O Marcie Grycan zrobiło się głośno pod koniec ubiegłego roku, kiedy to zaczęła pojawiać się na salonach w coraz to lepszych stylizacjach (czytaj: Oto nowa ikona stylu?). Sprawę szybko wychwyciły media i znawcy wizerunku gwiazd (m.in. Dawid Woliński i Tomasz Jacyków) przyznając Marcie tytuł "najlepiej ubranej Polki". Tym oto sposobem bizneswoman stała się jedną z najważniejszych postaci w show-biznesie. Nie zapowiada się żeby zainteresowanie nią miało szybko się zakończyć. Wprost przeciwnie, Grycan właśnie wydała swój pierwszy poradnik i dopiero się rozkręca.

Reklama

Wraz z aktualnym numerem magazynu "Party" można kupić pierwszą część poradnika "Kuchnia na szpilkach. Szkoła gotowania z Martą Grycan", w którym Marta Grycan zdradza przepisy na ulubione przekąski swojej rodziny. Ciekawostką jest fakt, że Marta każdą potrawę wykonała w 5, 10 lub 15 minut podczas sesji zdjęciowej ilustrującej poradnik! Wszystko zostało ugotowane w kuchni u Marty.

W środku znajdziemy przepisy m.in. na melon w szynce parmeńskiej, mozzarellę na szybko czy krem z pomidorów i pieczonej papryki. Brzmi smakowicie.

Zobacz także

Pierwsza część poradnika Marty Grycan w cenie 2,99 dostępna tylko z magazynem "Party". Już w kioskach!

Reklama

chimera

Reklama
Reklama
Reklama