przemówienie.

Wielu z nas było na jego urodzinach pół roku temu w Konstancinie. Tak sobie myślę, że tymi urodzinami się z nami żegnał. Wsparty na swojej laseczce, patrzył na nas i jakaś tam szufladka wychodziła z jego myśli, jakie chwile z nami przeżył. Sądzę, że tak właśnie wykombinował sobie pożegnanie, bo przecież nie zaprosił nas po to, żebyśmy mu odśpiewali ''Sto lat'', co by było nawet troszkę niegrzeczne
Marek Kondrat
Marek Kondrat Niemiec/AKPA

Zobacz także: Szymon Hołownia miał romans ze znaną aktorką? Walczyła o niego jak lwica, potem wzięła ślub z dziewczyną

W sieci szybko zaczęły pojawiać się zdjęcia z ceremonii pogrzebowej, a na wielu z nich znalazł się właśnie Marek Kondrat. Trudno jednak przejść obok jego widoku obojętnie. W październiku ubiegłego roku aktor skończył 73 lata, a upływ czasu zdaje się coraz bardziej widoczny na jego twarzy. Policzki i kąciki oczu pokryły wyraźne zmarszczki, a włosy stały się całkiem siwe.

Reklama

Na pierwszy rzut oka wręcz trudno rozpoznać Marka Kondrata. Mimo to aktor wciąż zachwyca swoich fanów, którzy chętnie oglądają produkcje z jego udziałem. Poza tym ma on przy sobie ukochaną żonę, młodszą o aż 38 lat Antoninę, która zawsze go wspiera.

Zobacz także
Marek Kondrat na pogrzebie Janusza Majewskiego
Marek Kondrat na pogrzebie Janusza Majewskiego Niemiec/AKPA
Marek Kondrat
Marek Kondrat AKPA
Reklama
Reklama
Reklama