Dawid Kubacki i Marta Kubacka Dawid Kubacki i Marta Kubacka Dawid Kubacki i Marta Kubacka Dawid Kubacki i Marta Kubacka Dawid Kubacki i Marta Majcher
Dawid Kubacki i Marta Kubacka podczas Turnieju Czterech Skoczni 2020
East News

Dawid Kubacki wygrał konkurs w Bischofshofen, tym samym zwyciężając w 68. Turnieju Czterech Skoczni! Jest trzecim Polakiem, który osiągnął taki sukces - wcześniej tę imprezę wygrywali Adam Małysz oraz  Kamil Stoch. Podczas tego najważniejszego momentu w karierze młody skoczek mógł liczyć na wsparcie swojej pięknej żony!

Marta Kubacka wspiera poczynania sportowe swojego ukochanego i zawsze kibicuje mu pod skocznią. Nie inaczej było podczas poniedziałkowego finału! Ukochana Dawida nie ukrywa, że jest jego największą fanką i każdorazowo trzyma kciuki za jego sukcesy. Tylko spójrzcie na ten pocałunek zwycięzcy! 

Dawid Kubacki i Marta Kubacka powiedzieli sobie "tak" w maju zeszłego roku. Kim jest piękna żona polskiego skoczka?

Zobacz także: Dawid Kubacki już po ślubie! Skoczek ożenił się z Martą Majcher. Wśród gości Żyła i Stoch. Zobaczcie ich zdjęcia!

1/5
Dawid Kubacki i Marta Kubacka
Instagram

Dawid Kubacki i Marta Majcher byli parą kilka lat zanim się zaręczyli. Polski skoczek poprosił ukochaną o rękę w 2018 roku na wakacjach w Egipcie, a już rok później w maju zostali mężem i żoną.

2/5
Dawid Kubacki i Marta Kubacka
Instagram

Ślub odbył się na Bachledówce, a w tym ważnym dniu parze towarzyszyli koledzy ze skoczni, Kamil Stoch z żoną Ewą Bilan- Stoch, Piotr Żyła, Stefan Hula oraz Maciej Kot.

3/5
Dawid Kubacki i Marta Kubacka
Instagram

Marta towarzyszy swojemu mężowi na dobre i na złe. Każdorazowo stara się kibicować pod skocznią. Często dzieli się również zdjęciami z tych chwil na Instagramie. Pomimo tego, że nie jest osobą publiczną i stroni od mediów to jej profil śledzi prawie 11,5 tysiąca osób. 

4/5
Dawid Kubacki i Marta Kubacka
Instagram

Oprócz miłości parę łączy także zamiłowanie do sportu. Marta Kubacka w przeszłości trenowała szermierkę oraz studiowała na AWFie jednak nie związała z tym przyszłości. Media informują, że aktualnie pracuje na stanowisku kierowniczym w jednym ze sklepów odzieżowych. 

5/5
Dawid Kubacki i Marta Majcher
Instagram

Marta Kubacka wydaje się  być niezwykle ciepłą osobą, a w dodatku wyróżnia się piękną i naturalną urodą. Nie mamy wątpliwości, że jej wsparcie dodatkowo uskrzydla mistrza skoczni! 

Więcej na temat Dawid Kubacki