Joanna Krupa pokazała spacerówkę córki. Ile kosztuje?
Instagram

Tak Joanna Krupa świętowała swój pierwszy dzień mamy! "Teraz rozumiem..."

Joanna Krupa pokazała spacerówkę córki. Ile kosztuje?
Instagram

Joanna Krupa 26 maja po raz pierwszy obchodziła Dzień Mamy! Jak wiadomo ponad pół roku temu na świecie pojawiła się jej śliczna córeczka Asha, która kompletnie odmieniła życie modelki. Z okazji tego pięknego dnia gwiazda pochwaliła się uroczym nagraniem ze swoim maleństwem i powiedziała kilka słów na temat tego, co dało jej macierzyństwo. Zobaczcie! 

Zobacz także: Kaczorowska, Krupa, Przybysz... Dla tych gwiazd to pierwszy Dzień Matki! Kto jeszcze został mamą w ostatnich miesiącach?

Joanna Krupa świętuje swój pierwszy dzień mamy!

Joanna Krupa została mamą na początku listopada 2019 roku! Mała Asha skradła serca tysięcy fanów, którzy z niecierpliwością czekają na kolejne zdjęcia i filmiki z udziałem dziewczynki. Córeczka Joanny Krupy to prawdziwy słodziak, a każda fotografia z jej udziałem robi furorę w sieci. Macierzyństwo bardzo odmieniło modelkę, która odłożyła swoją karierę na drugi plan i całą energię poświęca swojej córeczce! 

26 maja było święto wszystkich mam, a w tym gronie od kilku miesięcy jest także Joanna Krupa. Z tej okazji modelka zamieściła filmik z Ashą, w którym powiedziała jak wiele pięknych chwil dało jej macierzyństwo. 

Witajcie piękne mamy! Dziś jest dzień matki - to jest nasz dzień. Dla mnie to wyjątkowy czas, bo 6,5 miesiąca temu urodziła mi się piękna córeczka Asha. Teraz rozumiem rolę mamy, jest bardzo odpowiedzialna i ciężka, by dobrze wychować swoje szczęście. Przyznam, że nigdy nie czułam takiej miłości i radości w swoim życiu. Moja Asha jest najlepszym prezentem, jaki mogłam sobie wymarzyć. Życzę wszystkiego najlepszego wszystkim mamom na świecie! - powiedziała na nagraniu Joanna Krupa. 

W komentarzach pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internauci zachwycają się uroczą Ashą! Mamy podziękowały również Joannie za piękne życzenia.

- Ale słodziak 😍

- Super córeczka i super mamusia❤️

- Również dla Pani najcudowniejsze życzenia 🥰❤️🌹

- Jaka ona piękna, bystra, cudowna 😍😘🤗 - piszą fani. 

My także życzymy Joannie wszystkiego najlepszego z okazji dnia mamy! A Asha znów skradła nasze serca. Sama słodycz! Zobaczcie ten uroczy filmik. 

Joanna Krupa świętowała swój pierwszy dzień mamy. Asha jest dla niej całym światem!

Joanna Krupa z córką
Instagram

 

Więcej na temat Joanna Krupa
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48