Maciej Musiał jest jednym z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia. Ostatnio znów było o nim głośno za sprawą udziału w 14. edycji "Tańca z Gwiazdami", a tymczasem już pojawiają się spekulacje o powrocie na antenę kultowego serialu "Rodzinka.pl", w którym Maciej Musiał grał jedną z głównych ról. Teraz aktor został przyłapany przez paparazzi w jednej z warszawskich restauracji. Zobaczcie zdjęcia. Maciej Musiał chyba tym razem nie wiedział, że jest obserwowany...

Reklama

Tak odpoczywa Maciej Musiał po udziale w "Tańcu z Gwiazdami"

Maciej Musiał w 14. edycji "Tańca z Gwiazdami" dotarł do półfinału, ale niestety głosami widzów musiał pożegnać się z tanecznym show tuż przed finałem. Aktor w programie zaprezentował się od jak najlepszej strony i pokazał nie tylko swój talent aktorski, ale i doskonałe umiejętności taneczne, które zachwyciły jurorów, nawet tych najsurowszych. W programie uczestnicy każdego dnia musieli być obecni na wielogodzinnych treningach, przez co musieli nieco przeorganizować swoje codzienne grafiki.

Reklama

Po zakończeniu przygody z "Tańcem z Gwiazdami" przyszła pora na powrót do codziennych obowiązków, a tymczasem paparazzi przyłapali właśnie Macieja Musiała, który pozwolił sobie na chwilę relaksu i delektował się lekką sałatką w jednej z restauracji. Zobaczcie zdjęcia!

Reklama
Reklama
Reklama