Party Stories
Lewandowscy na randce
Instagram
Newsy

Do porodu został zaledwie miesiąc! Czy Anna Lewandowska będzie musiała rodzić bez męża?

Anna Lewandowska za miesiąc zostanie mamą. Czy będzie rodziła bez męża?

Epidemia koronawirusa zatrzymała Annę i Roberta Lewandowskich w domu w Monachium. Trenerka postanowiła wykorzystać ten niełatwy czas na motywowanie swoich fanek i codziennie proponuje na Instagramie nowe ćwiczenia.

Zostańmy w domu i tam trenujmy. Są osoby, które bez treningu nie wytrzymają. Coś o tym wiem - napisała.

Choć Anna wydaje się być pełna entuzjazmu, tak naprawdę jej sytuacja – podobnie jak innych kobiet w zaawansowanej ciąży – jest trudna.

Te gwiazdy zainwestowały w swoje zęby! Kiedyś nie uśmiechały się tak chętnie: Pazura, Piaseczny, Lewandowska...

Anna Lewandowska będzie rodziła bez męża?

Anna Lewandowska najprawdopodobniej będzie musiała rodzić bez męża, bo ojcowie nie są teraz wpuszczani na sale porodowe. W Niemczech na razie jest nieco inaczej niż w Polsce. Decyzja o tym, czy tatusiowie mogą towarzyszyć żonom, jest indywidualną decyzją szpitala. Natomiast większość z nich zabroniło odwiedzin i tzw. rodzinnych porodów.

Ponadto Anna i Robert tym razem nie mogą liczyć na wsparcie babć. Kiedy trenerka pojedzie na porodówkę, 2,5-letnia Klara najprawdopodobniej zostanie z tatą. Córkę Lewandowscy witali na świecie razem. A Anna podkreślała w wywiadach, że swoje drugie dziecko chciałaby, podobnie jak Klarę, urodzić drogami natury.

Bardzo chciałem być z Anią przy porodzie (…). Jestem pełen podziwu, że Ania to wytrzymała. Widziałem ten ból, najgorsza była moja niemoc, bezradność. (…) Szczególnie gdy poród trwa tak długo… - wspominał Robert.

Oby tym razem było łatwiej!

Anna Lewandowska z Klarą
Instagram

Więcej przeczytasz w najnowszym "Fleszu"

Anna Lewandowska na okładce magazynu
Party.pl

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Iwona z "Sanatorium Miłości"
Facebook
Newsy
Lewandowska czy Chodakowska? Z kim ćwiczy Iwona z "Sanatorium miłości"?
Iwona z "Sanatorium miłości" może pochwalić się świetną figurą. Czemu zawdzięcza taką sylwetkę?

Iwona z " Sanatorium miłości " to niezwykle zadbana kobieta, w życiu której sport odgrywa ogromną rolę. Uczestniczka może pochwalić się doskonałą figurą. W rozmowie z Party.pl Iwona przyznała, że aktywność fizyczna sprawia, że dobrze się czuje. Wyznała też, czy korzysta z profesjonalnych treningów. Obejrzyjcie wideo i zobaczcie, czy Iwona woli ćwiczyć z Anną Lewandowską czy wybiera treningi z Ewą Chodakowską ! Ta odpowiedź Was zaskoczy... A jak oceniła jedną z trenerek? Sprawdźcie! Lubicie Iwonę z "Sanatorium miłości"?  

Anna Lewandowska z Robertem
Instagram
Newsy
Myślicie, że Ania i Robert Lewandowscy to para idealna? Wiemy, o co się kłócą!

Anna Lewandowska ostatnio udzieliła bardzo szczerego wywiadu dla „Twojego Stylu”, w którym poruszyła trudne tematy: dzieciństwa, relacji z ojcem i opowiedziała też o swoim małżeństwie z Robertem Lewandowskim . Są jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie, a ich związek zawsze przedstawiany jest jako idealny. Czy tak jest w rzeczywistości? Anna Lewandowska zdradziła, jak wyglądają kłótnie w ich związku i czy też zdarzają im się ciche dni! A może są jedną z tych par, które nigdy się nie sprzeczają. Zobaczcie, co mówi trenerka... Anna Lewandowska o kłótniach w małżeństwie! Trenerka w wywiadzie szczerze powiedziała, jak w jej związku wyglądają kłótnie. Okazuje się, że parze zdarzają się konflikty, a Anna Lewandowska sama o sobie mówi, że potrafi "być zadziorą". Jakie są najczęstsze powody kłótni w małżeństwie Lewandowskich? Trenerka bez ogródek zdradza, o co się kłócą: O to, że za dużo chcę robić i jestem w gorącej wodzie kąpana. Robert zawsze wtedy mówi: „Poczekaj, zatrzymaj się” - szczerze przyznała Anna Lewandowska.  Wszystko wskazuje na to, że Robert Lewandowski jest tą spokojniejszą osobą w ich małżeństwie, która nie daje się ponieść emocjom. Żona piłkarza zapytana, czy zdarza się, że jej mąż po kłótni nocuje w innym pokoju przyznała: W drugim pokoju to… nie. Ale bywa, że się kłócimy, jak to w rodzinie, ja czasem potrafię być zadziorą - mówi gwiazda. Czy parze zdarzają się tzw. ciche dni? Anna Lewandowska wyznała, że "ciche dni" ich nie dotyczą. Oboje nie czują się komfortowo, nie rozmawiając ze sobą, dlatego zazwyczaj starają się szybko rozwiązywać konflikty: Następnego dnia Robert strzela bramkę, jest w...

Anna Lewandowska w żółtej marynarce
EastNews
Newsy
Anna Lewandowska na okładce "Flesza"! Czeka ją samotny poród? Co jeszcze w numerze?
Poród Anny Lewandowskiej. Więcej przeczytasz w najnowszym numerze magazynu "Flesz"

Już od poniedziałku nowy numer magazynu "Flesz"! Na okładce tym razem pojawili się Anna i Robert Lewandowscy, których czekają trudne chwile. Czy przez koronawirusa piłkarz nie będzie mógł być przy porodzie swojej żony? Co jeszcze w numerze? Zobaczcie poniżej! Anna Lewandowska na okładce "Flesza" Anna Lewandowska już za miesiąc przywita na świecie swoje drugie dziecko. Niestety, sytuacja w Polsce nie nastraja optymistycznie. Przez epidemię koronawirusa zakazano między innymi porodów rodzinnych. Jeśli sytuacja się nie unormuje, Robert Lewandowski nie będzie mógł być przy Ani na porodówce. W najnowszych numerze "Flesza" Blanka Lipińska zdradza nam również kulisy swojego związku z Baronem . Jak zaczął się ich płomienny romans? Kto zainicjował spotkanie? Oprócz tego pochylimy się nad tematem księcia Karola, który został zakażony koronawirusem . Czy to możliwe, że zaraził też swoją 93-letnią matkę, królową Elżbietę?! Przygotowaliśmy też coś specjalnego dla wszystkich fanek mody. Najlepsze okazje ze sklepów online! Jeszcze dziś możesz wybrać się na wirtualne zakupy do swojego ulubionego sklepu! Nowy "Flesz" w sprzedaży od poniedziałku! Anna Lewandowska już za miesiąc po raz drugi zostanie mamą!  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner