Agnieszka Kaczorowska pokazała zdjęcie córki
Instagram

Agnieszka Kaczorowska pokazała nowe zdjęcie z córką! Pierwszy raz napisała tak szczerze, jak wygląda jej macierzyństwo!

Agnieszka Kaczorowska pokazała zdjęcie córki
Instagram

Agnieszka Kaczorowska w lipcu 2019 roku po raz pierwszy została mamą. Na świat przyszła jej córeczka Emilka. Wygląda na to, że dzięki macierzyństwu gwiazda zmieniła też podejście do życia i w taki sposób powinien myśleć każdy z nas, a wszystko byłoby o wiele łatwiejsze. Zobaczcie motywujący wpis Agnieszki Kaczorowskiej. 

Zobacz także: Kaczorowska, Krupa, Przybysz... Dla tych gwiazd to pierwszy Dzień Matki! Kto jeszcze został mamą w ostatnich miesiącach?

Agnieszka Kaczorowska motywuje swoich fanów. Tak powinien podchodzić do życia każdy z nas! 

Agnieszka Kaczorowska od przeszło 10 miesięcy jest szczęśliwą mamą. Aktorka już doskonale wie co znaczą nieprzespane noce i jak wiele wysiłku trzeba włożyć, aby dać swojemu dziecku wszystko co najlepsze. Każda mama chce, aby jej pociecha wiodła szczęśliwe życie i była bezpieczna, jednak czasami pojawiają się trudne chwile i powody do narzekania. Aktorka postanowiła dać wszystkim fanom, a w szczególności mamom dawkę motywacji. Wygląda na to, że macierzyństwo zmieniło jej patrzenie na świat i życie. 

ZAMIENIAM.❤️
”Mam dość.” na „Mam siłę”.
 „Jestem wykończona” na „Kiedyś odeśpię, teraz mam inne zadanie.”
 „Jestem uziemiona” na „Moje dziecko mnie potrzebuje”
 „Nie mam czasu dla siebie” na „Jak mogę się zorganizować, aby znaleźć chwilę tylko dla mnie?”
 „Wszystko się skończyło” na „wszystko się zaczęło”.
 „Ciężkie jest życie mamy.” na „Bycie mamą to super przygoda”.
 „Jestem ze wszystkim sama” na „Kogo mogłabym poprosić o pomoc?”
 „Moje dziecko jest teraz nie do zniesienia” na „Moje dziecko ma teraz czas pełen wyzwań”.

 „W co ja się wpakowałam” na „To dla mnie dobra lekcja”.

„Muszę odpocząć od dziecka/dzieci.” na „Znajduję sposób na odpoczywanie razem z moim dzieckiem/dziećmi” - napisała w swoim Instagramowym poście Agnieszka Kaczorowska. 

Fani bardzo docenili ten wpis Agnieszki Kaczorowskiej i wygląda na to, że właśnie taka dawka motywacji była im potrzebna! 

- Muszę sobie to wydrukować i czytać codziennie! Super!!! ☺️

- Bo życie jest piękne 👏👍 warto je dobrze przeżyć, pozytywnie i z uśmiechem pomimo tego, że czasami każdy ma swój gorszy dzień 😉

- Aż miło na sercu się robi jak się to czyta 

- Coś w tym jest 😊 racja, czas spojrzeć na macierzyństwo z innej perspektywy 💪

- Jak dobrze że to przeczytałam 😍😊 Dziękuję - piszą fani. 

To wspaniałe jak wiele może dać macierzyństwo! Każdej mamie zdarzają się gorsze dni, ale pozytywne myślenie jest ważnym krokiem do zmian w życiu. Agnieszka Kaczorowska w innym wpisie w mediach społecznościowych podkreśliła także, że nie lubi, kiedy ktoś stawia macierzyństwo jako coś trudnego i wręcz strasznego. 

Nie lubię tej narracji, która teraz bardzo często pojawia się w internecie wśród gwiazd, znanych influencerów, blogerów czy w ogóle wśród młodych rodziców, którzy „żartują”, jak to macierzyństwo jest straszne, trudne, wyczerpujące. [...] Nie podoba mi się mówienie o macierzyństwie w kategoriach: jakie to straszne, jaka to męczarnia dla rodziców - napisała Agnieszka Kaczorowska.

Koniecznie przeczytajcie cały wpis Agnieszki! To fantastyczna dawka motywacji szczególnie dla mam, które miewają trudne momenty! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ZAMIENIAM.❤️ 🔺”Mam dość.” na „Mam siłę”. 🔺 „Jestem wykończona” na „Kiedyś odeśpię, teraz mam inne zadanie.” 🔺 „Jestem uziemiona” na „Moje dziecko mnie potrzebuje” 🔺 „Nie mam czasu dla siebie” na „Jak mogę się zorganizować, aby znaleźć chwilę tylko dla mnie?” 🔺 „Wszystko się skończyło” na „wszystko się zaczęło”. 🔺 „Ciężkie jest życie mamy.” na „Bycie mamą to super przygoda”. 🔺 „Jestem ze wszystkim sama” na „Kogo mogłabym poprosić o pomoc?” 🔺 „Moje dziecko jest teraz nie do zniesienia” na „Moje dziecko ma teraz czas pełen wyzwań”. 🔺 „W co ja się wpakowałam” na „To dla mnie dobra lekcja”. 🔺 „Muszę odpocząć od dziecka/dzieci.” na „Znajduję sposób na odpoczywanie razem z moim dzieckiem/dziećmi”. _______ ...macie coś jeszcze? Piszcie ! Pozamieniamy.😉 _______ Zamieniam narzekanie na szukanie rozwiązań. Zamieniam skupianie się na negatywach na widzenie dobrych stron danej sytuacji. Zamieniam biadolenie na siłę. Zamieniam smutek na radość i uśmiech. _______ Ciężko w tym społeczeństwie jest być szczęśliwym i pozytywnym... znacznie lepiej dzielić się bólem i cierpieniem. Wtedy otrzymujesz współczucie, empatię i wszyscy Cię lubią. Wielu się z Tobą utożsamia. Ja jednak będę szła pod prąd. I nie dlatego ze w moim życiu nie ma negatywnych emocji czy zdarzeń, nie dlatego ze w moim życiu nie ma problemów. Ma je każdy. Tylko dlatego, że ja chcę widzieć życie jako piękny dar i cieszyć się każda chwila, bo one tak szybko uciekają. A jeśli kogoś to zmotywuje bądź zainspiruje to będzie mój mały wielki sukces...! 💪🏻 ______ 📸 @marek_podolczynski

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

Agnieszka Kaczorowska jest szczęśliwą mamą. Widać, że macierzyństwo daje jej ogrom energii i szczęścia! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

“👉🏻Nie lubię tej narracji, która teraz bardzo często pojawia się w internecie wśród gwiazd, znanych influencerów, blogerów czy w ogóle wśród młodych rodziców, którzy „żartują”, jak to macierzyństwo jest straszne, trudne, wyczerpujące. Kiedy dziewczyna zajdzie w ciążę, koleżanki „żartują”: „Ale wpakowałaś się na minę”. Takie heszki, heheszki. Denerwuje mnie to. Ktoś może powiedzieć, że nie mam dystansu. Wręcz przeciwnie. Uważam, że to, co myślimy, nawet kiedy żartujemy, zapisuje się w naszej podświadomości i nasze dziecko czy w brzuchu, czy obok nas też to czuje. Nie podoba mi się mówienie o macierzyństwie w kategoriach: jakie to straszne, jaka to męczarnia dla rodziców. 👉🏻 Albo że jest to przysłowiowy „koniec świata”. 👉🏻 No właśnie, koniec wszystkiego. A tak naprawdę to jest dopiero początek wszystkiego. Mam w sobie niezgodę na to, co czytam. Dlaczego nie możemy mówić: „Nie wyspałam się, ale córka uśmiechnęła się do mnie i jestem szczęśliwa”. Tak po prostu.” ➖ Oto fragment wywiadu dla #VivaMama @viva_magazyn ❤️ . ____________ Całość znajdziecie w magazynie oraz na Viva.pl 👌🏻 A także te i inne zdjęcia @fotografie_eweliny ! 👏🏻 #vivamagazyn #JestemMama #JestemMamą #szczesliwamama #szczesliwirodzice #Pelakowelove

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

 

Więcej na temat Agnieszka Kaczorowska
Przeładuj

Co zrobić, by przebić się na Youtubie? Radzi Danny Ferreri!

zobacz 01:05