Instagram

Tak Agnieszka Włodarczyk świętowała swoje 40. urodziny! Aktorka pokazała mnóstwo zdjęć z imprezy urodzinowej na Gili!

Instagram

Agnieszka Włodarczyk 13. grudnia świętowała swoje 40. urodziny! Gwiazda od pewnego czasu przebywa wraz ze swoim ukochanym na wyspie Gili - to bajecznie piękne miejsce leży w północno - zachodnim wybrzeżu Lombok w Indonezji. To właśnie tam aktorka miała swoją imprezę urodzinową i postanowiła pochwalić się nią swoim fanom! Agnieszka Włodarczyk opublikowała mnóstwo zdjęć, na których możemy zobaczyć, jak świętowała ten wyjątkowy dzień. Zobaczcie sami! 

Zobacz także: Agnieszka Włodarczyk kończy 40 lat! "Nie mam kredytów, ubieram się w lumpeksach"

Agnieszka Włodarczyk pochwaliła się imprezą z okazji swoich 40. urodzin!

Agnieszka Włodarczyk razem ze swoim partnerem Robertem Karasiem, od kilku tygodni nie mieszka w Polsce. Gwiazda zdecydowała się na tymczasową wyprowadzkę, ze względu na obecną sytuację w kraju - brak ofert zawodowych spowodowanych sytuacją pandemiczną, skłoniło aktorkę i jej partnera do podjęcia takiej decyzji. 

Po spontanicznej decyzji, analizie plusów i minusów, obliczeniu kosztów, ogarnięciu opieki nad zwierzakami, po testach pcr czyli patykach w nosie, trzech samolotach, taksówce i łódce dotarliśmy do miejsca, w którym żyje się inaczej. [...] Wyspa obecnie jest praktycznie pusta, nikt nie nosi masek, turystów brak, atrakcji innych niż natura nie ma, więc nie mogło być lepiej. Dopóki sytuacja w mojej branży się nie zmieni, nie ruszą teatry i koncerty nie mamy zamiaru wracać - napisała jakiś czas temu na swoim Instagramie, Agnieszka Włodarczyk.

Wygląda na to, że Agnieszka Włodarczyk spędza wspaniały czas ze swoim ukochanym, w bajecznych okolicznościach przyrody. Aktorka często pokazuje swoim fanom zdjęcia z jej pobytu na Gili, a tym razem postanowiła pochwalić się swoją imprezą urodzinową! Gwiazda właśnie skończyła 40. lat i z tej okazji jubilatka razem ze swoimi przyjaciółmi, bawiła się na naprawdę fantastycznym przyjęciu. 

Po powrocie na Gili Air czekała na mnie niespodzianka urodzinowa. Byłam ogromnie wzruszona, kiedy zobaczyłam tak pięknie udekorowany stół - napisała pod najnowszym postem, Agnieszka Włodarczyk. 

Zdjęcia z imprezy urodzinowej aktorki naprawdę robią wrażenie! Przyjęcie zostało zorganizowane blisko plaży, a pomieszczenie, w którym odbywała się impreza, przystrojono mnóstwem dekoracji, które świetnie oddały klimat tego miejsca. Pod wpisem Agnieszki Włodarczyk pojawiło się mnóstwo życzeń i słów zachwytów od fanów, a także znanych gwiazd! 

Sto lat kochana ❤️ Radziowi pokazałam, jeszcze nie czytając, i mówię: Agnieszka wzięła ślub na Bali 😂 - napisała Małgorzata Rozenek. 

Sto laaaaat!!!!🎂🎉🥳🧜‍♀️ - skomentował Rafał Cieszyński

To chyba były najlepsze urodziny ever??? Hę? 😉 Najlepszego! Miłości!!! ❤️ 

Jak z bajki 💚

Jakie to wszystko piękne 🤩🤗😍
Życzę Samych cudowności ❤️❤️❤️🥂 - piszą fani. 

To prawda - patrząc na te zdjęcia można śmiało stwierdzić, że przyjęcie urodzinowe Agnieszki Włodarczyk było jak z bajki! Zobaczcie sami, jak aktorka świętowała swoje 40. urodziny! (Aby zobaczyć kolejne zdjęcie, kliknij strzałkę w prawo).

Agnieszka Włodarczyk już od pewnego czasu razem ze swoim ukochanym przebywa na wyspach przy północno - zachodnim wybrzeżu Lombok w Indonezji. Na razie aktorka nie ma zamiaru wracać do Polski. 

 

 

Więcej na temat Agnieszka Włodarczyk
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39