Instagram

Tak Robert Lewandowski ćwiczy z Klarą! Ania pochwaliła się nagraniem, które rozśmieszy was do łez

Instagram

Anna i Robert Lewandowscy spędzają teraz ze sobą każdą wolną chwilę. Z powodu epidemii koronawirusa, para przebywa w swoim domu w Niemczech i ściśle przestrzega wszystkich zaleceń. Jednak żadne z nich nie rezygnuje oczywiście aktywności fizycznej, do której angażuje również... Klarę! Zobaczcie nagranie, na którym dziewczynka dzielnie ćwiczy z tatą. Wygląda na to, że rośnie kolejny wspaniały sportowiec.

Zobacz także: Do porodu został zaledwie miesiąc! Czy Anna Lewandowska będzie musiała rodzić bez męża?

Klara Lewandowska dzielnie ćwiczy z tatą! Ania pochwaliła się uroczym nagraniem

To już ostatnie chwile, kiedy rodzina Lewandowskich jest we trójkę! Już za niespełna miesiąc, małżeństwo powita na świecie swoje drugie dziecko. Ostatnie chwile przed porodem, Ania, Robert i Klara spędzają w domu, ze względu na zachowanie bezpieczeństwa przed koronawirusem. Piłkarz oczywiście nie zamierza robić jednak przerwy od ćwiczeń, do których zaangażował również swoją córeczkę!

Ania Lewandowska pochwaliła się uroczym nagraniem, na którym Robert i Klara wspólnie podciągają się. Fani pary zgodnie stwierdzili, że dziewczynka pod tak wspaniałą opieką, wyrośnie zapewne na wspaniałego sportowca!

- Rośnie mały sportowiec. 😍 Tylko patrzeć, jak Klara pójdzie w ślady rodziców. 😉 Sport to bardzo dobry nawyk!

- Kochany tatuś 👍👏😘❤️❤️❤️

- Pani córka zbuduje fitnesowe imperium 😊

- Wspaniały pomocnik! 😍

- Brawo Klarcia....prawie jak tatuś😁👏👏👍 - piszą fani pary.

Klara już nie raz udowodniła, że wspólne ćwiczenia sprawiają jej ogromną frajdę! Jak myślicie, pójdzie raczej w ślady mamy czy taty? Tymczasem zobaczcie to urocze nagranie Klary i Roberta!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Who is sticking to our challenge? Today is day 8️⃣ #trainathome @diet_training_by_ann ✔️We had a family workout! But I'm training according to my plan ... Because due date is approaching 🤰🏻 _________________________- 8️⃣ dzień wyzwania #trainathome @diet_training_by_ann ciekawa jestem jak Wam idzie? Trzymacie się dzielnie?🙈 Dla przykładu podpowiem, że my dziś zaliczyliśmy trening rodzinny (dla odmiany🙈) co prawda, ja wg swojego planu ze względu na końcówkę 🤰🏻🥰 ale moi domownicy trenują z Wami i wspólnie Wam dopingujemy💪 Drugi tydzień wyzwania czyli WZMACNIANIE trwa🔥możecie dołączyć w każdej chwili - wystarczy pobrać appkę za free i .. trenować✊ Obiecałam wyróżnienia dla najbardziej zaangażowanych 🌷🌷zatem wysyłam do Was wiosnę☀️😘 #challenge #training #workout #9monthspregnant #annalewandowska #pregnant

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

Widać, że córeczka Ani i Roberta chętnie ćwiczy i naprawdę lubi sport! W końcu bierze przykład od najlepszych, czyli swoich wspaniałych rodziców!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

6️⃣/1️⃣4️⃣ #trainathome CHALLENGE My LITTLE helper is showing one of the exercises for today's training😎 (unfortunately I can't do Burpees now 🤪🤰🏻) FUT BURNING🙌💪 Perform EACH EXERCISE for 45-60 SECONDS IN 5 SERIES. The whole workout is available in my app @diet_training_by_ann _________________________ 6️⃣/1️⃣4️⃣ dzień WYZWANIA #trenujezlewą Moja MAŁA pomocnica w roli "trenera" 😎 bo mama zwolniona z Burpeesów 🤪🤰🏻 Program FUT BURNING SPALAMY TKANKĘ TŁUSZCZOWĄ🙌 ➡️KAŻDE ĆWICENIE WYKONAJ W CZASIE 4️⃣5️⃣-6️⃣0️⃣ SEKUND W 5️⃣ SERIACH. Całość treningu znajdziesz w app @diet_training_by_ann Wzmacnia całe ciało, rzeźbi mięśnie i poprawia wydolność organizmu. Z tym programem szybko przygotujesz formę na lato… Znajdziesz w nim zestaw cardio oraz wzmocnisz brzuch, pośladki i core. #annalewandowska #workout #STAYATHOME #zostańwdomu #dietandtrainingbyann #fit #cardio

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

 

Przeładuj

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Dzień przed ślubem były partner pisał do Agnieszki. Co na to Wojtek?!

zobacz 02:40