Agnieszka Kaczorowska pokazała zdjęcie córki
Instagram
Newsy

Agnieszka Kaczorowska pokazała nowe zdjęcie z córką! Pierwszy raz napisała tak szczerze, jak wygląda jej macierzyństwo!

Agnieszka Kaczorowska pokazała nowe zdjęcie z córką! Jak teraz wygląda? Jak macierzyństwo zmieniło Agnieszkę Kaczorowską?

Agnieszka Kaczorowska w lipcu 2019 roku po raz pierwszy została mamą. Na świat przyszła jej córeczka Emilka. Wygląda na to, że dzięki macierzyństwu gwiazda zmieniła też podejście do życia i w taki sposób powinien myśleć każdy z nas, a wszystko byłoby o wiele łatwiejsze. Zobaczcie motywujący wpis Agnieszki Kaczorowskiej. 

Zobacz także: Kaczorowska, Krupa, Przybysz... Dla tych gwiazd to pierwszy Dzień Matki! Kto jeszcze został mamą w ostatnich miesiącach?

Agnieszka Kaczorowska cieszy się, bo... nie jest już "Bożenką z Klanu" WIDEO

Agnieszka Kaczorowska motywuje swoich fanów. Tak powinien podchodzić do życia każdy z nas! 

Agnieszka Kaczorowska od przeszło 10 miesięcy jest szczęśliwą mamą. Aktorka już doskonale wie co znaczą nieprzespane noce i jak wiele wysiłku trzeba włożyć, aby dać swojemu dziecku wszystko co najlepsze. Każda mama chce, aby jej pociecha wiodła szczęśliwe życie i była bezpieczna, jednak czasami pojawiają się trudne chwile i powody do narzekania. Aktorka postanowiła dać wszystkim fanom, a w szczególności mamom dawkę motywacji. Wygląda na to, że macierzyństwo zmieniło jej patrzenie na świat i życie. 

ZAMIENIAM.❤️
”Mam dość.” na „Mam siłę”.
 „Jestem wykończona” na „Kiedyś odeśpię, teraz mam inne zadanie.”
 „Jestem uziemiona” na „Moje dziecko mnie potrzebuje”
 „Nie mam czasu dla siebie” na „Jak mogę się zorganizować, aby znaleźć chwilę tylko dla mnie?”
 „Wszystko się skończyło” na „wszystko się zaczęło”.
 „Ciężkie jest życie mamy.” na „Bycie mamą to super przygoda”.
 „Jestem ze wszystkim sama” na „Kogo mogłabym poprosić o pomoc?”
 „Moje dziecko jest teraz nie do zniesienia” na „Moje dziecko ma teraz czas pełen wyzwań”.

 „W co ja się wpakowałam” na „To dla mnie dobra lekcja”.

„Muszę odpocząć od dziecka/dzieci.” na „Znajduję sposób na odpoczywanie razem z moim dzieckiem/dziećmi” - napisała w swoim Instagramowym poście Agnieszka Kaczorowska. 

Fani bardzo docenili ten wpis Agnieszki Kaczorowskiej i wygląda na to, że właśnie taka dawka motywacji była im potrzebna! 

- Muszę sobie to wydrukować i czytać codziennie! Super!!! ☺️

- Bo życie jest piękne 👏👍 warto je dobrze przeżyć, pozytywnie i z uśmiechem pomimo tego, że czasami każdy ma swój gorszy dzień 😉

- Aż miło na sercu się robi jak się to czyta 

- Coś w tym jest 😊 racja, czas spojrzeć na macierzyństwo z innej perspektywy 💪

- Jak dobrze że to przeczytałam 😍😊 Dziękuję - piszą fani. 

To wspaniałe jak wiele może dać macierzyństwo! Każdej mamie zdarzają się gorsze dni, ale pozytywne myślenie jest ważnym krokiem do zmian w życiu. Agnieszka Kaczorowska w innym wpisie w mediach społecznościowych podkreśliła także, że nie lubi, kiedy ktoś stawia macierzyństwo jako coś trudnego i wręcz strasznego. 

Nie lubię tej narracji, która teraz bardzo często pojawia się w internecie wśród gwiazd, znanych influencerów, blogerów czy w ogóle wśród młodych rodziców, którzy „żartują”, jak to macierzyństwo jest straszne, trudne, wyczerpujące. [...] Nie podoba mi się mówienie o macierzyństwie w kategoriach: jakie to straszne, jaka to męczarnia dla rodziców - napisała Agnieszka Kaczorowska.

Koniecznie przeczytajcie cały wpis Agnieszki! To fantastyczna dawka motywacji szczególnie dla mam, które miewają trudne momenty! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ZAMIENIAM.❤️ 🔺”Mam dość.” na „Mam siłę”. 🔺 „Jestem wykończona” na „Kiedyś odeśpię, teraz mam inne zadanie.” 🔺 „Jestem uziemiona” na „Moje dziecko mnie potrzebuje” 🔺 „Nie mam czasu dla siebie” na „Jak mogę się zorganizować, aby znaleźć chwilę tylko dla mnie?” 🔺 „Wszystko się skończyło” na „wszystko się zaczęło”. 🔺 „Ciężkie jest życie mamy.” na „Bycie mamą to super przygoda”. 🔺 „Jestem ze wszystkim sama” na „Kogo mogłabym poprosić o pomoc?” 🔺 „Moje dziecko jest teraz nie do zniesienia” na „Moje dziecko ma teraz czas pełen wyzwań”. 🔺 „W co ja się wpakowałam” na „To dla mnie dobra lekcja”. 🔺 „Muszę odpocząć od dziecka/dzieci.” na „Znajduję sposób na odpoczywanie razem z moim dzieckiem/dziećmi”. _______ ...macie coś jeszcze? Piszcie ! Pozamieniamy.😉 _______ Zamieniam narzekanie na szukanie rozwiązań. Zamieniam skupianie się na negatywach na widzenie dobrych stron danej sytuacji. Zamieniam biadolenie na siłę. Zamieniam smutek na radość i uśmiech. _______ Ciężko w tym społeczeństwie jest być szczęśliwym i pozytywnym... znacznie lepiej dzielić się bólem i cierpieniem. Wtedy otrzymujesz współczucie, empatię i wszyscy Cię lubią. Wielu się z Tobą utożsamia. Ja jednak będę szła pod prąd. I nie dlatego ze w moim życiu nie ma negatywnych emocji czy zdarzeń, nie dlatego ze w moim życiu nie ma problemów. Ma je każdy. Tylko dlatego, że ja chcę widzieć życie jako piękny dar i cieszyć się każda chwila, bo one tak szybko uciekają. A jeśli kogoś to zmotywuje bądź zainspiruje to będzie mój mały wielki sukces...! 💪🏻 ______ 📸 @marek_podolczynski

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

Agnieszka Kaczorowska jest szczęśliwą mamą. Widać, że macierzyństwo daje jej ogrom energii i szczęścia! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

“👉🏻Nie lubię tej narracji, która teraz bardzo często pojawia się w internecie wśród gwiazd, znanych influencerów, blogerów czy w ogóle wśród młodych rodziców, którzy „żartują”, jak to macierzyństwo jest straszne, trudne, wyczerpujące. Kiedy dziewczyna zajdzie w ciążę, koleżanki „żartują”: „Ale wpakowałaś się na minę”. Takie heszki, heheszki. Denerwuje mnie to. Ktoś może powiedzieć, że nie mam dystansu. Wręcz przeciwnie. Uważam, że to, co myślimy, nawet kiedy żartujemy, zapisuje się w naszej podświadomości i nasze dziecko czy w brzuchu, czy obok nas też to czuje. Nie podoba mi się mówienie o macierzyństwie w kategoriach: jakie to straszne, jaka to męczarnia dla rodziców. 👉🏻 Albo że jest to przysłowiowy „koniec świata”. 👉🏻 No właśnie, koniec wszystkiego. A tak naprawdę to jest dopiero początek wszystkiego. Mam w sobie niezgodę na to, co czytam. Dlaczego nie możemy mówić: „Nie wyspałam się, ale córka uśmiechnęła się do mnie i jestem szczęśliwa”. Tak po prostu.” ➖ Oto fragment wywiadu dla #VivaMama @viva_magazyn ❤️ . ____________ Całość znajdziecie w magazynie oraz na Viva.pl 👌🏻 A także te i inne zdjęcia @fotografie_eweliny ! 👏🏻 #vivamagazyn #JestemMama #JestemMamą #szczesliwamama #szczesliwirodzice #Pelakowelove

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

Zobacz także
Agnieszka Kaczorowska w płaszczu w kratę

Agnieszka Kaczorowska dba o aktywność córeczki! Jak spędza z nią wolny czas?

Agnieszka Kaczorowska z córką

Agnieszka Kaczorowska pokazała kolejne zdjęcia z nowego domu!

 

Instagram
Newsy
Starmach, Lewandowska, Przybysz, Mrozowska... Tak gwiazdy świętują dzień dziecka ze swoimi pociechami
Starmach, Lewandowska, Przybysz, Mrozowska... Tak gwiazdy świętują dzień dziecka ze swoimi pociechami

To wyjątkowy dzień dla wszystkich rodziców, ale przede wszystkim dla ich pociech. 1 czerwca obchodzimy przecież dzień dziecka! W ostatnich miesiącach wiele gwiazd powitało na świecie pierwsze bądź kolejne dziecko, dlatego dzisiaj w sieci pojawiło się mnóstwo zdjęć, na których możemy zobaczyć jak gwiazdy spędzają ten dzień ze swoimi pociechami. Uroczymi fotografiami podzielili się między innymi Anna Lewandowska, Sylwia Przybysz , Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska z "Gogglebox..." czy Anna Starmach ! Koniecznie zobaczcie te cudne zdjęcia!  Zobacz także:  Lewandowska, Sienkiewicz, Boruc... Te gwiazdy pokazały swoje brzuchy szybko po porodzie! Gwiazdy świętują dzień dziecka ze swoimi pociechami!  Anna i Robert Lewandowscy  Od niespełna miesiąca Ania Lewandowska jest mamą dwóch córeczek - Laury i Klary! Dzisiejszy dzień jest dla gwiazdy podwójnie wyjątkowy, bowiem to pierwszy dzień dziecka w powiększonym składzie!  Dzień Dziecka... nabiera znowu innego znaczenia🤗! Wszystkim słodziakom życzymy dużo uśmiechu! ❤️ Wszystkiego co piękne, kolorowe i cudowne. Dużo zabawy i psikusów z okazji Dnia Dziecka❤ - napisała Anna Lewandowska pod uroczymi zdjęciami z Laurą i Klarą.  Uroczą fotografią ze swoimi córeczkami pochwalił się także mąż Ani, Robert Lewandowski! Anna Starmach Ania Starmach została mamą w listopadzie 2018 roku. Na świecie pojawiła się dziewczynka, której dano na imię Jagna. Wygląda na to, że dzień dziecka rodzina spędza nad morzem!  Dzieciaki- JAK DOBRZE, że jesteście ❤️👼🏻💕 - napisała Ania Starmach pod zdjęciem ze swoją pociechą.  Anita Sokołowska Anita Sokołowska jest szczęśliwą mamą Antosia. W dzień dziecka gwiazda pochwaliła się fotografią z synem...

Agnieszka Kaczorowska, zdjęcie z Instagrama
Instagram
Newsy
Agnieszka Kaczorowska na parkiecie mimo zaawansowanej ciąży! Chce ćwiczyć do samego porodu? Zobaczcie!
Agnieszka Kaczorowska na parkiecie mimo zaawansowanej ciąży! Chce ćwiczyć do samego porodu? Zobaczcie!

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela już wkrótce zostaną rodzicami. Aktorka jest w zaawansowanej ciąży, a ostatnio miała tzw. baby shower, które zazwyczaj urządza się na koniec ciąży. Jednak gwiazda nie odpuszcza i cały czas ćwiczy. Właśnie opublikowała nowe zdjęcie prosto z sali treningowej. Sami zobaczcie! Agnieszka Kaczorowska promuje aktywność fizyczną w ciąży! Fanki gwiazdy pod każdym jej zdjęciem pytają, w którym miesiącu jest aktorka i na kiedy ma przewidziany termin porodu. Są pod wrażeniem, że tancerka jest cały czas aktywna i nawet z dużym brzuszkiem wygląda pięknie, pojawiając się na czerwonym dywanie. Agnieszka Kaczorowska nie ukrywała, że początki ciąży były dla niej bardzo trudne: (...) był bardzo trudny, nie miałam siły, były okropne mdłości. (...) Przez te pierwsze trzy miesiące bywało, że łzy mi się cisnęły do oczu, mówiłam: “Nie dam rady, w co ja się wpakowałam. Tak bardzo chcę mieć dziecko, ale nic nie jestem w stanie zrobić, żeby się lepiej poczuć”. Przelewałam się przez ręce. -  powiedziała w rozmowie z magazynem "Viva! Mama". Ale teraz kiedy dobrze się czuje nie zamierza rezygnować z aktywności. Na dowód tego opublikowała zdjęcie na Instagramie, prosto z sali treningowej, po zakończonych zajęciach tanecznych dla przyszłych mam. To nie pierwsza gwiazda, która promuje zdrowy styl życia i aktywność fizyczną w ciąży. Do tego grona od niedawna zalicza się również Joanna Krupa .  Sądzicie, że aktorka będzie chciała ćwiczyć do samego porodu? Zobacz także :  Agnieszka Kaczorowska pokazała naprawdę duży brzuszek ciążowy. Poród zbliża się wielkimi krokami!         Wyświetl ten post na Instagramie.  ...

Agnieszka Kaczorowska w płaszczu w kratę
Newsy
Agnieszka Kaczorowska pokazała nowe zdjęcie. Fani piszą: "Kolejny bobas!"
Agnieszka Kaczorowska pokazała nowe zdjęcie. Fani piszą: "Kolejny bobas!"

Agnieszka Kaczorowska na swoim Instagramie pokazała piękne zdjęcie całej swojej rodzinki! Na fotografii widzimy aktorkę i jej męża oraz córeczkę pary, Emilkę. Jednak gwiazda opatrzyła zdjęcie dość wymownym podpisem, który sprowokował internautów do snucia domysłów o kolejnej ciąży aktorki! Zobaczcie co takiego napisała Agnieszka Kaczorowska! Zobacz także:  Córka Agnieszki Kaczorowskiej ma już 9 miesięcy! Do kogo jest podobna? Zobaczcie nowe zdjęcia! Agnieszka Kaczorowska zostanie mamą po raz drugi? Internauci nie mają wątpliwości Agnieszka Kaczorowska jest szczęśliwą żoną Macieja Peli, a od przeszło 9 miesięcy także mamą uroczej Emilki. Gwiazda wspaniale potrafi łączyć obowiązki zawodowe z opieką nad maleństwem. Aktorka i tancerka jest naprawdę bardzo dobrze zorganizowana! Świetnie zarządza swoim własnym biznesem i do tego spełnia się w roli mamy. Widać, że aktorka jest bardzo szczęśliwa, co można zauważyć chociażby na jej najnowszym zdjęciu, które gwiazda dodała na swój Instagram. Pod fotografią znalazł się też piękny opis, który jednocześnie wywołał wśród fanów gwiazdy spekulacje, na temat drugiej ciąży Agnieszki Kaczorowskiej.  Radość. Spełnienie. Szczęście. 👉🏻 Codzienność. #Pelakowelove  Tak właśnie w marzeniach moje życie miało wyglądać przed 30stką... a jeszcze mam dwa latka.😉 Co jeszcze pięknego się wydarzy?  #kochamżyć  - napisała pod zdjęciem Agnieszka Kaczorowska. Fani oczywiście szybko zaczęli komentować, że Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela pewnie snują już plany o powiększeniu rodziny! - Kolejna dzidzia 😍 - Kolejny mały słodki Bąbel? 😉😍 - Drugi bobas ❤️ - Mi też na myśl przyszła druga dzidzia 😍 - piszą fani gwiazdy.  Aktorka...

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner