Agnieszka Chylińska o dzieciach

Tajemnice Agnieszki Chylińskiej! Kim jest jej mąż? Z którym gwiazdorem TVN się przyjaźni? Wiemy!

Agnieszka Chylińska o dzieciach

 

Tak mocnego wywiadu nie było jeszcze w show-biznesie! Agnieszka Chylińska udzieliła go Kubie Wojewódzkiemu, Edwardowi Miszczakowi i Marcinowi Prokopowi. I choć wywiad był częścią zaplanowanej wcześniej akcji promującej nowy krążek Chylińskiej „Pink Punk”, to część osób zadaje sobie pytanie, czy oby Aga nie posunęła się zbyt daleko w wyznaniach. Inni natomiast dziwią się, że mimo tych wyznań, tak naprawdę ani o jej mężu, ani o dzieciach nadal nic nie wiemy. Dlaczego?

 

Tajemnice Agnieszki Chylińskiej. Kim jest jej mąż? O tym, jak naprawdę wygląda życie Chylińskiej, wie wyłącznie wąskie grono jej zaufanych przyjaciół! Podobno jej najbliższym przyjacielem jest Szymon Hołownia. A dlaczego Agnieszka ma tak mało zdjęć prywatnych? Paparazzi twierdzą, że gwiazda mieszka pod kilkoma adresami, nigdy nie robi zakupów z mężem, nie chce zgodzić się na „ustawki” i właśnie dlatego nie można jej zrobić rodzinnego zdjęcia. Takie pojawiły się w prasie tylko raz, dwanaście lat temu. Wtedy fotoreporterom udało się uwiecznić gwiazdę wraz z jej partnerem Markiem i pierwszym dzieckiem. O mężu Chylińskiej wiadomo jedynie, że – jak opisuje go sama wokalistka – jest normalnym facetem, który ma stabilny charakter. Tak naprawdę nie wiadomo nawet, ile ma on lat! Podobno jest grafikiem komputerowym, podobno pracuje z domu i dlatego może zajmować się dziećmi. Podobno, podobno... Wokół Marka narosło wiele mitów, jak np. ten, że mąż Agnieszki ma romskie korzenie.

 

„Oni nie żyją jak typowe gwiazdy. Nie ma ich na Instagramie, nie chodzą do modnych restauracji. Za to chętnie oglądają mecze polskiej ligi na stadionach, a na wakacje jeżdżą nad Bałtyk. Dzieci Agnieszki mogą wtedy czuć się absolutnie anonimowo, bo do mediów nigdy nie przedostały się ich twarze”, śmieje się ich znajomy.


Nawet od osób blisko współpracujących z Agnieszką nie sposób dowiedzieć się o niej czegoś więcej. Chylińska jest jedną z najpilniej strzeżonych gwiazd TVN. Rzadko bierze udział w imprezach tej stacji, a jeśli już pojawi się na przykład na prezentacji programów, to po części oficjalnej szybko jest wyprowadzana przez menedżerkę tylnymi drzwiami do taksówki. Agentka gwiazdy Joanna Ziędalska broni podopiecznej przed dziennikarzami jak lwica. Być może dlatego, że wie, jak dalece Agnieszka potrafi się otworzyć w czasie wywiadów. Wtedy mówi brutalnie szczerze o sobie, ale nigdy o mężu i dzieciach. ZOBACZ: Wstrząsające wyznania Chylińskiej w wywiadzie! Opowiedziała o myślach samobójczych, rodzinie i złamanym sercu! 

Agnieszka Chylińska w programie Mam talent
East News

 

 

Agnieszka Chylińska w niebieskiej sukience z falbankami w Mam talent

Więcej na temat Agnieszka Chylińska
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48